О признании утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 50/5-VI "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Абайскому району"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2021 года № 4/10-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 марта 2021 года № 8463
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 50/5-VI "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7388, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 23 июля 2020 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Елубаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев

Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдегі № 50/5-VI "Абай ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 4/10-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 наурызда № 8463 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27, 50 баптарына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдегі № 50/5-VI "Абай ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" (нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7388 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 шілдеде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Елубаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев