Атырау қаласы маслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 478 "Атырау қаласында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 20 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 наурызда № 4893 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы маслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 478 "Атырау қаласында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4601 болып тіркелген, 2020 жылы 11 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) (әрі қарай - Шешім) келесідей өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
1) 1-қосымшаның 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Аз қозғалатын топтардың көлік құралдарын және велотранспортты қоятын тұрақтар";
2) Шешім "2-1. Салықты есептеу кезінде жерлеріне базалық мөлшерлемелер қолданылатын жақын орналасқан елді мекен Атырау қаласы болып айқындалсын." деген 2.1. тармақпен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Атырау қаласы Мәслихатының инфрақұрылым және тұрғын үй құрылысы саласы бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
III cессия төрағасы Г. Канатов
Атырау қаласы
Мәслихатының хатшысы
К. Джаумбаев

О внесении изменения и дополнения в решение Маслихата города Атырау от 28 февраля 2020 года № 478 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовой ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в городе Атырау"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 18 февраля 2021 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 марта 2021 года № 4893
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 28 февраля 2020 года № 478 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовой ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4601, опубликованное 11 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) (далее - Решение) следующее изменение и дополнение:
1) в пункте 3 приложения 1 вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
2) дополнить Решение пунктом 2.1. "2-1. Определить город Атырау близлежащим населенным пунктом, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Маслихата города Атырау по вопросам инфраструктуры и сферы жилищного строительства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель III сессии Г. Канатов
Секретарь Маслихата города Атырау К. Джаумбаев