О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата "О бюджетах поселковых и сельских округов на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 65/1-06
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 11 июня 2021 года № 8/1-07. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23311. Прекращено действие в связи с истечением срока
Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата "О бюджетах поселковых и сельских округов на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 65/1-06 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5996) следующие изменения:
пункт 1-15 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акбиик на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 542 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 484 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 24 058 тысяч тенге;
2) затраты – 31 507 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -965 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 965 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 965 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 632 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 516 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 25 107 тысяч тенге;
2) затраты – 31 321 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -698 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –698 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –698 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Балыкты на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

"2021-2023 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 65/1-06 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 маусымдағы № 8/1-07 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23311 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 65/1-06 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5996 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
1-15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақбиік ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 30 542 мың теңге:
салықтық түсiмдер –6 484 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–24 058 мың теңге;
2) шығындар –31 507 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -965 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –965 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 965 мың теңге.
2. Арыс ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 30 623 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 516 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–25 107 мың теңге;
2) шығындар –31 321 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -698 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 698 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 698 мың теңге.
3. Балықты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

1) доходы – 49 368 тысяч тенге:
налоговые поступления –17 613 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 31 755 тысяч тенге;
2) затраты – 51 773 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2405 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2405 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2405 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Жабагылы на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 531 тысяч тенге:
налоговые поступления –6 131 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 469 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 32 931 тысяч тенге;
2) затраты – 40 759 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1228 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1228 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1228 тысяч тенге .
5. Утвердить бюджет сельского округа Жаскешу на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 126 тысяч тенге:
налоговые поступления –12 353 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступленияе от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 35 773 тысяч тенге;
2) затраты – 49 563 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1437 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1437 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1437 тысяч тенге .
6. Утвердить бюджет сельского округа Келтемашат на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год следующих объемах:

1) кiрiстер – 49 368 мың теңге:
салықтық түсiмдер –17 613 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 31 755 мың теңге;
2) шығындар – 51 773 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2405 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2405 мың теңге :
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2405 мың теңге.
4. Жабағылы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 39 531 мың теңге:
салықтық түсiмдер –6 131 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 469 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –0;
трансферттер түсiмi – 32 931 мың теңге;
2) шығындар – 40 759 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1228 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1228 мың теңге .
5. Жаскешу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 48 126 мың теңге:
салықтық түсiмдер –12 353 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –0;
трансферттер түсiмi – 35 773 мың теңге;
2) шығындар – 49 563 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы(профициті) – -1437 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1437 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1437 мың теңге .
6. Келтемашат ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
16. Государственному учреждению "Аппарат Тюлькубасского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
16. "Түлкібас аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;