О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 24 декабря 2020 года № 57/404-VІ "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 16 марта 2021 года № 3/10-VІІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 марта 2021 года № 6121. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс от 24 декабря 2020 года № 57/404-VІ "О городском бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5997, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Арыс на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 423 336 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 412 254 тысяч тенге;
неналоговые поступления –14 325 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 47 834 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 948 923 тысяч тенге;
2) затраты –14 426 658 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 460 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 21 878 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 418 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 782 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –18 782 тысяч тенге:
поступление займов – 21 878 тысяч тенге;
погашение займов – 6 418 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 3 322.".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Арыс" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 57/404-VI "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 наурыздағы № 3/10-VІІ шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 19 наурызда № 6121 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 57/404-VI "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5997 тіркелген, 2021 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 14 423 336 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 412 254 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 14 325 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 47 834 мың теңге;
трансферттер түсiмi –12 948 923 мың теңге;
2) шығындар – 14 426 658 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15 460 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 21 878 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –6 418 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 18 782 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 782 мың теңге:
қарыздар түсімі – 21 878 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 418 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 322.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редақцияда жазылсын.
2. "Арыс қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Арыс после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата города Арыс М.Сыдыхова.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии городского маслихата К. Елгонов
Секретарь Арысского городского маслихата А. Байтанаев
Приложение к решению
маслихата города Арыс
от 16 марта 2021 года

2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Арыс қалалық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Арыс қалалық мәслихат аппаратының басшысы М.Сыдыховқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы К. Елгонов
Арыс қалалық маслихат хатшысы А. Байтанаев
Арыс қалалық мәслихатының
2021 жылғы 16 наурыздағы