О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2021 года № 56/1 "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 октября 2021 года № 12/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2021 года № 24793
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 56/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6877) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Шал акына на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 057 244,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 414 258 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 480 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 622 506,4 тысяч тенге;
2) затраты – 7 130 252 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65 055 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 71 775 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 720 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 138 062,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 138 062,6 тысяч тенге:
поступление займов – 71 775 тысяч тенге;
погашение займов – 6 720 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 73 007,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин
Приложение
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56/1 "2021-2023 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қазандағы № 12/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қазанда № 24793 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6877 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 057 244,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 414 258 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 480 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 622 506,4 мың теңге;
2) шығындар – 7 130 252 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 65 055 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 71 775 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 720 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 138 062,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 138 062,6 мың теңге:
қарыздар түсімі - 71 775 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 720 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 73 007,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын
ауданы мәслихатының хатшысы
О. Амрин
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының