О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 64/1-06 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 6 мая 2021 года № 7/1-07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 мая 2021 года № 6210. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 апреля 2021 года № 5/43-VІI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/557-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6175, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 64/1-06 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5977, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18751749 тысяч тенге:
налоговые поступления –2802009 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36137 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21123 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15892480 тысяч тенге;
2) затраты – 18915082 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -16552 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8751 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25303 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -146781 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 146781 тысяч тенге:
поступления займов – 8751 тысяч тенге;
погашение займов – 25303 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 163333 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению
2. Государственному учреждению "Аппарат Тюлькубасского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 64/1-06 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № 7/1-07 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 мамырда № 6210 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5/43-VІI "Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/557-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 6175 тіркелген шешіміне сәйкес Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 64/1-06 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5977 тіркелген, 2020 жылдың 29 желтоқсанында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 18751749 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2802009 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 36137 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 21123 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 15892480 мың теңге;
2) шығындар – 18915082 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -16552 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8751 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –25303 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 146781 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 146781 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 8751 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25303 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 163333 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. "Түлкібас аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Тюлькубасского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии районного маслихата П. Абдыбекова
Секретарь районного маслихата С. Сейсенбаев
Приложение 1 к решению
Тюлькубасского районного
маслихата от 6 мая
2021 года № 7/1-07
Приложение 1
к решению Тюлькубасского
районного маслихата
от 21 декабря 2020 года
№ 64/1-06
Тюлькубасский районный бюджет на 2021 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Түлкібас аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы П. Абдыбекова
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сейсенбаев
Түлкібас аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
6 мамырдағы № 7/1-07
шешіміне 1-қосымша
Түлкібас аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
21 желтоқсандағы № 64/1-06
шешіміне 1-қосымша
Түлкібас ауданының 2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3