О внесении изменений в решение Атырауского городского Маслихата от 15 декабря 2020 года № 570 "О бюджете города на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Атырау Атырауской области от 31 марта 2021 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 апреля 2021 года № 4927
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев предложение акимата города об уточнении городского бюджета на 2021-2023 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 15 декабря 2020 года № 570 "О бюджете города на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4841, опубликовано 05 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "221 883 588" заменить цифрами "224 174 468";
цифры "200 334 813" заменить цифрами "202 669 448;
цифры "10 586 834" заменить цифрами "10 543 079";
в подпункте 2):
цифры "214 253 686" заменить цифрами "224 255 017";
в подпункте 5):
цифры "7 629 902" заменить цифрами "-80 549";
в подпункте 6):
цифры "-7 629 902" заменить цифрами "80 549";

Атырау қаласы Мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 "2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 47 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 сәуірде № 4927 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және қала әкімдігінің 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық Мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 "2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4841 тіркелген, 2021 жылғы 05 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"221 883 588" деген сандар "224 174 468" деген сандармен ауыстырылсын;
"200 334 813" деген сандар "202 669 448" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 586 834" деген сандар "10 543 079" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"214 253 686" деген сандар "224 255 017" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"7 629 902" деген сандар "-80 549" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"-7 629 902" деген сандар "80 549" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "1 206 958" заменить цифрой "9 843 600";
цифры "8 836 860" заменить цифрами "10 103 064";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "340 013".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (Н. Курман) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.

"1 206 958" деген сандар "9 843 600" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 836 860" деген сандар "10 103 064" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген саны "340 013" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Н. Құрман).