О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 22 декабря 2020 года № 64/295-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 9 марта 2021 года № 4/14-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 марта 2021 года № 6095. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Отрарского района от 22 декабря 2020 года № 64/295-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5990 и опубликовано 06 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 883 487 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 329 494 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 552 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 817 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 528 624 тысяч тенге;
2) затраты – 14 919 410 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 015 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 30 629 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 614 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -53 938 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 53 938 тысяч тенге:
поступление займов – 30 629 тысяч тенге;
погашение займов – 12 614 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 923 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Отрарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Отрарского района после его официального опубликования.

Отырар ауданының мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 64/295-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 наурыздағы № 4/14-VII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 15 наурызда № 6095 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар ауданының мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 64/295-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5990 тіркелген және 2021 жылы 06 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14 883 487 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 329 494 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 552 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 817 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 528 624 мың теңге;
2) шығындар – 14 919 410 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 015 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 30 629 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 614 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -53 938 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 938 мың теңге;
қарыздар түсімі – 30 629 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 614 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 35 923 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. "Отырар ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.