О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 21 декабря 2020 года № 60/358 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 5 мая 2021 года № 5/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 мая 2021 года № 6212. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 апреля 2021 года за № 5/43-VIІ "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/557-VІ "Об областном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6175, маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек от 21 декабря 2020 года № 60/358 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6000, опубликовано 8 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
" 1. Внести в решение маслихата района Байдибек от 21 декабря 2020 года 60/358 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 632 350 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 124 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 840 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 456 045 тысяч тенге;
2) затраты – 13 664 439 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 307 110 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 372 816 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 706 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -339 199 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 339 199 тысяч тенге:
поступление займов – 372 816 тысяч тенге;
погашение займов – 65 706 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 089 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2021 год норматив распределения общей суммы поступлений социального налога:

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 60/358 "2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 мамырдағы № 5/29 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 мамырда № 6212 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5/43-VII "Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/557-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6175 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 60/358 "2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6000 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бәйдібек ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 632 350 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 124 265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 840 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5200 мың теңге;
трансферттер түсімі –12 456 045 мың теңге;
2) шығындар – 13 664 439 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 307 110 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 372 816 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 706 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -339 199 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 339 199 мың теңге:
қарыздар түсімі – 372 816 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 65 706 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 089 мың тенге.".
2- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтерін белгілеу:

установить по социальному налогу в бюджет района 73,0 процентов, в областной бюджет 27,0 процентов".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Байдибек" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

әлеуметтік салық бойынша аудан бюджетіне 73,0 пайыз, облыстық бюджетке 27,0 пайыз болып белгіленсін.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бәйдібек ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;