Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Тарбагатайского района
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2021 года № 13/19-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2022 года № 26355
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Тарбагатайского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Тарбагатайского района согласно приложению 2 настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата А. Богырбаев
Приложение 1 к решению
от 31 декабря 2021 года
№ 13/19-VII
Проект (схема) зонирования земель Тарбагатайского района
Приложение 2 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата от 31 декабря
2021 года № 13/19-VII
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Тарбагатайского района
Номер
зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
2
3
4
1
I
Село Аксуат: 035 кадастровый квартал: границы села Аксуат ограничена с севера улицами Ыргызбай баба, С.Сейфуллина, К.Сатбаева и Абылайхана, с востока улицей Абылайхана, с юга улицами Кабанбай батыра, Абылайхана, с запада улицами Кабанбай батыра и Мауытхана Сыдыкова.
036 кадастровый квартал: границы села Аксуат ограничена с севера улицами Молдабая и К.Самарханова, с востока улицей К.Шыныбаева, с юга улицами Т.Уранхаева, Жамбыла и Б. Момышулы, с запада улицами Ш.Айманова и Т.Косаева.
037 кадастровый квартал: границы села Аксуат ограничена с севера улицами И.Махамбетова и Т.Куатжанова, с востока улицами С. Муканова, А. Молдагуловой и Туяк, с запада улицей М.Ауезова .
1,5
2

Тарбағатай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 13/19-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қаңтарда № 26355 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабының 2-тармағына, 11 бабының 1-тармағына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тарбағатай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Тарбағатай ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы А. Богырбаев
2021 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 13/19-VII шешіміне
1 қосымша
Тарбағатай ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Тарбағатай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 13/19-VII шешіміне
2 қосымша
Тарбағатай ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
1
2
3
4
1
I
Ақсуат ауылы: 035 кадастрлық кварталы: солтүстігі Ырғызбай баба, С.Сейфуллин, Қ.Сәтбаев және Абылайхан көшелерімен, шығысы Абылайхан көшесімен, оңтүстігі Қабанбай батыр, Абылайхан көшелерімен, батысы Қабанбай батыр және Мауытхан Сыдықов көшелерімен шектеледі.
036 есептік кварталы: солтүстігі Молдабай және Қ.Самарханов көшелерімен, шығысы К.Шыныбаев көшесімен,оңтүстігі Т.Ұранхаев, Жамбыл және Б. Момышұлы көшелерімен, батысы Ш.Айманов Жжәне Т.Қосаев көшелерімен шектеледі.
037 кадастрлық кварталы: солтүстігінде И.Махамбетов және Т.Қуатжанов көшелерімен, шығысында С. Мұқанова, Ә. Молдағұлова және Тұяқ көшелерімен, батысында мМ.Әуезов көшесімен шектеледі.
1,5
2

Село Акжар: 025. 026, 027, 028 кадастровые кварталы: границы села Акжар ограничена с севера улицей Т. Рыскулова, с востока улицей А.Молдагуловой, с юга улицей Даулетбая, с запада улицей Б.Майлина.
3
II
Село Екпин: 044 кадастровый квартал: границы села Екпин ограничена с севера улицей Отыншы Алжанова, с востока кварталом І, с юга улицей Жанкайырова Капатая, с запада улицей Оралбаева Байгабыл.
1,4
4
Село Кокжыра: 051 кадастровый квартал: границы села Кокжыра ограничена с севера кварталом VI, с востока кварталом І, с юга кварталом Х, с запада кварталом ІІІ.
5
Село Тугыл: 029,030,031,032 кадастровые кварталы: границы села Тугыл ограничена с севера улицами Саулет и Найзабаева, с востока улицей Юбилейная, с юга улицей Рыбацкая, с запада улицей Кабанбай батыра.
6
III
Село Сатпаев: 042 кадастровый квартал: границы села Сатпаев ограничена с севера улицей Кемербаева, с востока улицей Байзакова, с юга улицей Семжанова, с запада улицами Ботай и Кабанбая.
1,3
7
Село Жантикей село: 040 кадастровый квартал: границы села Жантикей ограничена с севера улицей Тауелсиздика, с востока улицей Бейбитшилика, с юга улицей Казахстана, с запада улицей Ынтымака.
8
Село Кумкол: 049 кадастровый квартал: границы села Кумкол ограничена с севера улицами К.Илбекова, с востока улицей Абая, с запада улицей Т.Батыршина.
9
IV
Село Каргыба: 036 кадастровый квартал: границы села Каргыба ограничена в черте границ села Каргыба.
1,2
10
Село Аккала: 044 кадастровый квартал: границы села Аккала ограничена с севера улицей Жастар бригадасы, с юга улицей старый Аэропорт.
11
Село Ойшилик: 046 кадастровый квартал: границы села Ойшилик ограничена с севера улицей Жаңа курылыс, с востока улицей Нугыман болыса, с юга улицами Кабанбая, Байбарака и Сасан би, с запада улицей Койбагара.
12
Село Кабанбай: 010 кадастровый квартал: границы села Кабанбай ограничена с севера улицей Абая, с востока улицей Омирлик, с юга улицей Кабанбай батыра, с запада улицей Абылай хана.
13
Село Карасу: 001 кадастровый квартал: границы села Карасу ограничена с севера улицей Б.Майлин, с востока улицей І микрорайон, с юга улицей ІІІ микрорайон, с запада улицей ІІ микрорайон.
14
Село Манырак: 016 кадастровый квартал: границы села Манырак ограничена с севера улицей К.Кусемисова, с востока улицей Х.Текешов, с юга улицей А.Иманова, с запада улицей Абай.
15
V
Село Сериктес: 052 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Сериктес.
1,1
16
Село Базарка: 052 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Базарка.
17
Село Коктүбек: 042 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Коктубек.
18
Село Кызыл кесик: 054 кадастровый квартал:грницы села Кызыл Кесик ограничена с севера кварталом Шакиби кажы, с востока кварталом Шалкажы, с юга кварталом Егизбай кажы, с запада кварталом Нарбота батыра.
19
Село Кызыл Жулдыз: 049 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Кызылжулдыз.
20
Село Тана Мырза: 047 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Тана Мырза.
21
Село Акмектеп: 002 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Акмектеп.
22
Село Жолкурылыс: 002 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Жолкурылыс.
23
Село Куйган: 007 кадастровый квартал: границы села Куйган ограничена с севера улицей М.Озттюрка, с востока улицей Арганаты, с юга улицей Ы.Алтынсарина, с запада улицей С.Торайгырова.
24
VI
Село Сулутал: 042 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Сулутал.
1,0
25
Село Кокбастау: 049 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Кокбастау.
26
Село Есим: 047 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Есим.
27
Село Кожакелды: 040 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Кожакелды.
28
Село Киндикты: 038 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей С.Сагындыкова, с востока улицей Абсеита, с юга улицей Т.Жунусова, с запада улицей Кенжалы би.
29
Село Жана Тилеу: 022 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Жана тилеу.
30
Село Сагындык: 023 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Сагындык.
31
Село Шенгелди: 011 кадастровый квартал: ограничена с севера улицей Айтыкова, с юга улицей Ж.Жабаева.
32
Село Тауке: 002 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Тауке.
33
Село Карой: 005 кадастровый квартал ограничена в черте границ села Карой.
34
Село Жетыарал: 004 кадастровый квартал: ограничена с севераулицами Шомбина и Нуразханова, с востокан улицей Билялова, с юга улицей Нурханова, с запада улицей Куанышбаева.
35
Село.Отеген: 001 кадастровый квартал ограничена в черте границ села Отеген..
36
VIІ
Село Мурсалим: 052 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Мурсалим.
0,9
37
Село Кызбай: 052 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Кызбай.
38
Село Егиндибулак: 054 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Егиндибулак.
39
Село Айнабастау: 047 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Айнабастау.
40
Село Кокжол: 044 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Кокжол.
41
Село Акжол: 047 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Акжол.
42
Село Томар: 047 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Томар.
43
Село Жаналык : 023 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Жаналык .
44
Село Казакстан село: 011 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Казакстан.
45
Село Шорга: 011 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Шорга.
46
Село Шолак Орда: 001 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Шолак Орда.
47
Село Жанаауыл: 013 кадастровый квартал:границы села Жанауыл ограничена с севера улицей Ислямова, с востока улицей Т.Рыскулова, с юга улицей Буланбаева, с запада улицей Абая.
48
VІІІ
Село Уш тобе: 054 кадастровый квартал: ограничена с северо запада улицей Шалкажы би, с юга востока улицей Шакиби.
0,8
49
Село Алгабас: 038 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Алгабас.
50
Село Жамбыл: 008 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Жамбыл.
51
Село Жангыз Тал: 004 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Жангыз Тал.
52
Село Даулетбай: 017 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Даулетбай.
53
Село Жалгыз Тобе: 017 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Жалгыз Тобе.
54
Село Байтогас: 011 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Байтогас.
55
ІХ
Село Жаланаш: 008 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Жаланаш .
0,7
56
Село Жаңа Талап: 014 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Жана Талап.
57
Село Сарыолен : 017 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Сарыолен .
58
Х
Село Асусай: 005 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Асусай.
0,5
59
Село Ахметбулак: 014 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Ахметбулак .
60
Село Камысты: 005 кадастровый квартал: ограничена в черте границ села Камысты.

Ақжар ауылы: 025. 026, 027, 028 кадастрлық кварталдары: солтүстігі Т. Рысқұлов көшесімен, шығысы Ә.Молдағұлова көшесімен, оңтүстігі Дәулетбай көшесімен, батысы Б.Майлин көшесімен шектеледі;
3
II
Екпін ауылы: 044 кадастрлық кварталы: солтүстігі Отыншы Әлжанов көшесімен, шығысы І квартал көшесімен, оңтүстігі Жанқайыров Қапатай көшесімен, батысы Оралбаев Байғабыл көшесімен шектеледі.
1,4
4
Көкжыра ауылы: 051 кадастрлық кварталы: солтүстігі VI квартал көшесімен, шығысы І квартал көшесімен, , оңтүстігі Х квартал көшесімен, батысы ІІІ квартал көшелерімен шектеледі.
5
Тұғыл ауылы: 029,030,031,032 кадастрлық кварталдары: солтүстігі Сәулет және Найзабаев көшелерімен, шығысы Юбилейная көшесімен, оңтүстігі Рыбацкая көшесімен, батысы Қабанбай батыр көшелерімен шектеледі.
6
III
Сатпаев ауылы: 042 кадастрлық кварталы: солтүстігі Кемербаев көшесімен, шығысы Байзақов көшесімен, оңтүстігі Семжанов көшесімен, батысы Ботай және Қабанбай көшелерімен шектеледі.
1,3
7
Жәнтікей ауылы: 040 кадастрлық кварталы: солтүстігі Тәуелсіздік көшесімен, шығысы Бейбітшілік көшесімен, оңтүстігі Қазақстан көшесімен, батысы Ынтымақ көшесімен шектеледі.
8
Құмкөл ауылы: 049 кадастрлық кварталы: солтүстігі Қ.Ілбеков, шығысы Абай көшелерімен, , батысы И.Искандеров, Т.Батыршин көшелерімен шектеледі.
9
IV
Қарғыба: 036 кадастрлық кварталы: елді-мекен шекарасы шегінде шектеледі.
1,2
10
Аққала ауылы: 044 кадастрлық кварталы: солтүстігі Жастар бригадасы көшесімен, оңтүстігі бұрынғы Аэропорт шектеледі.
11
Ойшілік ауылы: 046 кадастрлық кварталы: солтүстігі Жаңа құрылыс көшесімен, шығысында Нұғыман болыс көшесімен, оңтүстігінде Қабанбай, Байбарақ және Сасан би көшелерімен,
батысында Қойбағар көшесімен шектеледі.
12
Қабанбай ауылы: 010 кадастрлық кварталы : солтүстігі Абай көшесімен, шығысы Өмірлік көшесімен, оңтүстігі Қабанбай батыр көшесімен, батысы абылай хан көшесімен шектеледі.
13
Қарасу ауылы: 001 кадастрлық кварталы : солтүстігі Б.Майлин көшесімен, шығысы І шағын аудан көшесімен, оңтүстігі ІІІ шағын аудан көшесімен, батысыс ІІ шағын аудан көшесімен шектеледі.
14
Маңырақ ауылы: 016 кадастрлық кварталы: солтүстігі К.Күсемісов көшесімен, шығысы Х.Текешов көшесімен, оңтүстігі А.Иманов көшесімен, батысы Абай көшесімен шектеледі.
15
V
Серіктес ауылы: 052 кадастрлық кварталы: Серіктес ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
1,1
16
Базарка ауылы: 052 кадастрлық кварталы: Базарка ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
17
Көктүбек ауылы: 042 кадастрлық кварталы: Көктүбек ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
18
Қызыл кесік ауылы: 054 кадастрлық кварталы: солтүстігінде Шәкіби қажы кварталымен , шығысында Шалқажы кварталымен, оңтүстігінде Егізбай қажы кварталымен, батысында Нарбота батыр кварталымен шектеледі.
19
Қызыл Жұлдыз ауылы: 049 кадастрлық кварталы: Қызылжұлдыз ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
20
Тана Мырза ауылы: 047 кадастрлық кварталы: Тана Мырза ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
21
Ақмектеп ауылы: 002 кадастрлық кварталы: Ақмектеп ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
22
Жолқұрылыс ауылы: 002 кадастрлық кварталы: Жолқұрылыс ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
23
Құйған ауылы: 007 кадастрлық кварталы: солтүстігінде М.Өзтүрік көшесімен, шығысында Арғанаты көшесімен, оңтүстігінде Ы.Алтынсарин көшесімен, батысында С.Торайғыров көшесімен шектеледі.
24
VI
Сұлутал ауылы: 042 кадастрлық кварталы: Сұлутал ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
1,0
25
Көкбастау ауылы: 049 кадастрлық кварталы: Көкбастау ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
26
Есім ауылы: 047 кадастрлық кварталы: Есім ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
27
Қожакелді ауылы: 040 кадастрлық кварталы: Қожакелді ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
28
Кіндікті ауылы: 038 кадастрлық кварталы: солтүстігінде С.Сағындықов көшесімен, Шығысында Әбсейіт көшесімен, оңтүстігінде Т.Жүнісов көшесімен, батысында кенжалы би көшесімен шектеледі
29
Жаңа Тілеу ауылы: 022 кадастрлық кварталы: Жаңа Тілеу ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
30
Сағындық ауылы: 023 кадастрлық кварталы: Сағындық ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
31
Шеңгелді ауылы: 011 кадастрлық кварталы солтүстігінде Айтықов көшесімен, оңтүстігінде Ж.жабаев көшесімен шектеледі.
32
Тәуке ауылы: 002 кадастрлық кварталы: Тәуке ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
33
Қарой ауылы: 005 кадастрлық кварталы: Қарой ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
34
Жетіарал ауылы: 004 кадастрлық кварталы: солтүстігінде Шомбин және Нұразханов көшелерімен, шығысында билялов көшесімен, оңтүстігінде Нұрханов көшесімен, батысында Қуанышбаев көшелерімен шектеледі.
35
Өтеген ауылы: 001 кадастрлық кварталы Өтеген ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
36
VIІ
Мүрсәлім ауылы: 052 кадастрлық кварталы: Мүрсәлім ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
0,9
37
Қызбай ауылы: 052 кадастрлық кварталы: Қызбай ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
38
Егіндібұлак ауылы: 054 кадастрлық кварталы: Егіндібұлақ ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
39
Айнабастау ауылы: 047 кадастрлық кварталы:Айнабастау ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
40
Көкжол ауылы: 044 кадастрлық кварталы: Көкжол ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
41
Ақжол ауылы: 047 кадастрлық кварталы: Ақжол ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
42
Томар ауылы: 047 кадастрлық кварталы: Томар ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
43
Жаңалык ауылы: 023 кадастрлық кварталы: Жаңалық ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
44
Қазақстан ауылы: 011 кадастрлық кварталы: Қазақстан ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
45
Шорға ауылы: 011 кадастрлық кварталы: Шорға ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
46
Шолақ Орда ауылы: 001 кадастрлық кварталы: Шолақ Орда ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
47
Жаңаауыл ауылы: 013 кадастрлық кварталы:солтүстігінде Ислямов көшесімен, шығысында Т.Рысқұлов көшесімен, оңтүстігінде Бұланбаев көшесімен, батысында Абай көшелерімен шектеледі.
48
VІІІ
Үш төбе ауылы: 054 кадастрлық кварталы: солтүстік батысы Шалқажы би көшесімен, оңтүстік шығысы Шәкіби көшелерімен шектеледі.
0,8
49
Алғабас ауылы: 038 кадастрлық кварталы: Алғабас ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
50
Жамбыл ауылы: 008 кадастрлық кварталы: Жамбыл ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
51
Жаңғыз Тал ауылы: 004 кадастрлық кварталы: Жаңғыз Тал ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
52
Дәулетбай ауылы: 017 кадастрлық кварталы: Дәулетбай ауылы ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
53
Жалғыз Төбе ауылы: 017 кадастрлық кварталы: Дәулетбай ауылы ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
54
Байтоғас ауылы: 011 кадастрлық кварталы: Байтоғас ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
55
ІХ
Жалаңаш ауылы: 008 кадастрлық кварталы: Жалаңаш ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
0,7
56
Жаңа Талап ауылы: 014 кадастрлық кварталы: Жаңа Талап ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
57
Сарыөлен ауылы: 017 кадастрлық кварталы: Сарыөлең ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
58
Х
Асусай ауылы: 005 кадастрлық кварталы: Асусай ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
0,5
59
Ахметбұлак ауылы: 014 кадастрлық кварталы: Ахметбұлақ ауылының шекарасы шегінде шектеледі.
60
Қамысты ауылы: 005 кадастрлық кварталы: Қамысты ауылының шекарасы шегінде шектеледі.