Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории города Кульсары
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 21 апреля 2021 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 апреля 2021 года № 4936
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктами 2) и 3) статьи 8 и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Құлсары қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды айқындау туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 133 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 сәуірде № 4936 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8 бабы 2) және 3) тармақшаларына және 27 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории города Кульсары согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жылыойского района от 03 октября 2017 года № 372 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории города Кульсары" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3970, опубликованное 07 ноября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

1. Құлсары қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 03 қазандағы № 372 "Құлсары қаласы аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін бөлінген арнайы орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3970 болып тіркелген, 2017 жылғы 07 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кондыбаева Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Х. Жамалов
Приложение к постановлению акимата Жылыойского района от 21 апреля 2021 года № 133
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории города Кульсары
Специально отведенные места
Количество торговых мест
1

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Қондыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданының әкімі Х. Жамалов
Жылыой ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 133 қаулысына қосымша
Құлсары қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Арнайы бөлінген орындар
Сауда орындарының саны
1

Улица М. Кенганова, 3 микрорайон, перед домом № 7
13
2
Напротив коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 1" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области", вдоль проспекта Махамбета
4
3
Улица С. Датова, возле коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 20" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области" и магазина "Талғат"
10
4
Улица М. Танкибаева, возле магазина "Пирамида"
10
5
Улица Ж. Аймауытова, перед рестораном "Ақ Отау"
10
6
Улица И. Сариева, возле автомоечного центра "Армада"
5
7
Улица Д. Алдахова, возле автозаправочной станции "Гелиос"
5
8
Улица Р. Балмуханова, возле банкетного зала "Самал"
5
9
Микрорайон "Автодорожник", возле коммунального государственного казенного предприятия ясли-сад "Өркен" отдела образования Жылыойского района Управления образования Атырауской области"
5
10
Улица Ж. Надирова, напротив магазина "Набат"
5

М.Кенғанов көшесі, 3 ықшам аудан, № 7 үйдің алды
13
2
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 1 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарсы, Махамбет даңғылының бойы
4
3
С. Датов көшесі, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "№ 20 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мен "Талғат" дүкенінің маңы
10
4
М. Таңқыбаев көшесі, "Пирамида" дүкенінің маңы
10
5
Ж. Аймауытов көшесі, "Ақ Отау" мейрамханасының алды
10
6
І. Сариев көшесі, "Армада" көлік жуу орталығының маңы
5
7
Д. Алдахов көшесі, "Гелиос" жанармай бекетінің маңы
5
8
Р. Балмұханов көшесі, "Самал" банкет залының маңы
5
9
"Автодорожник" ықшам ауданы, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Жылыой ауданы білім бөлімінің "Өркен" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының маңы
5
10
Ж. Надиров көшесі, "Набат" дүкеніне қарсы
5