О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 августа 2021 года № 7/58-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2021 года № 24025
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7989) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 542 801 230,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 46 351 862,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 729 684,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 709,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 491 716 972,9 тысяч тенге;
2) затраты – 548 672 364,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 115 316,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23 261 314,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 145 998,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 906 630,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 906 630,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 893 080,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 893 080,0 тысяч тенге:
поступление займов – 24 289 475,7 тысяч тенге;
погашение займов – 16 278 510,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 882 114,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Установить:
на 2021 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, городу Усть-Каменогорску в размере 33,3 процентов, Аягозскому району в размере 96 процентов;
на 2021 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 процентов.";

Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 4 тамыздағы № 7/58-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 18 тамызда № 24025 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7989 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 542 801 230,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 46 351 862,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 729 684,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 709,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 491 716 972,9 мың теңге;
2) шығындар – 548 672 364,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 3 115 316,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23 261 314,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 145 998,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 906 630,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 906 630,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 893 080,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 893 080,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 24 289 475,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 278 510,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 882 114,9 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 2021 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Өскемен қаласына 33,3 пайыз, Аягөз ауданына 96 пайыз;
аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2021 жылға 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.";

129 384,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
12 086 711,5
253
Управление здравоохранения области
12 086 711,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
193 978,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
140 558,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
44 460,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
89 969,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 403,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
11 616 343,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
24 321 843,2
1
Социальное обеспечение
9 346 229,7
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 159 701,5
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 427 373,0
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
467 355,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 931 523,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
706 427,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
627 023,5
261
Управление образования области
2 052 864,2
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 689 026,6
037
Социальная реабилитация
193 668,6
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
170 169,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
133 664,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
133 664,0
2
Социальная помощь
630 818,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области

129 384,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
12 086 711,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 086 711,5
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
193 978,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
140 558,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
44 460,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
89 969,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 403,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
11 616 343,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
24 321 843,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
9 346 229,7
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 159 701,5
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 427 373,0
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
467 355,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 931 523,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
706 427,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
627 023,5
261
Облыстың білім басқармасы
2 052 864,2
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 689 026,6
037
Әлеуметтік сауықтандыру
193 668,6
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
170 169,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
133 664,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
133 664,0
2
Әлеуметтiк көмек
630 818,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

495 082,0
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
404 710,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
90 372,0
286
Управление туризма и внешних связей области
211 086,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
71 248,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 487,0
004
Регулирование туристской деятельности
136 800,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
551,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
869 228,8
1
Топливо и энергетика
869 228,8
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
531 707,0
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
531 707,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
337 521,8
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
337 521,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
32 011 192,6
1
Сельское хозяйство
28 059 036,7
255
Управление сельского хозяйства области
25 199 846,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
216 163,1
002
Субсидирование развития семеноводства
2 144 384,0
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 477 440,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
206 600,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
9 648,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
5 282,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
56 584,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
10 141,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 782 234,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 807 606,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
250 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства

495 082,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
404 710,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
90 372,0
286
Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
211 086,0
001
Жергiлiктi деңгейде туризм және сыртқы байланыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 248,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 487,0
004
Туристік қызметті реттеу
136 800,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
551,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
869 228,8
1
Отын және энергетика
869 228,8
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
531 707,0
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
531 707,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
337 521,8
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
337 521,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
32 011 192,6
1
Ауыл шаруашылығы
28 059 036,7
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
25 199 846,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
216 163,1
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 144 384,0
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 477 440,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
206 600,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
9 648,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
5 282,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
56 584,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
10 141,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 782 234,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 807 606,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
250 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау

8 945 136,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 292,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 543 764,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
515 500,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
195 995,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
32 077,0
719
Управление ветеринарии области
2 859 190,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
113 660,6
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
21 777,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
11 947,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
71 764,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
33 204,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
49 057,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
36 042,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 427 035,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
10 644,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
84 060,0
2
Водное хозяйство
138 715,3
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
138 715,3
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
5 908,3
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности

8 945 136,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 292,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 543 764,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
515 500,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
195 995,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
32 077,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 859 190,6
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 660,6
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
21 777,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
11 947,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
71 764,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
33 204,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
49 057,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
36 042,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 427 035,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
10 644,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
84 060,0
2
Су шаруашылығы
138 715,3
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
138 715,3
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
5 908,3
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

267 052,0
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
267 052,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
12 416 332,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 416 332,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
445 158,3
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
597 265,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 081,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9 985 346,8
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 386 481,2
13
Прочие
21 500 954,3
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9 993 306,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
7 663 424,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
225 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
5 602 260,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 666 664,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
123 500,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
46 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 329 882,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 329 882,0
9
Прочие
11 507 648,3
253
Управление здравоохранения области
423 479,0
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
423 479,0
257
Управление финансов области
884 232,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
884 232,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 100 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

267 052,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
267 052,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
12 416 332,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 416 332,3
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
445 158,3
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
597 265,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 081,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9 985 346,8
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 386 481,2
13
Басқалар
21 500 954,3
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
9 993 306,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
7 663 424,0
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
225 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 602 260,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 666 664,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
123 500,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
46 000,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 329 882,0
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 329 882,0
9
Басқалар
11 507 648,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
423 479,0
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
423 479,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
884 232,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
884 232,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 100 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу