О внесении изменения в решение акима Зайсанского района от 26 ноября 2018 года № 15 "Об образовании избирательных участков по Зайсанскому району"
Решение акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 13 июля 2021 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2021 года № 23487
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Зайсанского района от 26 ноября 2018 года № 15 "Об образовании избирательных участков по Зайсанскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-11-172) следующие изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Зайсанского районного акимата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Зайсанского района Каламова М.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зайсанского района С. Зайнулдин
Согласовано:
Территориальная
избирательная комиссия
Зайсанского района
26 мая 2021 года
приложение к решению
Акима Зайсанского района
от 13 июля 2021 года № 9
Избирательные участки по Зайсанскому району Избирательный участок № 591
Город Зайсан, улица С.Манапова, дом №6, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.В.Ломоносова" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: улица Абая, дома №№ 1, 1А, 1В/1, 1В/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68А, 69, 70; улица Желтоксан, дома №№ 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 28/2, 28/3, 28/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67,103; улица З.Ибраева, дома №№ 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 63; улица В.Головченко, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20; улица Нургожы Жаксылыкова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22А/1, 22А/3, 23, 23А, 24, 24/1, 24А/3, 25, 26, 26А/1, 26А/4, 26Б, 26Б/1, 26Б/2, 26В/1, 26В/3, 26В/4, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 39А; улица Аргынбек Акына, дома №№ 1, 1/1, 1А/1, 1Б, 1Б/1, 1Б/2, 1В, 1В/2, 2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 3А, 3А/1, 3А/2, 3Б, 3Б/2, 3Б/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15 ; улица А.К.Камышева, дома №№ 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2; улица Ногайбай Акына, дома №№ 1,1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19; улица Б.Момышулы, дома №№ 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2; улица Изгутты Айтыкова, дома №№ 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Толепбергенова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1; улица Астана, дома №№ 1,1/1, 1А/2, 1В/1, 1В/2, 1Д/1, 1Д/2, 1Е, 1Е/1, 1Е/2, 1Ж/1, 1Ж/2, 1И/1, 1И/2, 1К/1, 1К/2, 1Т/1, 1Т/2, 2, 2А, 2В, 2В/1, 2В/2, 2Г/1, 2Г/2, 2Д, 2Д/1, 2Д/2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3А, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 24, 24/2, 24А, 24А/2, 24А/3, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 41; улица Жайкенова, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73; улица А.Жангельдина, дома №№ 1, 2, 2Б, 3, 4, 5 ,6 ,7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; улица З.Куниярова, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 51; улица Жакыпбека Малдыбаева, дома №№ 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; улица С.Манапова, дома №№ 1, 1/1, 1/2, 1А, 2, 2А, 2/1, 2/2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7А, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30; улица С.Торайгырова, дома №№ 1, 2, 2А, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; улица Тулегена Токтарова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Чигирова, дома №№ 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/2, 20/3, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; улица Шаймардана, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 11, 13, 15, 15/1, 15/2, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 21/1, 23, 23А.
Избирательный участок № 593
Город Зайсан, улица А.Жангельдина, дом №52, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Х.Мустафиной" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: улица Б.Сатпаева, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49; улица А.Жангельдина, дома №№ 38, 38А, 39, 40, 41, 42 А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; улица Кабанбай батыра, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 44, 59; улица Астана, дома №№ 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 55А, 56, 56/2, 56А, 57, 58, 59, 59А, 59Б, 59Б/2, 59В, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/1, 72/2, 72А, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; улица Акылбека Тусипбекова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40; улица Уали Керимбаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Василия Кондюрина, дома №№ 3, 3/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/3 б1, 42/3 б2, 43; улица З.Куниярова, дома №№ 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 63; улица Қурмангазы, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44; улица Жакыпбека Малдыбаева, дома №№ 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; улица С.Манапова, дома №№ 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; улица Сагынтая Спамбетова, дома №№ 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3; улица Чигирова, дома №№ 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А; улица Шаймардана, дома №№ 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10А, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 16А, 18, 18/1, 22, 24, 28, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 43; улица Абая, дома №№ 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80/1, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107; улица Богенбай Батыра, дома №№ 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28Б, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; улица К.З.Касейнова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 59; улица В.Головченко, дома №№ 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104 ,105, 106, 109, 162, 195.
Избирательный участок №594
Город Зайсан, улица Богенбай Батыра, дом №39, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.Ауэзова" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.

Зайсан ауданы әкімінің 2018 жылғы 26 қарашадағы №15 "Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2021 жылғы 13 шілдедегі № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 шілдеде № 23487 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
ШЕШТІМ:
1. Зайсан ауданы әкімінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 15 "Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-11-172 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімнің Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы М.Каламовқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зайсан ауданының әкімі С. Зайнулдин
Келісілді:
Зайсан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
2021 жылғы 26 мамыр
Зайсан ауданы әкімінің
2021 жылғы 13 шілдедегі
№ 9 шешіміне қосымша
Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелері № 591 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, С.Манапов көшесі, № 6 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "М.В.Ломоносов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Абай көшесі, №№ 1, 1А, 1В/1, 1В/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68А, 69, 70 үйлер; Желтоқсан көшесі, №№ 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 28/2, 28/3, 28/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67, 103 үйлер; З.Ибраев көшесі, №№ 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 63 үйлер; В.Головченко көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20 үйлер; Нұрғожа Жақсылықов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22А/1, 22А/3, 23, 23А, 24, 24/1, 24А/3, 25, 26, 26А/1, 26А/4, 26Б, 26Б/1, 26Б/2, 26В/1, 26В/3, 26В/4, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 39А үйлер; Арғынбек Ақын көшесі, №№ 1, 1/1, 1А/1, 1Б, 1Б/1, 1Б/2, 1В, 1В/2, 2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 3А, 3А/1, 3А/2, 3Б, 3Б/2, 3Б/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер; А.Қ.Қамышев көшесі, №№ 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2 үйлер; Ноғайбай Акын көшесі, №№ 1,1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19 үйлер; Б.Момышұлы көшесі, №№ 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2 үйлер; Ізғұтты Айтықов көшесі, №№ 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер; Төлепбергенов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1 үйлер; Астана көшесі, №№ 1, 1/1, 1А/2, 1В/1, 1В/2, 1Д/1, 1Д/2, 1Е, 1Е/1, 1Е/2, 1Ж/1, 1Ж/2, 1И/1, 1И/2, 1К/1, 1К/2, 1Т/1, 1Т/2, 2, 2А, 2В, 2В/1, 2В/2, 2Г/1, 2Г/2, 2Д, 2Д/1, 2Д/2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3А, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 24, 24/2, 24А, 24А/2, 24А/3, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 41 үйлер; Жәйкенов көшесі №№ 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер; Ә.Жангелді көшесі, №№ 1, 2, 2Б, 3, 4, 5 ,6 ,7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер; З.Құнияров көшесі, №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 51 үйлер; Жақыпбек Малдыбаев көшесі №№ 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер; С.Манапов көшесі, №№ 1, 1/1, 1/2, 1А, 2, 2А, 2/1, 2/2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7А, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30 үйлер; С.Торайғыров көшесі, №№ 1, 2, 2А, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер; Төлеген Тоқтаров көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер; Чигиров көшесі №№ 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/2, 20/3, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер; Шаймардан көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 11, 13, 15, 15/1, 15/2, 17, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 21/1, 23, 23А үйлер.
№ 593 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Ә.Жангелді көшесі, № 52 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Х.Мұстафина атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Б.Сәтпаев көшесі, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49 үйлер; Ә.Жангелді көшесі, №№ 38, 38А, 39, 40, 41, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер; Қабанбай батыр көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 44, 59 үйлер; Астана көшесі, №№ 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 55А, 56, 56/2, 56А, 57, 58, 59, 59А, 59Б, 59Б/2, 59В, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72/1, 72/2, 72А, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үйлер; Ақылбек Түсіпбеков көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 үйлер; Уәли Керімбаев көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер; Василий Кондюрин көшесі, №№ 3, 3/1, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/3 б1, 42/3 б2, 43 үйлер; З.Құнияров көшесі, №№ 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 63 үйлер; Құрманғазы көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44 үйлер; Жақыпбек Малдыбаев көшесі, №№ 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117 үйлер; С.Манапов көшесі, №№ 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер; Сағынтай Спамбетов көшесі, №№ 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3 үйлер; Чигиров көшесі, №№ 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А үйлер; Шаймардан көшесі, №№ 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10А, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 16А, 18, 18/1, 22, 24, 28, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 43 үйлер; Абай көшесі, №№ 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80/1, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 үйлер; Бөгенбай Батыр көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28Б, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 үйлер; Қ.З.Қасейінов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 59 үйлер; В.Головченко көшесі, №№ 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 109, 162, 195 үйлер.
№ 594 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Бөгенбай Батыр көшесі, № 39 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "М.Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: улица Абая, дома №№ 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102/1, 102/2, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 127/2, 128, 129, 129/1, 129/2; улица Астана, дома №№ 72, 72/1, 72/2, 72А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100/1, 100/2, 101, 102, 102А, 102/1, 102/2, 103, 104, 105, 106; улица Семена Баитова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 21, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30; улица Нурлан Маукенулы, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 38, 41; улица А.Жангельдина, дома №№ 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125; улица Жанибек Батыра, дома №№ 1, 2, 3, 4, 4А, 4А2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22А, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65; улица Победы, дома №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 53, 56; улица Богенбай Батыра, дома №№ 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53А, 55, 55/1, 55/2, 55/3, 56, 56/1, 56/2, 56А, 57, 57/1, 57/2, 57А, 58, 59, 59/1, 59/2, 60, 60А, 61, 61/1, 61/2, 62, 62А, 63, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 72/3, 72/4, 72А, 72Б, 73, 74, 74А, 75, 77, 78А, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; улица Ж.Сарсенова, дома №№ 3, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 5А/1, 5А/2, 5Б/1, 5Б/2, 5В/1, 5В/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ,55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 62/3, 63, 64/1, 64/2, 65, 66, 67, 68, 72; улица Ш.Уалиханова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Чигирова, дома №№ 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133; улица Шаймардана, дома №№ 42, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; улица З.Куниярова, дома №№ 60, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108; улица Жакыпбека Малдыбаева, дома №№ 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 145/2, 146, 147, 148, 149, 150, 151; улица С.Манапова, дома №№ 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76А; улица Сагынтая Спамбетова, дома №№ 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 72/1, 72/2, 73, 73/2, 74, 74/1, 74/2, 75, 76, 76/1, 76/2, 77, 78, 78/1, 78/2; улица К.Сатпаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47; улица Изгутты Айтыкова, дома №№ 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
Избирательный участок №595
Город Зайсан, улица Кыдырпатшы Бокажанова, дом №64, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ю.Гагарина" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.

Шекара: Абай көшесі, №№ 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102/1, 102/2, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 127/2, 128, 129, 129/1, 129/2 үйлер; Астана көшесі, №№ 72, 72/1, 72/2, 72А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100/1, 100/2, 101, 102, 102А, 102/1, 102/2, 103, 104, 105, 106 үйлер; Семен Баитов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 21, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30 үйлер; Нұрлан Мәукенұлы көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 38, 41 үйлер; Ә.Жангелді көшесі, №№ 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 үйлер; Жәнібек Батыр көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 4А, 4А2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22А, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65 үйлер; Победа көшесі, №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 53, 56 үйлер; Бөгенбай Батыр көшесі, №№ 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53А, 55, 55/1, 55/2, 55/3, 56, 56/1, 56/2, 56А, 57, 57/1, 57/2, 57А, 58, 59, 59/1, 59/2, 60, 60А, 61, 61/1, 61/2, 62, 62А, 63, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 72/3, 72/4, 72А, 72Б, 73, 74, 74А, 75, 77, 78А, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 үйлер; Ж.Сәрсенов көшесі, №№ 3, 4, 5, 5А, 5Б, 5В, 5А/1, 5А/2, 5Б/1, 5Б/2, 5В/1, 5В/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ,55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 62/3, 63, 64/1, 64/2, 65, 66, 67, 68, 72 үйлер; Ш.Уәлиханов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер; Чигиров көшесі, №№ 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 үйлер; Шаймардан көшесі, №№ 42, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 үйлер; З.Құнияров көшесі, №№ 60, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 үйлер; Жақыпбек Малдыбаев көшесі, №№ 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 145/2, 146, 147, 148, 149, 150, 151 үйлер; С.Манапов көшесі, №№ 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76А үйлер; Сағынтай Спамбетов көшесі, № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 70/2, 71, 72, 72/1, 72/2, 73, 73/2, 74, 74/1, 74/2, 75, 76, 76/1, 76/2, 77, 78, 78/1, 78/2 үйлер; Қ.Сәтпаев көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер; Ізғұтты Айтықов көшесі, №№ 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер.
№595 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Қыдырпатша Боқажанов көшесі, №64 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Ю.Гагарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: дома расположенные по улицам Васильева, Кыдырпатшы Бокажанова, Сауырская, Г.Сарсекеева, Жамбула, Муканова, Панфилова, Жумана Акбасова, Ревкома Кудинова, М.Алдиярова, М.Аубакирова, Оспана Берденова, Халела Калимолдина, Турабая Турарова, О.Есдаулетов, С.Мантеева, Жандели Батыра, О.Байсейтова, Маметовой, Естай Акына, Достыка, Елубая Бексеитова, Алибая, 1-Условная, 5-Условная, 7-Условная, 8-Условная, 9-Условная, 10-Условная, 11-Условная, 16-Условная, 17-Условная микрорайона Заречный.
Избирательный участок №596
Город Зайсан, улица Жумата Шанина, дом №2, коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат имени М.Дауленова" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: улица Сагынтая Спамбетова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34; улица Шамшикумара Мукатаевой, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 2А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; улица Ануарбека Шатанова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Асет Акына, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 23Б, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 36/2, 37, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 43, 43/1, 43/2, 44, 44/1, 44/2, 46, 47, 49А, 52, 54, 56, 58, 60, 62; улица Суюнбай акына, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; улица И.Байзакова, дома №№ 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20; улица А.Байтурсынова, дома №№ 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13А, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 15/1, 15,2, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 24, 26, 28; улица Агайынды Салиевтар, дома №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 15, 19, 41, 43, 39, 46, 78; улица Бухар Жырауа, дома №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 41; улица Габитова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2; улица Глухова, дома №№ 1, 1/1, 1/2, 2, 2В, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 6, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2; улица Ержана Ахметова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Нургожы Жаксылыкова № 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48А, 49, 49/1, 49/2, 50, 50/1, 50/2, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 55/1, 55/2, 55А, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 59А, 61, 61/1, 61/2, 63, 63/1, 65, 65/1, 65/2, 65/3, 65/4, 67, 67/1, 67/2, 69, 69/1, 69/2, 71, 71/1, 72, 73, 75; улица Мангыстау, дома №№ 1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 20А, 22; улица А.Маргулана, дома №№ 7, 9, 5, 13, 15, 15А, 21, 54, 56, 58, 60, 60А; улица Молдагуловой, дома №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 46, 48, 53, 55, 57, 59, 61; улица Ногайбай Акына, дома №№14, 14/1, 14/2, 14/3, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 40А, 40А/1, 40А/2, 41, 42, 42/1, 42/2, 42А, 42А/2, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 47, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 50/1, 50/2; улица Турара Рыскулова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44В, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; улица Тауелсиз Казахстан, дома №№ 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; улица Шакена Айманова, дома № № 1, 1А, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Шакарима, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Жумата Шанина, дома №№ 1А, 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 9, 25, 23, 15; улица Василия Кондюрина, дома №№ 29, 31, 31А, 44, 44/2, 44/3, 44А, 45, 46, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74; улица Егеменды Казахстан, дома №№ 1, 2, 3 и дома расположенные по улицам 3-Условная, 4-Условная, 6-Условная, 13-Условная, 14-условный, 15-Условная, 18-Условная, 19-Условная, 20-Условная, дома расположенные на участке Алмалы и Кашар.
Избирательный участок №597
Село Сарытерек, улица Шокея Сакибаева, дом №1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Сарытерек" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Сарытерек, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №598

Шекара: Заречный мөлтек ауданында орналасқан Васильев, Қыдырпатша Боқажанов, Сауыр, Г.Сәрсекеев, Жамбыл, Мұқанов, Панфилов, Жұман Ақбасов, Ревком Кудинов, М.Алдияров, М.Әубәкіров, Оспан Берденов, Халел Қалимолдин, Тұрабай Тұраров, О.Есдаулетов, С.Мәнтеев, Жәнделі Батыр, О.Байсейтов, Мәметова, Естай Ақын, Достық, Елубай Бексейітов, Әлібай, 1-Шартты, 5-Шартты, 7-Шартты, 8-Шартты, 9-Шартты, 10-шартты, 11-Шартты, 16-Шартты, 17-Шартты көшелеріндегі үйлер.
№596 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Жұмат Шанин көшесі, №2 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "М.Дауленов атындағы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Сағынтай Спамбетов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34 үйлер; Шәмшіқұмар Мұқатаева көшесі, №№ 1, 1А, 2, 3, 2А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер; Әнуарбек Шатанов көшесіндегі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6; Әсет Ақын көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 23Б, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 36/2, 37, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 43, 43/1, 43/2, 44, 44/1, 44/2, 46, 47, 49А, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлер; Ақын Сүйінбай көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлер; И.Байзақов көшесі, №№ 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20 үйлер; А.Байтұрсынов көшесі, №№ 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2,13А, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 15/1, 15,2, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 24, 26, 28 үйлер; Ағайынды Сәлиевтер көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 15, 19, 41, 43, 39, 46, 78 үйлер; Бухар Жырау көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 41 үйлер; Ғабитов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48/1,48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2 үйлер; Глухов көшесі, №№ 1, 1/1, 1/2, 2, 2В, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 6, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2 үйлер; Ержан Ахметов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер; Нұрғожа Жақсылықов көшесі, №№ 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48А, 49, 49/1, 49/2, 50, 50/1, 50/2, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 55/1, 55/2, 55А, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 59А, 61, 61/1, 61/2, 63, 63/1, 65, 65/1, 65/2, 65/3, 65/4, 67, 67/1, 67/2, 69, 69/1, 69/2, 71, 71/1, 72, 73, 75 үйлер; Маңғыстау көшесі, №№ 1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 20А, 22 үйлер; Ә.Марғұлан көшесі, №№ 7, 9, 5, 13, 15, 15А, 21, 54, 56, 58, 60, 60А үйлер; Молдағұлова көшесі, №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6А, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 46, 48, 53, 55, 57, 59, 61 үйлер; Ноғайбай Акын көшесі, №№ 14, 14/1, 14/2, 14/3, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 40А, 40А/1, 40А/2, 41, 42, 42/1, 42/2, 42А, 42А/2, 43, 44, 44В, 44/1, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 47, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 50/1, 50/2 үйлер; Тұрар Рысқұлов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44В, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер; Тәуелсіз Қазақстан көшесі, №№ 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 үйлер; Шәкен Айманов көшесі, №№ 1, 1А, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер; Шәкәрім көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер; Жұмат Шанин көшесі, №№ 1А, 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 9, 25, 23, 15 үйлер; Василий Кондюрин көшесі, №№ 29, 31, 31А, 44, 44/2, 44/3, 44А, 45, 46, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлер; Егеменді Қазақстан көшесі, №№ 1, 2, 3 және 3-Шартты, 4-Шартты; 6-Шартты; 13-Шартты, 14-Шартты; 15-Шартты, 18-Шартты, 19-Шартты, 20-Шартты көшелеріндегі орналасқан үйлер, Алмалы мен Қашар учаскесінде орналасқан үйлер.
№597 сайлау учаскесі
Сарытерек ауылы, Шөкей Сәкібаев көшесі, №1 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Сарытерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Сарытерек ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№598 сайлау учаскесі

Село Когедай, улица 4-Условная, дом №1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Когедай" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Когедай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №599
Село Шалкар, улица Алкена Байботанова, дом №16, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа имени С.Бикадамова" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Шалкар, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №600
Село Дайыр, улица Ыдырышева, дом №15, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Мукарама" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Дайыр, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №601
Село Жамбыл, улица 2-Условный, дом №3, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени Жамбыла" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Жамбыл, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №602
Село Кокжира, улица Мукыша Кушикова, дом №26, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Мужыксу" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Кокжира, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №603
Село Биржан, улица Амангельды, дом №23, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Амангельды" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Биржан, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №604
Село Куаныш, улица 6-Условная, дом №2, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа имени А.Орманбетова" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Куаныш, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №605
Село Акарал, улица 2-Условная, частный дом №4.
Граница: село Акарал, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №606
Село Айнабулак, улица Фатимы Бариевой, дом №4, коммунальное государственное учреждение "Айнабулакская средняя школа" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Айнабулак, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №607

Көгедай ауылы, 4-Шартты көшесі, №1 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Көгедай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Көгедай ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№599 сайлау учаскесі
Шалқар ауылы, Әлкен Байботанов көшесі, №16 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Биқадамов атындағы шағын жинақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Шалқар ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№600 сайлау учаскесі
Дайыр ауылы, Ыдырышев көшесі, №15 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Мукарама атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Дайыр ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№601 сайлау учаскесі
Жамбыл ауылы, 2-Шартты көшесі, № 3 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Жамбыл атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жамбыл ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№602 сайлау учаскесі
Көкжыра ауылы, Мұқыш Күшіков көшесі, №26 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Мұжықсу негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Көкжыра ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№603 сайлау учаскесі
Біржан ауылы, Амангелді көшесі, №23 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Амангелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Біржан ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шегінде.
№604 сайлау учаскесі
Қуаныш ауылы, 6-Шартты көшесі, №2 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "А.Орманбетов атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Қуаныш ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№605 сайлау учаскесі
Ақарал ауылы, 2-Шартты көшесі, №4 жеке үй.
Шекара: Ақарал ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№606 сайлау учаскесі
Айнабұлақ ауылы, Фатима Бариева көшесі, №4 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Айнабұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Айнабұлақ ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№607 сайлау учаскесі

Крестьянское поселение Сартумсык относящееся к селу Айнабулак, улица 1-Условная, частный дом №4.
Граница: поселения Талды, Сартумсык, участки отгонного животноводства Айбала, Мадени, Таянбай, Жангызтал, Актам-1, Актам-2 Ащылы, Сарман, Окей, Шолакбулак, Кокшокай, Алшын, Актерискей, Биесимас,Уакбулак.
Избирательный участок №608
Село Жанатурмыс, улица 1-Условный, дом №8, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа Жанатурмыс" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: села Жанатурмыс, Чурчутсу, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №609
Село Кайнар, улица Арпабая Сауырбаева, дом №4, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа Октябрь" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Кайнар, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №610
Село Кенсай, улица Зайнолды Нугыманулы, дом №1, коммунальное государственное учреждение "Кенсайская средняя школа" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Кенсай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №611
Село Саржыра, улица Елубая Какашулы, дом №52, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа Саржыра" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Саржыра, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №612
Село Жарсу, улица Какетая Кымызбаева, дом №16, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Жарсу" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Жарсу, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №613
Крестьянское поселение Сарши относящееся к селу Кенсай, улица 1-Условная, частный дом №2.
Граница: поселение Сарши, участки отгонного животноводства Айдахарлы, Саркырама, Бугил, Аяккы Едил, Ортангы Едил, Баскы Едил, Шикалдай, Кизат, Баскы Кизат, Шурық, Сеит, Меруерт, Жандели, Еки аша, Булкаиыр, Каракемер.
Избирательный участок №614
Село Бакасу, улица 1-Условный, дом №2, Коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа имени М.Маметовой" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Бакасу, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №615
Село Карабулак, улица Абая Кунанбайулы, дом №3, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абая" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Карабулак, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №616

Айнабұлақ ауылына қарасты Сартұмсық шаруа қонысы, 1-Шартты көшесі, № 4 жеке үй.
Шекара: Талды, Сартұмсық қоныстары, Айбала, Мәдени, Таянбай, Жаңғызтал, Ақтам-1, Ақтам-2, Ащылы, Сарман, Өкей, Шолақбұлақ, Көкшоқай, Алшын, Ақтеріскей, Биесимас, Уақбұлақ шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№608 сайлау учаскесі
Жаңатұрмыс ауылы, 1-Шартты көшесі, №8 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Жаңатұрмыс шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаңатұрмыс, Шүршітсу ауылдары, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№609 сайлау учаскесі
Қайнар ауылы, Арпабай Сауырбаев көшесі, №4 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Октябрь шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Қайнар ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№610 сайлау учаскесі
Кеңсай ауылы, Зайнолда Нұғыманұлы көшесі, №1 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Кеңсай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Кеңсай ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№611 сайлау учаскесі
Саржыра ауылы, Елубай Қақашұлы көшесі, №52 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Саржыра шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Саржыра ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№612 сайлау учаскесі
Жарсу ауылы, Кәкетай Қымызбаев көшесі, №16 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Жарсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жарсу ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№613 сайлау учаскесі
Кеңсай ауылына қарасты Сарши шаруа қонысы,1-Шартты көшесі, №2 жеке үй.
Шекара: Сарши қонысы, Айдахарлы, Сарқырама, Бүгіл, Аяққы Еділ, Ортаңғы Еділ, Басқы Еділ, Шиқалдай, Қизат, Басқы Қизат, Шұрық, Сейіт, Меруерт, Жанделі, Екі аша, Бұлқайыр, Қаракемер шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№614 сайлау учаскесі
Бақасу ауылы, 1-Шартты көшесі, №2 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "М.Мәметова атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Бақасу ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№615 сайлау учаскесі
Қарабұлақ ауылы, Абай Құнанбайұлы көшесі, №11 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Қарабұлақ ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 616 сайлау учаскесі

Село Дауал, улица 1-Условная, частный дом №9/1.
Граница: села Дауал, Сатбай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №617
Село Мукашы, улица 1-Условная, частный дом №1.
Граница: село Мукашы, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №618
Село Каратал, улица Абдираша Кебаева, дом №80, коммунальное государственное учреждение "Каратальская средняя школа" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: села Каратал, Жинишкесу, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №619
Село Улкен-Каратал, улица Маутена Калимолдина, дом №107, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Казахстан" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Улкен-Каратал, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №620
Село Шиликты, улица Калым Кунафияулы, дом №1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Шиликты" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Шиликты, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №621
Село Тасбастау, улица Коныр Мажитулы, дом №9, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа Тасбастау" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Тасбастау, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №622
Село Жалши, улица Бутабайулы, дом №57, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Шекарашы" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Жалши, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №623
Село Какен-Талды, улица Какен-Талды, частный дом №10.
Граница: село Какен-Талды, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок №624
Село Карасай, улица Карасая, дом №11/1, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Карасай" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Карасай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 625
Город Зайсан, улица Василия Кондюрина, дом №1, Пограничное управление по Зайсанскому району Департамента Восточно-Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Граница: Пограничное управление по Зайсанскому району Департамента Восточно-Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 627
Село Шиликты, улица Тауелсиздик, дом №23, пограничный отдел "Шиликты" пограничного управления по Зайсанскому району Департамента Восточно- Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Граница: пограничный отдел "Шиликты" пограничного управления по Зайсанскому району Департамента Восточно-Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 628
Село Каратал, улица Кенеса Рамазанова, дом №56, пограничный отдел "Каратал" пограничного управления по Зайсанскому району Департамента Восточно-Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Граница: пограничный отдел "Каратал" пограничного управления по Зайсанскому району Департамента Восточно-Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 1148
Город Зайсан, улица Б.Сатпаева, дом №14, Зайсанский районный отдел полиции департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан, следственный изолятор временного содержания.
Граница: Зайсанский районный отдел полиции департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан, следственный изолятор временного содержания.

Дауал ауылы, 1-Шартты көшесі, №9/1 жеке үй.
Шекара: Дауал, Сәтбай ауылдары, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 617 сайлау учаскесі
Мұқашы ауылы, 1-Шартты көшесі, № 1 жеке үй.
Шекара: Мұқашы ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары.
№ 618 сайлау учаскесі
Қаратал ауылы, Әбдірәш Кебаев көшесі, №80 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Қаратал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Қаратал, Жіңішкесу ауылдары, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 619 сайлау учаскесі
Үлкен-Қаратал ауылы, Мәутен Қалимолдин көшесі, №107 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Қазақстан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Үлкен-Қаратал ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 620 сайлау учаскесі
Шілікті ауылы, Қалым Құнафияұлы көшесі, №1 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Шілікті орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Шілікті ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№621 сайлау учаскесі
Тасбастау ауылы, Қоңыр Мәжитұлы көшесі, №9 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Тасбастау шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Тасбастау ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№622 сайлау учаскесі
Жалши ауылы, Бұтабайұлы көшесі, №57 үй, Зайсан ауданы әкімдігінің "Шекарашы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жалши ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№623 сайлау учаскесі
Какен-Талды ауылы, Какен-Талды көшесі, №10 жеке үй.
Шекара: Какен-Талды ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№624 сайлау учаскесі
Қарасай ауылы, Қарасай көшесі, №11/1 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Қарасай шағын жинақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Қарасай ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№625 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Василий Кондюрин көшесі, №1 үй, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасы. Шекара: Зайсан қаласындағы Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының шекаралары шегінде.
№ 627 сайлау учаскесі
Шілікті ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 23 үй, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының "Шілікті" шекара бөлімі.
Шекара: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының "Шілікті" шекара бөлімі шекаралары шегінде.
№ 628 сайлау учаскесі
Қаратал ауылы, Кеңес Рамазанов көшесі, № 56 үй, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының "Қаратал" шекара бөлімі.
Шекара: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының "Қаратал" шекара бөлімі шекаралары шегінде.
№ 1148 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Б.Сәтпаев көшесі, №14 үй, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша полиция департаментінің Зайсан аудандық полиция бөлімі, тергеу кезінде уақытша ұстау изоляторы.
Шекара: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Шығыс Қазақстан облысы бойынша полиция департаментінің, Зайсан аудандық полиция бөлімі, тергеу кезінде уақытша ұстау изоляторы.