О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 61/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2021-2023 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2021 года № 6/4-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23396
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "О бюджете Бескарагайского района на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 61/2-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8025) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескарагайского района на 2021-2023 годы согласно приложений 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6349999,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 675596,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19779,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4410,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5650214,3 тысяч тенге;
2) затраты – 6469897,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 67528,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87510,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19982,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -187426,3 тысяч тенге;

Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 61/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 маусымдағы 6/4-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23396 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 61/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8025 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6349999,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 675596,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19779,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4410,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5650214,3 мың теңге;
2) шығындар – 6469897,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 67528,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87510,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19982,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -187426,3 мың теңге;