О признании утратившим силу постановления акимата Атырауской области от 30 декабря 2015 года № 392 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг в Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 6 апреля 2021 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 апреля 2021 года № 4924
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 30 декабря 2015 года № 392 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг в Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3458, опубликованное 20 февраля 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Бекенова К.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области М. Досмухамбетов

Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 392 "Атырау облысында коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 84 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 сәуірде № 4924 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 392 "Атырау облысында коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3458 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Қ.Ә. Бекеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі М. Досмухамбетов