О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 декабря 2020 года № 442-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 26 марта 2021 года № 10-VIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 апреля 2021 года № 4904
В соответствии Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2021-2023 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2020 года № 442-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4837, опубликовано 5 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 326 579" заменить цифрами "6 537 932";
цифры "2 103 555" заменить цифрами "2 092 620";
цифры "10 967" заменить цифрами "17 492";
цифры "6 815" заменить цифрами "11 225";

Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 442-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 10-VІI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 сәуірде № 4904 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 442-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4837 тіркелген, 2021 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"6 326 579" сандары "6 537 932" сандарымен ауыстырылсын;
"2 103 555" сандары "2 092 620" сандарымен ауыстырылсын;
"10 967" сандары "17 492" сандарымен ауыстырылсын;
"6 815" сандары "11 225" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "4 205 242" заменить цифрами "4 416 595";
в подпункте 2):
цифры "6 326 579" заменить цифрами "6 952 198";
в подпункте 6):
в абзаце "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "414 266"
2. Приложение № 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности.

"4 205 242" сандары "4 416 595" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"6 326 579" сандары "6 952 198" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдақтары" деген абзацтағы "0" саны "414 266" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияға мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.