О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 55/522-VI "О бюджете Аягозского района на 2021-2023 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2021 года № 3/14-VIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 марта 2021 года № 8469
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 марта 2021 года №3/13-VIІ "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8424) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 55/522-VI "О бюджете Аягозского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8099 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14800610,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9777417,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36127,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14043,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4973023,2 тысяч тенге;
2) затраты – 15389732,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 165436,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 179395,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13959,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 754558,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 754558,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 379395,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13959,0 тысяч тенге;

Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/522-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 3/14-VIІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 наурызда № 8469 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 наурыздағы №3/13-VIІ "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы №44/495-VІ шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8424 нөмірімен тіркелген) сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/522-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8099 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2021 жылдың 6 қаңтарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14800610,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9777417,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36127,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14043,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4973023,2 мың теңге;
2) шығындар – 15389732,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 165436,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 179395,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13959,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 754558,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 754558,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 379395,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13959,0 мың теңге;

33868,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
21873,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
11995,0
006
Капитальные расходы государственного органа
0,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21337,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
21337,0
014
Капитальные расходы государственного органа
0,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
48402,0
6
Земельные отношения
35318,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
35318,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
23318,0
004
Организация работ по зонированию земель
12000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
0,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13084,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13084,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13084,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
88675,7
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
88675,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
88675,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
26225,7
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
62000,0
015
Капитальные расходы государственного органа
450,0
12
Транспорт и коммуникации
225137,0
1
Автомобильный транспорт
155820,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
155820,0
020
Развитие транспортной инфраструктуры

33868,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21873,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
11995,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21337,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21337,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
48402,0
6
Жер қатынастары
35318,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
35318,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23318,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
12000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13084,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13084,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
13084,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
88675,7
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
88675,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
88675,7
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26225,7
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
62000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450,0
12
Көлiк және коммуникация
225137,0
1
Автомобиль көлiгi
155820,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
155820,0
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту