О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 379 "О бюджете сельских округов и поселков на 2021-2023 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 25 марта 2021 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 2 апреля 2021 года № 6140. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 379 "О бюджете сельских округов и поселков на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6026, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 429 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 871 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 490 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 38 068 тысяч тенге;
2) затраты – 46 469 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 040 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 040 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 040 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2021-2023 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 489 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 296 тысяч тенге;
неналоговые поступлениям – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 25 193 тысяч тенге;
2) затраты – 31 588 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 379 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 наурыздағы № 18 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 2 сәуірде № 6140 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 379 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6026 тіркелген, 2021 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 43 429 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 871 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 490 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 38 068 мың теңге;
2) шығындар – 46 469 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 040 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 040 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 040 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 28 489 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 296 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 25 193 мың теңге;
2) шығындар – 31 588 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерімен сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.

2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.