Об определении специально отведенных мест и (или) маршрутов для осуществления выездной торговли на территории Отырарского района
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 4 февраля 2021 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 февраля 2021 года № 6056. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Туркестанской области от 19 июля 2024 года № 123
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Туркестанской области от 19.07.2024 № 123 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории Отырарского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Отырарского района от 16 октября 2017 года № 317 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Отырарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 октября 2017 года № 4245, опубликовано 3 ноября 2017 года в газете "Отырар алқабы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 ноября 2017 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Отырарского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Отырарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алиша Р.

Отырар ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды және (немесе) маршруттарды айқындау туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № 27 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 ақпанда № 6056 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 19 шілдедегі № 123 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 19.07.2024 № 123 (алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданының аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар және (немесе) маршруттар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Отырар ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 16 қазандағы № 317 "Отырар ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 30 қазанда № 4245 тіркелген, 2017 жылғы 3 қарашадағы "Отырар алқабы" газетінде жарияланған және 2017 жылғы 10 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Отырар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Әлішке жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Отырарского района А. Жунисов
Приложение к постановлению
акимата Отрарского
района от 4 февраля
2021 года № 27
Специально отведенные места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории Отырарского района
Наименование сельского округа
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли
Специально отведенные маршруты для осуществления выездной торговли
1
Сельский округ Актобе
Открытая площадка за центральной остановкой, расположенная по улице К.Мунайтпасова в селе Актобе
Улицы А.Курамысова, А.Кунанбаева, М.Алимбекова, К.Мунайтпасова села Актобе
2
Аккумский сельский округ
Открытая площадка перед парком, расположенная по улице Б.Абдрахманова в селе Аккум
Улицы Б.Абдрахманова, И.Байдаулетова, С.Сейфуллина села Аккум
3
Балтакольский сельский округ
Открытая площадка, расположенная на пересечении улиц М.Кобеева и М.Ажигабылова в селе Балтаколь
Улицы М.Ажигабылова, Т.Сулейменова, Таукебая, Е.Калмурзаева, Т.Абуовой, Курбан ата и А.Сандыбаева села Балтаколь
4
Коксарайский сельский округ
Открытая площадка перед тойханой "Косай ата", расположенная по улице Коксарай в селе Коксарай
Улицы Коксарай, А. Асылбекова, М. Кушмурзаева, Казыбек би села Коксарай
5
Караконырский сельский округ
Открытая площадка перед магазином "Сапар", расположенная по улице А.Дутпаева в село Ш.Калдаякова
Улицы Адилет, Ш.Ерманова, Азаттык, А.Дутпаева, Тауелсиздик села Ш.Калдаякова
6
Сельский округ Каргалы
Открытая площадка перед мечетью, расположенная по улице А.Жусупбаева в селе Отырар
Улицы А.Айменова, А.Бесеубаева, Т.Ибрагимова села Отырар, улицы К.Кожахметова, Л.Сулейменова, А.Раева села Каргалы
7
Когамский сельский округ
Открытая площадка перед учреждением "Казпочта", расположенная на пересечении улиц У.Аргынбекова и М.Кайназарулы в селе Когам
Улицы К.Кайназарулы, К.Нарымбетова, Болашак, Тауелсиздик, Атамекен, С.Жиренбаева села Когам, улицы А.Сарбыбасулы, Коктобе села Мыншункыр
8
Маякумский сельский округ
Открытая площадка на западной стороне магазина "Алимбек" , расположенная по улице И.Кыдырбаева в селе Маякум
Улицы Ж.Ауельбекова, С.Рахимова, С.Сейтбекова, У.Жанибекова села Маякум
9
Отырарский сельский округ
Открытая площадка перед скотным рынком "Бидалы" в селе Арыс
Улицы С.Малдыбекова, К.Момбекова, А.Сержанова, С.Агыбаева Н.Кулымбетова села Арыс
10
Талаптинский сельский округ
Открытая площадка перед магазином "Мухтархан", расположенная по улице Бейбитшилик в селе Кокмардан
Улицы М.Сарсенбаева, Т.Бейсенби, М.Кабылова, А.Дарибаева, Р.Оспанкулова села Кокмардан
11
Темирский сельский округ
Открытая площадка с правой стороны здания № 21, расположенная по улице М.Алиева в селе Тимур
Улицы Б.Момышулы, А.Каныбекова, М.Алиева, А.Ерсугурова, Т.Ибрагимова, Р.Абдраимова и квартал Терискей села Тимур
12
Сельский округ Шаульдер
Открытая площадка за автозаправочной станцией "Алмас", расположенная на пересечении проспекта Жибек жолы и улицы М.Байтасова в селе Шаульдер
Проспект Жибек жолы, улицы М.Байтасова, Н.Ондасынова села Шаульдер
13
Шиликский сельский округ
Открытая площадка перед детским садом "Хадиша ана", расположенная по улице Турганбай Датка в селе Жана Шилик
Улицы К.Мунайтпасова, Ш.Уалиханова, А.Кунанбаева, М.Ауэзова, А.Иманова, Турганбай Датка, Ардагер, Ж.Жабаева, И.Кутпанулы, С.Сейфуллина, М.Маметовой села Жана Шилик и села Ески Шилик

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының әкімі А. Жунисов
Отырар ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 4 ақпандағы
№ 27 қаулысына қосымша
Отырар ауданының аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар және (немесе) маршруттар
р/с
Ауыл округінің атауы
Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген маршруттар
1
Ақтөбе ауыл округі
Ақтөбе ауылындағы Қ.Мұңайтпасов көшесінде орналасқан орталық аялдаманың артындағы ашық алаңқай
Ақтөбе ауылының Ә.Құрамысов, А.Құнанбаев, М.Әлімбеков, Қ.Мұңайтпасов көшелері
2
Аққұм ауыл округі
Аққұм ауылындағы Б.Абдрахманов көшесінің бойында орналасқан саябақ алдындағы ашық алаңқай
Аққұм ауылының Б.Абдрахманов, И.Байдаулетов, С.Сейфуллин көшелері
3
Балтакөл ауыл округі
Балтакөл ауылындағы М.Көбеев және М.Ажиғабылов көшелерінің қиылысындағы ашық алаңқай
Балтакөл ауылының М.Әжіғабылов, Т.Сүлейменов, Тәукебай, Е.Қалмырзаев, Т.Әбуова, Құрбан ата және Ә.Сандыбаев көшелері
4
Көксарай ауыл округі
Көксарай ауылындағы Көксарай көшесінің бойында орналасқан "Қосай ата" тойханасының алдындағы ашық алаңқай
Көксарай ауылының Көксарай, А.Асылбеков, М.Көшмурзаев, Қазыбек би көшелері
5
Қарақоңыр ауыл округі
Ш.Қалдаяқов ауылындағы А.Дүтпаев көшесінде орналасқан "Сапар" дүкенінің алдындағы ашық алаңқай
Ш.Қалдаяқов ауылының Әділет, Ш.Ерманов, Азаттық, А.Дүтпаев, Тәуелсіздік көшелері
6
Қарғалы ауыл округі
Отырар ауылындағы Ә.Жүсіпбаев көшесінің бойында орналасқан мешіттің алдындағы ашық алаңқай
Отырар ауылының А.Айменов, А.Бесеубаев, Т.Ибрагимов көшелері, Қарғалы ауылының Қ.Қожахметов, Л.Сүлейменов, А.Раев көшелері
7
Қоғам ауыл округі
Қоғам ауылындағы Ұ.Арғынбеков пен М.Қайназарұлы көшелерінің қиылысында орналасқан "Қазпочта" мекемесінің алдындағы ашық алаңқай
Қоғам ауылының Қ.Қайназарұлы, Қ.Нарымбетов, Болашақ, Талапты ауылының Тәуелсіздік, Атамекен, С.Жиренбаев, Мыңшұңқыр ауылының Ә.Сарбыбасұлы, Көктөбе көшелері
8
Маяқұм ауыл округі
Маяқұм ауылындағы И.Қыдырбаев көшесінде орналасқан "Әлімбек" дүкенінің батыс бетіндегі ашық алаңқай
Маяқұм ауылының Ж.Әуелбеков, С.Рахымов, С.Сейтбеков, Ө.Жәнібеков көшелері
9
Отырар ауыл округі
Арыс ауылындағы "Бидалы" мал базарының алдындағы ашық алаңқай
Арыс ауылының С.Малдыбеков, К.Момбеков, Ә.Сержанов, С.Ағыбаев, Н.Құлымбетов көшелері
10
Талапты ауыл округі
Көкмардан ауылындағы Бейбітшілік көшесінде орналасқан "Мұхтархан" дүкенінің алдындағы ашық алаңқай
Көкмардан ауылының М.Сәрсенбаев, Т.Бейсенбі, М.Қабылов, А.Дәрібаев, Р.Оспанқұлов көшелері
11
Темір ауыл округі
Темір ауылындағы М.Әлиев көшесінің № 21 ғимараттың оң жақ бетіндегі ашық алаңқай
Темір ауылының Б.Момышұлы, Ә.Қаныбеков, М.Әлиев, А.Ерсүгіров, Т.Ибрагимов, Р.Әбдірайымов көшелері және Теріскей орамы
12
Шәуілдір ауыл округі
Шәуілдір ауылындағы Жібек жолы даңғылы мен М.Байтасов көшелерінің қиылысында орналасқан "Алмас" жанар-жағар май құю бекетінің артындағы ашық алаңқай
Шәуілдір ауылының Жібек жолы даңғылы, М.Байтасов, Н.Оңдасынов көшелері
13
Шілік ауыл округі
Жаңа Шілік ауылындағы Тұрғанбай Датқа көшесі бойында орналасқан "Хадиша ана" балабақшасы алдындағы ашық алаңқай
Жаңа Шілік ауылының Қ.Мұңайтпасов, Ш.Уалиханов, А.Құнанбаев, М.Әуезов, А.Иманов, Тұрғанбай Датқа, Ардагер, Ж.Жабаев, И.Құтпанұлы, С.Сейфуллин, М.Маметов және Ескі Шілік ауылының көшелері