О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 454-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2021-2023 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 12 апреля 2021 года № 21-VІI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 апреля 2021 года № 4930
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение Индерского районного акимата об уточнении бюджета сельских округов и поселка Индербор на 2021-2023 годы, на внеочередной ІІІ сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 454-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4859, опубликовано 30 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "85 049" заменить цифрами "87 162";
цифры "80 239" заменить цифрами "82 352";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "85 049" заменить цифрами "88 887";
в подпункте 5) пункта 1:
цифру "0" заменить цифрами "- 1725";
в подпункте 6) пункта 1:
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "1 725";
в строке 4:
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "1 725";
в подпункте 1) пункта 2:
цифры "257 176" заменить цифрами "259 786";
цифры "251 201" заменить цифрами "253 811";
в подпункте 2) пункта 2:
цифры "257 176" заменить цифрами "261 191";
в подпункте 5) пункта 2:
цифру "0" заменить цифрами "- 1 405";
в подпункте 6) пункта 2:
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "1 405";
в строке 4:
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "1 405";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "70 163 " заменить цифрами "72 779";

Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 454-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 21-VІI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 сәуірде № 4930 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және Индер ауданы әкімдігінің 2021–2023 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс ІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 454-VІ "2021–2023 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4859 санымен тіркелген, 2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"85 049" деген сандар "87 162" деген сандармен ауыстырылсын;
"80 239" деген сандар "82 352" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"85 049" деген сандар "88 887" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"0" деген сан "-1 725" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру" (профицитін пайдалану) жолындағы "0" деген сан "1 725" деген сандармен ауыстырылсын;
4-ші жолдағы:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" "0" деген сан "1 725" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"257 176" деген сандар "259 786" деген сандармен ауыстырылсын;
"251 201" деген сандар "253 811" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"257 176" деген сандар "261 191" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"0" деген сан "-1 405" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру" (профицитін пайдалану) жолындағы "0" деген сан "1 405" деген санмен ауыстырылсын;
4-ші жолдағы:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" "0" деген сан "1 405" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"70 163" деген сандар "72 779" деген сандармен ауыстырылсын;

в подпункте 5) пункта 7:
цифру "0" заменить цифрами "-886";
в подпункте 6) пункта 7:
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрой "886";
в строке 4:
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "886".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 настоящего решения.

7-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"0" деген сан "-886" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру" (профицитін пайдалану) жолындағы "0" деген сан "886" деген санмен ауыстырылсын;
4-ші жолдағы:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" "0" деген сан "886" деген санмен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (Ш. Альмурзиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии М. Бигамбаев
Секретарь маслихата Б. Сапаров
Приложение к решению Индерского районного маслихата от 12 апреля 2021 года № 21-VII
Приложение 1 к решению Индерского районного маслихата № 454-VI от 29 декабря 2020 года
Бюджет на 2021 год Жарсуатского сельского округа Индерского района
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ш. Альмурзиев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы М. Бигамбаев
Мәслихат хатшысы Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 21-VІI шешіміне қосымша
Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 454-VІ шешіміне 1 қосымша
Индер ауданы Жарсуат ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
2
3
4
5
І. Түсімдер