О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 64/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2021-2023 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 августа 2021 года № 9/2-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2021 года № 24129. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 64/2-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8144) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 793 957,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40 077 837,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 984 677,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 368 750,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 362 692,9 тысяч тенге;
2) затраты – 79 803 430,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 376,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 376,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 325 050,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 341 850,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 16 800,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 661 101,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 6 661 101,4 тысяч тенге;
поступление займов – 6 365 394,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13 275 881,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 249 385,6 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2021 год, в том числе:

Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 64/2-VI "Өскемен қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 19 тамыздағы № 9/2-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 тамызда № 24129 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "Өскемен қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 64/2-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8144 нөмірімен тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 793 957,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 077 837,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 984 677,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 368 750,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 362 692,9 мың теңге;
2) шығындар – 79 803 430,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 376,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 376,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 325 050,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 341 850,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 16 800,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 661 101,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 6 661 101,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 6 365 394,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 275 881,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 249 385,6 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері атқарылуға алынсын, соның ішінде:

1) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора – 100 %;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 33,3 %;

1) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы – 100 %;
2) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 33,3 %;

161 761,1
02
Оборона
60 251,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
60 251,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
60 251,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
146 098,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
103 708,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
103 708,3
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
42 390,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
42 390,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 396 213,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 175 524,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
159 625,6
002
Программа занятости
579 501,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 697,0
005
Государственная адресная социальная помощь
385 874,0
006
Оказание жилищной помощи
9 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
545 777,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
15 647,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 290,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
111 675,3
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
522 173,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
398 802,7
021
Капитальные расходы государственного органа
206,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
159 020,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
774,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

161 761,1
02
Қорғаныс
60 251,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
60 251,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
60 251,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
146 098,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
103 708,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
103 708,3
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
42 390,4
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 390,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 396 213,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 175 524,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
159 625,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
579 501,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 697,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
385 874,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
545 777,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
15 647,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 290,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
111 675,3
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
522 173,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
398 802,7
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
206,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
159 020,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
774,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту