О признании утратившим силу постановления акимата Шемонаихинского района от 11 декабря 2019 года № 369 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по Шемонаихинскому району"
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 февраля 2021 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 февраля 2021 года № 8410
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 2750 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.  Признать утратившим силу постановление акимата Шемонаихинского района от 11 декабря 2019 года № 369 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по Шемонаихинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6411, опубликовано 24 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Раимбекову Г.А.
3.  Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района Г. Акулов

Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 369 "Шемонаиха ауданы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 23 ақпандағы № 48 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 24 ақпанда № 8410 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27, 50-баптарына сәйкес, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 369 "Шемонаиха ауданы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6411 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г.А. Раимбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі Г. Акулов