О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 64-384/VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 29 января 2021 года № 2-8/VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 февраля 2021 года № 6058. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 64-384/VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5991, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Сайрамского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 965 599 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3 316 863 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 503 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 626 233 тысяч тенге;
2) затраты – 33 236 712 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 767 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 17 502 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 735 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 282 880 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 282 880 тысяч тенге:
поступления займов – 17 502 тысяч тенге;
погашение займов – 5 735 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 271 113 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 64-384/VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 2-8/VII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 8 ақпанда № 6058 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 64-384/VІ "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5991 тіркелген, 2021 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сайрам ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
кiрiстер – 32 965 599 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 316 863 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 503 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 29 626 233 мың теңге;
2) шығындар – 33 236 712 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 11 767 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 17 502 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 735 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 282 880 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 282 880 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 17 502 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 735 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 271 113 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Сайрам аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сайрамского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии К. Сыздиков
Секретарь маслихата Ш. Халмурадов
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 29 января
2021 года № 2-8/VII
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 23 декабря
2020 года № 64-384/VI
Районный бюджет Сайрамского района на 2021 год
Категория
Класс Наименование
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
1. Доходы

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы К. Сыздиков
Мәслихат хатшысы Ш. Халмурадов
Сайрам аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 қаңтардағы
№ 2-8/VII шешіміне 1-қосымша
Сайрам аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 64-384/VI шешіміне 1-қосымша
Сайрам ауданының 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
Сомасы, мың теңге
1
2
4
І. Кірістер