О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 15 декабря 2020 года № 54-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 26 марта 2021 года № 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 апреля 2021 года № 4913
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2021-2023 годы, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 15 декабря 2020 года № 54-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4844, опубликованное 5 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "47 963 770" заменить цифрами "50 263 770";
цифры "44 542 060" заменить цифрами "46 842 060";
в подпункте 2):
цифры "50 060 570" заменить цифрами "52 880 275";
в подпункте 3):
в строке чистое бюджетное кредитование цифры "2 114 302" заменить цифрами "17 502";
в строке бюджетные кредиты цифры "2 114 302" заменить цифрами "17 502";
в подпункте 5):
цифры "-2 114 302" заменить цифрами "-2 634 007";
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "-2 114 302" заменить цифрами "2 634 007";

Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 54-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 3-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 4913 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 54-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4844 болып тіркелген, 2021 жылғы 5 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"47 963 770" деген сандар "50 263 770" деген сандармен ауыстырылсын;
"44 542 060" деген сандар "46 842 060" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"50 060 570" деген сандар "52 880 275" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік несиелендіру деген жолдағы "2 114 302" деген сандар "17 502" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер деген жолдағы "2 114 302" деген сандар "17 502" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-2 114 302" деген сан "-2 634 007" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "-2 114 302" деген сан "2 634 007" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "519 705".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (А. Муканов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Е. Асылбеков
Секретарь маслихата С. Таласов

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген сан "519 705" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Мұқанов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Е. Асылбеков
Мәслихат хатшысы С. Таласов

162886
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2500
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
2000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
44976
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
44976
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
235086
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
81679
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
153407
467
Отдел строительства района (города областного значения)
137468
040
Развитие объектов государственных органов
137468
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
48041
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
48041
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
98346
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
79949
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
18397
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
64679
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
64679
02
Оборона
10234
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10234
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10234
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
605017
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
575068
010
Государственная адресная социальная помощь
43662
004
Программа занятости
257381
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

162886
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2500
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
44976
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44976
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
235086
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81679
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
153407
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
137468
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
137468
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
48041
001
Жергілікті деңгейдежер жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48041
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
98346
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79949
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
18397
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
64679
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64679
02
Қорғаныс
10234
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10234
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10234
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
605017
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
575068
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
43662
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
257381
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

2750
007
Оказание жилищной помощи
800
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2500
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
97140
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19879
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
22653
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
94915
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33388
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
29949
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28849
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5458535
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
677370
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
472000
094
Представление жилищных сертификатов как социальная помощь
10000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7693
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
145007
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4492
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
38178
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4781165
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2684365
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2096800
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
336812
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
112012
003
Поддержка культурно- досуговой работы
112012
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10450
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4250
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных
Соревнованиях

2750
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
800
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2500
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
97140
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
19879
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
22653
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
94915
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33388
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
29949
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28849
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5458535
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
677370
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
472000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7693
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
145007
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4492
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
38178
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4781165
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2684365
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2096800
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
336812
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
112012
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
112012
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10450
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4250
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы