О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 23 декабря 2021 года № 13/74-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26089
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 853 836 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 710 501 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 82 111 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 153 457 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 907 767 тысяч тенге;
2) затраты – 21 122 043 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 189 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 9 189 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 277 396 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 277 396 тысяч тенге:
поступления займов – 9 189 тысяч тенге;
погашение займов – 4 659 тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 13/74-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26089 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 853 836 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 710 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 82 111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 153 457 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 18 907 767 мың теңге;
2)шығындар – 21 122 043 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 189 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 189 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 277 396 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 277 396 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 9 189 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 659 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 272 866 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 06.12.2022 № 22/123-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить на 2022 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 71 процентов, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 79,1 процентов и социального налога в размере 57,6 процентов в областной бюджет.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 272 866 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 06.12.2022 № 22/123-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға салық түсімдерінен облыстық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 71 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 79,1 пайыз және әлеуметтік салықтан 57,6 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 06.12.2022 № 22/123-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Н. Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 23 декабря 2021 года № 13/74-VII
Районный бюджет на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 06.12.2022 № 22/123-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Сумма в тысяч тенге
Категория
Наименование
Класс
Подкласс
1.Доходы

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 06.12.2022 № 22/123-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Койбагаров
Төлеби аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 13/74-VII шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудан бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 06.12.2022 № 22/123-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1.Кірістер

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 06.12.2022 № 22/123-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Функциональная группа
Наименование
Сумма в тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
3054173
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
284946
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
52084
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
232862
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1643572
028
Развитие коммунального хозяйства
266976
029
Развитие системы водоснабжения
21619
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1354977
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
371169
036
Развитие газотранспортной системы
371169
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
104862
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
104862
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
649624
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
649624

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 06.12.2022 № 22/123-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Сомасы, мың теңге
3054173
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
284946
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
52084
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
232862
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1643572
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
266976
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
21619
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1354977
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
371169
036
Газ көлігі жүйесін дамыту
371169
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
104862
064
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
104862
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
649624
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
649624