Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Шемонаихинского района
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 17 ноября 2021 года № 332. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25334
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17847), акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Шемонаиха ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 17 қарашадағы № 332 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қарашада № 25334 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 3 - тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 17847 болып тіркелген) сәйкес, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Шемонаихинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким Шемонаихинского района Г. Акулов
Приложение к постановлению
от 17 ноября 2021 года
№ 332
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Шемонаихинского района
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
1
центр города Шемонаиха
2,2
2
микрорайон железнодорожников города Шемонаиха
1,9
3
микрорайон "Геолого-разведочная партия" города Шемонаиха

1. Шемонаиха ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі Г. Акулов
2021 жылғы 17 қарашадағы
№ 332 қаулысына
қосымша
Шемонаиха ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Шемонаиха қаласының орталығы
2,2
2
Шемонаиха қаласының теміржолшылар шағын ауданы
1,9
3
Шемонаиха қаласының "Геологиялық-барлау партиясы" шағын ауданы