О бюджете Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2021-2023 годы
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 января 2021 года № 61/7-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 января 2021 года № 8344. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 60/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8324) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 664,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 32 064,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 916,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 252,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 252,0 тысячи, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 252,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2021 № 13/4-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в бюджете Верх-Убинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 20 648 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 61/7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 8344 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармағына, 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 60/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8324 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 664,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 32 064,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 916,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -252,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 252,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 252,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 23.12.2021 № 13/4-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Верх-Уба ауылдық округінің бюджетінде 20 648 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.

3. Предусмотреть в бюджете Верх-Убинского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 3 715 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ж. Бектурсунов
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 12 января 2021 года
№ 61/7-VI
Бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.12.2021 № 13/4-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

3. Верх-Уба ауылдық округінің бюджетінде 3 715 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік трансферттер көлемі қарастырылсын.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Бектурсунов
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 қаңтардағы
№ 61/7-VI шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 23.12.2021 № 13/4-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Санаты
Сома (мың теңге)
Класы
Кіші класы
Кірістер атауы
1.КІРІСТЕР