О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 54-2
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 сентября 2021 года № 9-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2021 года № 24721
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 54-2 (зарегистрированное в Реестре государственной редакции нормативных правовых актов под № 4844) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 190 241 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 47 172 561 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 609 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 219 450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 768 621 тысяч тенге;
2) затраты – 53 709 946 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 534 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 502 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 968 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -535 239 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 54-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 9-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 қазанда № 24721 болып тіркелді
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 54-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4844 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 53 190 241 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 172 561 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 609 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 219 450 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 768 621 мың теңге;
2)шығындар – 53 709 946 мың теңге;
3)таза бюджеттік несиелендіру – 15 534 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 17 502 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 968 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -535 239 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 535 239 тысяч тенге:
поступление займов – 17 502 тысяч тенге;
погашение займов – 1 968 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 519 705 тысяч тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата С. Таласов
Приложение к решению Жылыойского районного маслихата от 28 сентября 2021 года № 9-4

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 535 239 мың теңге:
қарыздар түсімі – 17 502 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 968 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 519 705 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат хатшысы С. Таласов
Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 9-4 шешіміне қосымша

2978
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2500
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
2000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
43286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
43286
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
205060
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
73846
015
Капитальные расходы государственных органов
1870
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
129344
467
Отдел строительства района (города областного значения)
269033
040
Развитие объектов государственных органов
269033
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
47624
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
47624
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
109676
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
89690
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
19986
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
61602
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
61602
02
Оборона
23709
122
Аппарат акима района (города областного значения)
23709
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10234
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
11000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2475
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
702544
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

2978
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2500
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
43286
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43286
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
205060
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73846
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1870
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
129344
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
269033
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
269033
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
47624
001
Жергілікті деңгейдежер жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47624
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
109676
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89690
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
19986
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
61602
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61602
02
Қорғаныс
23709
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
23709
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10234
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
11000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2475
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
702544
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

672595
010
Государственная адресная социальная помощь
45926
004
Программа занятости
233682
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2750
007
Оказание жилищной помощи
800
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2500
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
170640
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31692
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
27392
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
114352
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42861
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
29949
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28849
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5165684
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
676052
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
460480
094
Представление жилищных сертификатов как социальная помощь
30000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8693
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
135209
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3492
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
38178
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4489632
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2684365
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1805267
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
337492
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
101301
003
Поддержка культурно- досуговой работы
101301
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)

672595
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
45926
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
233682
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2750
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
800
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2500
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
170640
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
31692
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
27392
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
114352
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42861
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
29949
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28849
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5165684
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
676052
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
460480
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
30000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
8693
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
135209
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3492
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
38178
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4489632
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2684365
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1805267
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
337492
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
101301
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
101301
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі