О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 54-2
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 30 июня 2021 года № 7-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июля 2021 года № 23541
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 54-2 (зарегистрированное в реестре государственной редакции нормативных правовых актов под № 4844) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 087 977 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 47 072 561 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 609 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 219 450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 766 357 тысяч тенге;
2) затраты – 53 607 682 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 534 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 502 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 968 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -535 239 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 54-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 маусымдағы № 7-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 шілдеде № 23541 болып тіркелді
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 54-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4844 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 53 087 977 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 072 561 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 609 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 219 450 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 766 357 мың теңге;
2) шығындар – 53 607 682 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 15 534 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 17 502 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 968 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -535 239 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 535 239 тысяч тенге:
поступление займов – 17 502 тысяч тенге;
погашение займов – 1 968 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 519 705 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии М. Есениязова
Секретарь маслихата С. Таласов

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 535 239 мың теңге:
қарыздар түсімі – 17 502 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 968 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 519 705 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы М. Есениязова
Мәслихат хатшысы С. Таласов

160866
003
Капитальные расходы государственных органов
2978
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2500
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
2000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
44149
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
44149
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
200743
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
69529
015
Капитальные расходы государственных органов
1870
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
129344
467
Отдел строительства района (города областного значения)
269033
040
Развитие объектов государственных органов
269033
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
47624
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
47624
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
99476
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
79490
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
19986
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
58553
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
58553
02
Оборона
23709
122
Аппарат акима района (города областного значения)
23709
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10234
006
11000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2475
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

160866
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2978
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2500
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
44149
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44149
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
200743
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69529
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1870
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
129344
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
269033
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
269033
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
47624
001
Жергілікті деңгейдежер жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47624
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
99476
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79490
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
19986
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
58553
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58553
02
Қорғаныс
23709
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
23709
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10234
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
11000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2475
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

711619
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
681670
010
Государственная адресная социальная помощь
43662
004
Программа занятости
257682
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2750
007
Оказание жилищной помощи
800
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2500
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
170640
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31692
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
25618
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
104915
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41411
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
29949
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28849
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5168002
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
678370
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
464000
094
Представление жилищных сертификатов как социальная помощь
25000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7693
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
140007
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3492
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
38178
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4489632
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2684365
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1805267
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
335417
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)

711619
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
681670
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
43662
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
257682
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2750
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
800
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2500
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
170640
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
31692
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
25618
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
104915
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41411
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
29949
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28849
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5168002
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
678370
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
464000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
25000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7693
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
140007
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3492
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
38178
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4489632
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2684365
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1805267
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
335417
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі