Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Усть-Каменогорске
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 17 сентября 2021 года № 3743. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2021 года № 24710
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 73 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Усть - Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 23.10.2024 № 3792 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в городе Усть-Каменогорске согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Исключен постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 23.10.2024 № 3792 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Усть-Каменогорска.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления акимата города Усть - Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 23.10.2024 № 3792 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска Ж. Омар
Приложение к постановлению
Акимата города Усть-Каменогорска
от 17 сентября 2021 года
№ 3743
Места размещения нестационарных торговых объектов в городе Усть-Каменогорске
№
Точное месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
улица Бейбітшілік, возле здания № 35
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
кафе-кондитерская "Кренделия", кафе "Арбат"
2
сквер на пересечении улиц Астана и Әміре Қашаубаев, возле здания № 13
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
кафе "Филин"
3
проспект Ауэзова, возле здания № 11А
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
супермаркет "Колос", магазин "Ауэзовский павильон"
4
улица Шлюзная, возле остановочного комплекса "Аблакетский причал"
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
5

Өскемен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № 3743 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қазанда № 24710 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 73-тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 23.10.2024 № 3792 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Өскемен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін және бекітілсін.
2. Алып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 23.10.2024 № 3792 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 23.10.2024 № 3792 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Ж. Омар
Өскемен қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 3743 қаулысына қосымша
Өскемен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
№
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Бейбітшілік көшесі, № 35 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Кренделия" аспаздық-дәмханасы, "Арбат" дәмханасы
2
Астана және Әміре Қашаубаев көшелерінің қилысындағы алаң, № 13 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Филин" дәмханасы
3
Әуезов даңғылы, № 11А ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Колос" супермаркеті, "Ауэзовский павильон" дүкені
4
Шлюзная көшесі, "Аблакет айлағы" аялдама кешенінің жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
5

улица Беспалова, между зданиями № 49/1 и № 51/1
3 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
продовольственный магазин "Эдиль"
6
улица Бурова, возле здания № 21
3 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
7
улица Бурова, возле здания № 33
3 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
8
улица Бурова, возле здания № 69
3 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
9
бульвар Гагарина, между зданиями № 18 и № 12
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
продовольственный магазин "Рахат"
10
улица Геологическая, возле здания № 2
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
продовольственный магазин "Микс"
11
улица Гоголя, возле здания № 32
2 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
12
улица Максима Горького, возле здания № 74
2 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
13
улица Деповская, между зданиями № 169 и № 171
2 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
14
улица Кабанбай батыра, возле здания № 114
2 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
продовольственный магазин "Волна"
15
улица Кабанбай батыра, возле здания № 144
2 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
16
проспект Қазыбек би, возле здания № 34
3 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
17
улица Карбышева, возле здания № 52
2 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
18
улица Кожедуба, возле здания № 52
2 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
19
улица Кокжал Барака, возле здания № 24
3 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
20
левая и правая сторона Комендантского моста, возле игровых площадок
4 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
21
переулок Кооперативный, возле здания № 8А
2 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
продовольственный магазин "Кооперативный"
22
улица Машиностроителей, между зданиями № 2 и № 6
3 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
продовольственный магазин "Северный"
23
улица Михаэлиса, возле здания № 22
3 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
24
улица Мостовая, возле здания № 1
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
25
набережная имени Е.П. Славского, возле здания № 3
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
26
проспект Нурсултана Назарбаева, возле здания № 42/2
5 мест по 2 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
торговый дом "Аружан"
27
улица Новаторов, возле здания № 5
3 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
минимаркет "Южный"
28
улица Мызы, возле здания № 2
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
29
улица Сағадат Нұрмағамбетов, возле здания № 43
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
продуктовый магазин "Nice food"
30
улица Островского, возле здания № 4
3 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары

Беспалов көшесі, № 49/1 және № 51/1 ғимараттардың арасы
5 шаршы метрден 3 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Эдиль" азық-түлік дүкені
6
Буров көшесі, № 21 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 3 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
7
Буров көшесі, № 33 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 3 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
8
Буров көшесі, № 69 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 3 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
9
Гагарин желекжолы, № 18 және № 12 ғимараттардың арасы
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Рахат" азық-түлік дүкені
10
Геологическая көшесі, № 2 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Микс" азық-түлік дүкені
11
Гоголь көшесі, № 32 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
12
Максим Горький көшесі, № 74 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
13
Деповский көшесі, № 169 және № 171 ғимараттардың арасы
3 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
14
Қабанбай батыр көшесі, № 114 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Волна" азық-түлік дүкені
15
Қабанбай батыр көшесі, № 144 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
16
Қазыбек би даңғылы, № 34 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 3 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
17
Карбышев көшесі, № 52 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
18
Кожедуб көшесі, № 52 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
19
Көкжал Барақ көшесі, № 24 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 3 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
20
Комендант көпірінің оң және сол жақтары, ойын алаңдарының жанында
5 шаршы метрден 4 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
21
Кооперативный тұйық көшесі, № 8 А ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Кооперативный" азық-түлік дүкені
22
Машиностроительдер көшесі, № 2 және № 6 ғимараттардың арасы
3 шаршы метрден 3 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Северный" азық-түлік дүкені
23
Михаэлис көшесі, № 22 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 3 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
24
Мостовая көшесі, № 1 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
25
Е.П. Славский атындағы жағалауы, № 3 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
26
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, № 42/2 ғимараттың жанында
2 шаршы метрден 5 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Аружан" сауда үйі
27
Новаторлар көшесі, № 5 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 3 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Южный" шағынмаркеті
28
Мыза көшесі, № 2 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
29
Сағадат Нұрмагамбетов көшесі, № 43 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Nice food" азық-түлік дүкені
30
Островский көшесі, № 4 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 3 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары

продуктовый магазин "2 в1"
31
улица Севастопольская, возле здания № 3
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
продуктовый магазин "Мария"
32
улица Севастопольская, возле здания № 20
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
продуктовый магазин "SVWINE"
33
улица Согринская, возле здания № 152
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
34
улица Тимофеева, возле здания № 69
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
35
улица Мұхамеджан Тынышпаев, возле здания № 131
3 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
универсальный магазин "Светофор"
36
улица Утепова, возле здания № 10
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
продовольственный киоск "Фруктовый рай"
37
проспект Шәкәрім, возле здания № 155
2 места по 3 квадратных метра
5 лет
продовольственные товары
Минимаркет "Хлеб-Соль"
38
переулок Шоссейный, между зданиями № 15 и № 17
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
39
улица Ярославская, возле здания № 66
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
40
городское кладбище, возле входной группы
5 мест по 3 квадратных метра
5 лет
непродовольственные товары
отсутствует
41
кладбище "Жыланды", возле входной группы
5 мест по 3 квадратных метра
5 лет
непродовольственные товары
отсутствует
42
кладбище "Новое Примыкание", возле входной группы
5 мест по 3 квадратных метра
5 лет
непродовольственные товары
отсутствует
43
кладбище "Старое Ушановское", возле входной группы
5 мест по 3 квадратных метра
5 лет
непродовольственные товары
отсутствует
44
кладбище "Степное", возле входной группы
5 мест по 3 квадратных метра
5 лет
непродовольственные товары
отсутствует
45
Согринское кладбище, возле входной группы
5 мест по 3 квадратных метра
5 лет
непродовольственные товары
отсутствует

"2 в1" азық-түлік дүкені
31
Севастопольская көшесі, № 3 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Мария" азық-түлік дүкені
32
Севастопольская көшесі, № 20 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"SVWINE" азық-түлік дүкені
33
Согринская көшесі, № 152 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
34
Тимофеев көшесі, № 69 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
35
Мұхамеджан Тынышпаев көшесі, № 131 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 3 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Светофор" әмбебап дүкені
36
Өтепов көшесі, № 10 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Фруктовый рай" азық-түлік дүңгіршегі
37
Шәкәрім даңғылы, № 155 ғимараттың жанында
3 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Хлеб-Соль" шағынмаркеті
38
Шоссейный тұйық көшесі, № 15 және № 17 ғимараттардың арасы
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
39
Ярославская көшесі, № 66 ғимараттың жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
40
қалалық зират, кіре беріс тобы жанында
3 шаршы метрден 5 орын
5 жыл
азық-түлік емес тауарлары
жоқ
41
"Жыланды" зираты, кіре беріс тобы жанында
3 шаршы метрден 5 орын
5 жыл
азық-түлік емес тауарлары
жоқ
42
"Жаңа Жанасу" зираты, кіре беріс тобы жанында
3 шаршы метрден 5 орын
5 жыл
азық-түлік емес тауарлары
жоқ
43
"Ескі Ушанов" зираты, кіре беріс тобы жанында
3 шаршы метрден 5 орын
5 жыл
азық-түлік емес тауарлары
жоқ
44
"Степной" зираты, кіре беріс тобы жанында
3 шаршы метрден 5 орын
5 жыл
азық-түлік емес тауарлары
жоқ
45
Согралық зираты, кіре беріс тобы жанында
3 шаршы метрден 5 орын
5 жыл
азық-түлік емес тауарлары
жоқ