О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-5-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2021 года № 4-6-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 апреля 2021 года № 8535
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-5-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8256, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6657555,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1173843 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23532 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов –5459480,7 тысяч тенге;
2) затраты – 6881159,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98785 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 140016 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41231 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 322389,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 322389,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 140016 тысяч тенге;
погашение займов – 41231 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 223604,2 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 наурыздағы № 4-6-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 7 сәуірде № 8535 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы 56-5-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8256 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 14 қантарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6657555,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1173843 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23532 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 700 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5459480,7 мың теңге;
2) шығындар – 6881159,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 98785 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 140016 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41231 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 322389,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 322389,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 140016 мың теңге;
қарыздарды өтеу– 41231 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 223604,2 мың теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 186359 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии К. Апенов
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского
районного маслихата
от 29 марта 2021 года
№ 4-6-VII
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

"9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 186359 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес аталған шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Апенов
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 наурыздағы
№ 4-6-VII шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

2500
3
Информационное пространство
80821
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
68681
006
Функционирование районных (городских) библиотек
52493
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
16188
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12140
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
12140
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
45604
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
16314
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
11670
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4644
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
29290
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18363
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10927
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
70096
1
Сельское хозяйство
23274
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
23274
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
23274
6
Земельные отношения
17697
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17697
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13103
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4594
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
29125
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29125
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29125
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16034
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16034
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16034
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

2500
3
Ақпараттық кеңістік
80821
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
68681
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
52493
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықының басқа да тiлдерiн дамыту
16188
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
12140
002
Мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргiзу жөніндегі қызметтер
12140
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
45604
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
16314
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11670
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4644
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
29290
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18363
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10927
10
Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
70096
1
Ауыл шаруашылығы
23274
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
23274
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23274
6
Жер қатынастары
17697
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
17697
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13103
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
4594
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
29125
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29125
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
29125
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
16034
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
16034
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16034
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер