О признании утратившими силу некоторых решении Катон-Карагайского районного маслихата
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 апреля 2021 года № 5/39-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 апреля 2021 года № 8659
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Катон-Карагайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1января 2021 года.
Председатель сессии С. Амисолтанова
Секретарь маслихата Д. Бралинов
Приложение к решению
Катон-Карагайский
районный маслихат
от 14 апреля 2021 года
№ 5/39-VII
Перечень утративших силу некоторых решений Катон-Карагайского районного маслихата
1. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 35/314-VІ "О бюджетах сельских округов Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6578, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2020 года).
2. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 8 апреля 2020 года № 37/323-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 35/314-VI "О бюджетах сельских округов Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6921, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2020 года).
3. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 20 мая 2020 года № 39/340-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 35/314-VI "О бюджетах сельских округов Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7116, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 мая 2020 года).
4. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 8 июля 2020 года № 40/358-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 35/314-VI "О бюджетах сельских округов Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7363, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 июля 2020 года).

Катонқарағай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 5/39-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 сәуірде № 8659 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күш
і жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Амисолтанова
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихаты 2021 жылғы
14 сәуірдегі № 5/39-VII
шешіміне қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6578 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 37/323-VІ Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6921 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 27 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
3. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 мамырдағы № 39/340-VІ Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7116 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 29 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
4. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 шілдедегі № 40/358-VІ Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7363 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 20 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

5. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 10 ноября 2020 года № 44/390-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 35/314-VI "О бюджетах сельских округов Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7809, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 ноября 2020 года).
6. Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 7 декабря 2020 года № 45/397-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 6 января 2020 года № 35/314-VI "О бюджетах сельских округов Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7940, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 декабря 2020 года).

5. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қарашадағы № 44/390-VІ Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7809 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 16 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
6. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 желтоқсандағы № 45/397-VІ Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35/314–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7940 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 10 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.