Об определении специально отведенных мест и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории Шардаринского района
Постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 18 марта 2021 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 марта 2021 года № 6114. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Туркестанской области от 11 апреля 2022 года № 103
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Туркестанской области от 11.04.2022 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории Шардаринского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Шардаринского района от 14 февраля 2018 года № 54 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Шардаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2018 года за № 4455, опубликовано 23 февраля 2018 года в газете "Шартарап – Шарайна" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 февраля 2018 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Шардаринского района"в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;

Шардара ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды және (немесе) маршруттарды айқындау туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 18 наурыздағы № 100 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 19 наурызда № 6114 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 11 сәуірдегі № 103 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 11.04.2022 № 103 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шардара ауданы аумағындағы көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар және (немесе) маршруттар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Шардара ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 54 "Шардара ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 19 ақпанда № 4455 тіркелген, 2018 жылғы 23 ақпанда "Шартарап – Шарайна" газетінде жарияланған және 2018 жылғы 23 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Шардара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Шардаринского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района А.Таженова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Жолдыбай
Приложение к постановлению
акимата Шардаринского района
№ 100 от "18" марта 2021 года
Специально отведенные места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории Шардаринского района
Наименование города и сельского округа
Место расположение
1.
город Шардара
город Шардара, 2-микрорайон, пересечение улиц Н.Ондасынова и Еркобека, маршрут трассы Шардара-Абай вдоль улицы Ондасынова
2.
город Шардара
город Шардара, населенный пункт Утегул, вдоль улицы Жибек жолы, напротив здания бывшего овощехранилища сельского потребительского кооператива "Шардара", маршрут трассы Шардара-Арысь
3.
город Шардара
город Шардара, населенный пункт № 14 пекет, пересечение трассы Шардара-Жетысай и улицы Жибек жолы, маршрут трассы Шардара-Арысь вдоль улицы Арбакалды
4.
город Шардара
город Шардара, пересечение улиц Толе би и Тугелбаева, маршрут трассы Шардара-Арысь по улицам Тугелбаева, Толе би
5.
Сельский округ К.Турысбекова
населенный пункт Шардара, возле здания мечети "Шардара", маршрут трассы Шардара-Арысь вдоль улицы С.Карабекова
6.
Сельский округ Коссейт
пересечение улиц Кунаева и Асык ата, маршрут трассы Шардара-Арысь по улицам Кунаева, Асык ата
7.
Сельский округ Коксу
Село Коксу, улица Абая напротив бывшего сельского контора, маршрут трассы Шардара-Арысь по улице К.Ендибаева
8.
Сельский округ Коксу
Село Коксу (Сырдарья), возле хлопкоприемного пункта "Мырзакент", маршрут трассы Шардара-Арысь вдоль улицы К.Ендибаева
9.
Сельский округ Узын ата
пересечение улиц Н. Сапарова и Ынтымак, маршрут трассы Шардара-Арысь по улицам Н.Сапарова, Ынтымак
10.
Сельский округ Алатау батыр
Перед хлопкоприемным пунктом товарищества с ограниченной ответственностью "Шардара хлопок", маршрут трассы Шардара-Арыс по улицам Туран, Самал и Жемисти
11.
Сельский округ Кызылкум
пересечение улиц С. Сейфуллина и А. Молдагуловой, маршрут трассы Шардара-Арысь по улицам С.Сейфуллина, А.Молдагуловой
12.
Сельский округ Суткент
улица А. Токсанбаева, восточная сторона здания Дома культуры, направление трассы Шардара-Арысь вдоль улицы А.Токсанбаева
13.
Сельский округ Акшенгелди
населенный пункт Акалтын, улица Б.Майлина, восточная сторона хлопкоприемного пункта "Мырзакент", маршрут трассы Шардара-Арысь по улицам Б.Майлина, Т.Нурахметова
14.
Сельский округ Акшенгелди
населенный пункт Егизкум, улица Абылай хана, возле хлопкоприемного пункта"Мырзакент", маршрут трассы Акалтын-Егизкум вдоль улицы Абылайхана
15.
Сельский округ Достык
пересечение улиц Ш.Уалиханова и Казыбекби, маршрут трассы Шардара-Арысь по улицам Ш.Уалиханова, Казыбекби
16.
Сельский округ Жаушыкум
пересечение улиц Жаушыкум и Алтынсарина, маршрут трассы Шардара-Жаушыкум вдоль улицы Жаушыкум

3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Шардара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Таженовке жүктелсiн.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Жолдыбай
Шардара ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 18 наурыздағы
№ 100 қаулысына қосымша
Шардара ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар және (немесе) маршруттар
Қала және ауыл округінің атауы
Орналасатын орны
1.
Шардара қаласы
Шардара қаласы, 2-мөлтек ауданы, Н.Оңдасынов көшесі мен Еркөбек көшесінің қиылысы, Оңдасынов көшесінің боймен Шардара-Абай тас жолының бағыты
2.
Шардара қаласы
Шардара қаласы, Өтеғұл елді мекені, Жібек жолы көшесінің бойы, "Шардара" селолық тұтыну кооперативінің бұрынғы көкөніс сақтау қоймасы ғимаратының қарама-қарсы жағы, Шардара-Арыс тас жолының бағыты
3.
Шардара қаласы
Шардара қаласы, № 14 бекет елді мекені, Шардара-Жетісай тас жолы мен Жібек жолы көшесінің қиылысы, Арбақалды көшесінің бойымен Шардара-Арыс тас жолының бағыты
4.
Шардара қаласы
Шардара қаласы, Төле би көшесі мен Түгелбаев көшесінің қиылысы, Түгелбаев, Төле би Төлеби көшелерінің бойымен Шардара-Арыс тас жолының бағыты
5.
Қ.Тұрысбеков ауылдық округі
Шардара ауылы, "Шардара" мешіті ғимаратының жаны, С.Қарабеков көшесінің боймен Шардара-Арыс тас жолының бағыты
6.
Қоссейіт ауылдық округі
Қонаев көшесі мен Асықата көшесінің қиылысы, Қонаев, Асықата көшелерінің бойымен Шардара-Арыс тас жолының бағыты
7.
Көксу ауылдық округі
Көксу ауылы, Абай көшесі бұрынғы кеңшар кеңсесінің қарама-қарсы беті, Асылбеков көшесінің бойымен Шардара-Арыс тас жолының бағыты
8.
Көксу ауылдық округі
Көксу (Сырдария) ауылы, "Мырзакент" мақта қабылдау пунктінің жаны, К.Ендібаев көшесінің бойымен Шардара-Арыс тас жолының бағыты
9.
Ұзыната ауылдық округі
Н.Сапаров көшесі мен Ынтымақ көшесінің қиылысы, Н.Сапаров, Ынтымақ көшесінің боймен Шардара-Арыс тас жолының бағыты
10.
Алатау батыр ауылдық округі
"Шардара мақта" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мақта қабылдау пунктінің алды, Тұран, Самал және Жемісті көшелерінің бойымен Шардара-Арыс тас жолының бағыты
11.
Қызылқұм ауылдық округі
С.Сейфуллин көшесі мен Ә.Молдағұлова көшесінің қиылысы, С.Сейфуллин, Ә.Молдағұлова көшелерінің бойымен Шардара-Арыс тас жолының бағыты
12.
Сүткент ауылдық округі
Ә.Тоқсанбаев көшесі, Мәдениет үйі ғимаратының шығыс жағы, Ә.Тоқсанбаев көшесінің бойымен Шардара-Арыс тас жолының бағыты
13.
Ақшеңгелді ауылдық округі
Ақалтын ауылы, Б.Майлин көшесі, "Мырзакент" мақта қабылдау пунктінің шығыс жағы, Б.Майлин, Т.Нұрахметов көшелерінің бойымен Шардара-Арыс тас жолының бағыты
14.
Ақшеңгелді ауылдық округі
Егізқұм елді мекені, Абылай хан көшесі,"Мырзакент" мақта қабылдау пункті жаны, Абылайхан көшесінің бойымен Ақалтын-Егізқұм тас жолының бағыты
15.
Достық ауылдық округі
Ш.Уәлиханов пен Қазыбек би көшесінің қиылысы, Ш.Уалиханов, Қазыбек би көшелерінің бойымен Шардара-Арыс тас жолының бағыты
16.
Жаушықұм ауылдық округі
Жаушықұм көшесі мен Алтынсарин көшесінің қиылысы, Жаушықұм көшесінің бойымен Шардара-Жаушықұм тас жолының бағыты