О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 73/1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 6 августа 2021 года № 10/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2021 года № 23980. Прекращено действие в связи с истечением срока
Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 73/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6001) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 200 162 тысяч тенге:
налоговые поступления –2 418 108 тысяч тенге;
неналоговые поступления –13 040 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –131 787 тысяч тенге;
поступления трансфертов –27 637 227 тысяч тенге;
2) затраты – 30 382 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 680 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 43 755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –40 075 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -186 409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета - 186 409 тысяч тенге:
поступление займов – 43 755 тысяч тенге;
погашение займов – 40 075 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 182 729 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить на 2021 год норматив распределения общей суммы корпоративного подоходного налога с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора 50 процентов, поступлений индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 55,2 процентов, социального налога 64 процентов в областной бюджет.";
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Қ. Әбдіхалық
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 6 августа
2021 года № 10/1
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 73/1
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Ордабасы ауданының мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 73/1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 тамыздағы № 10/1 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 тамызда № 23980 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ордабасы ауданының мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 73/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6001 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ордабасы ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 30 200 162 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 418 108 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 040 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 131 787 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 637 227 мың теңге;
2) шығындар – 30 382 891 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 680 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 43 755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40 075 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 186 409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 186 409 мың теңге:
қарыздар түсімі – 43 755 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 40 075 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 182 729 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылы салық түсімдерінен облыстық бюджетке ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы 50 пайыз, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 55,2 пайыз, әлеуметтік салықтан 64 пайыз мөлшерінде бөлу нормативі бекітілсін.";
Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Қ. Әбдіхалық
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
6 тамыздағы № 10/1
шешіміне 1-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
25 желтоқсандағы № 73/1
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

002
Программа занятости
512 079
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28 068
006
Оказание жилищной помощи
1 790
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
171 963
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 815
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
110 384
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
13 493
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиенческими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
118 236
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
94 042
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
94 088
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
94 088
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79 088
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
11 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4 000
07
Жилищно - коммунальное хозяйство
5 470 529
1
Жилищное хозяйство
2 666 033
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 819 525
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 819 525
467
Отдел строительства района (города областного значения)
846 508
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7 372
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
839 136
2
Коммунальное хозяйство
2 003 053
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 003 053
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
200 000
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов

002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
512 079
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28 068
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 790
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
171 963
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 815
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
110 384
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
13 493
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек,сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
118 236
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
94 042
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
94 088
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
94 088
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 088
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
11 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 470 529
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 666 033
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 819 525
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 819 525
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
846 508
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7 372
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
839 136
2
Коммуналдық шаруашылық
2 003 053
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 003 053
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
200 000
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту