О признании утратившим силу решение районного маслихата от 2 июля 2019 года № 252-VІ "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и методики расчета тарифа на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Исатайскому району"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 апреля 2021 года № 34-VIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 мая 2021 года № 4947
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 2 июля 2019 года № 252-VІ "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и методики расчета тарифа на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Исатайскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4444, опубликовано 11 июля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам соблюдения бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрных и экологических проблем (Н. Мусин).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Сидегалиев
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 2 шілдедегі № 252-VІ "Исатай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 34-VIІ шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 4947 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 2 шілдедегі № 252-VІ "Исатай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4444 санымен тіркелген, 2019 жылғы 11 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Н. Мусин) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сидегалиев
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев