О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 75-455-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 19 ноября 2021 года № 14-76-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2021 года № 25544. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 75-455-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5986) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2021-2023 годысогласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 611 261 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 575 074 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 798 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 58 223 тысяч тенге; поступления трансфертов – 24 969 166 тысяч тенге;
2) затраты – 26 615 644 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 241 989 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 350 040 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 108 051 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе: приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 246 372 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 246 372 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 350 040 тысяч тенге;
погашение займов – 108 051 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 383 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мақтаарал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 75-455-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 14-76-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 4 желтоқсанда № 25544 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 75-455-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5986 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 26 611 261 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 575 074 мың теңге; салықтық емес түсімдер – 8 798 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58 223 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 969 166 мың теңге;
2) шығындар – 26 615 644 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 241 989 мың теңге, оның ішінде:
Бюджеттік кредиттер – 350 040 мың теңге;
Бюджеттік кредиттерді өтеу – 108 051 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо–0, оның ішінде:
Қаржы активтерін сатып алу – 0;
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 246 372 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 246 372 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 350 040 мың теңге; қарыздарды өтеу – 108 051 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 383 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

35 598
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
107 479
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 257
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
237 927
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
167 267
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
437 577
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
149 045
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
118 337
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
118 337
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 746
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 877
021
Капитальные расходы государственного органа
2 444
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
14 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 070
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 830 202
1
Жилищное хозяйство
163 440
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
32 820
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
32 820
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
130 620
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
130 620
2
Коммунальное хозяйство
1 027 743
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 027 743
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
94 682
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
9 708
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
923 353
3
Благоустройство населенных пунктов
639 019
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
639 019
015
Освещение улиц в населенных пунктах

35 598
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
107 479
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 257
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
237 927
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
167 267
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
437 577
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
149 045
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
118 337
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
118 337
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 746
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 877
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 444
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7 070
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 830 202
1
Тұрғын үй шаруашылығы
163 440
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
32 820
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
32 820
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
130 620
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
130 620
2
Коммуналдық шаруашылық
1 027 743
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 027 743
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
94 682
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
9 708
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
923 353
3
Елді-мекендерді көркейту
639 019
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
639 019
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру