О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 56-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 ноября 2021 года № 9-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2021 года № 25541
Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 56-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6620) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 548 646 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 476 385 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 920 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 030 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 063 311 тысяч тенге;
2) затраты – 10 799 372 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 290 211 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 379 898 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 89 687 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 540 937 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 540 937 тысяч тенге;
поступление займов – 379 867 тысяч тенге;
погашение займов – 89 688 тысяч тенге;

Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 56-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 9-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 4 желтоқсанда № 25541 болып тіркелді
Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 56-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6620 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 548 646 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 476 385 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 920 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 030 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 063 311 мың теңге;
2) шығындар – 10 799 372 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 290 211 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 379 898 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 89 687 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 540 937 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 540 937 мың теңге;
қарыздар түсімі – 379 867 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 89 688 мың теңге;

23820
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
23820
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
69352
1
Сельское хозяйство
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
0
6
Земельные отношения
20514
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20514
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19659
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
550
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
305
007
Капитальные расходы государственного органа
0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
48838
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
48838
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
48838
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27924
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27924
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27924
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
21523
002
Создание информационных систем
0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
6401
015
Капитальные расходы государственного органа
0
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
0
12
Транспорт и коммуникации
861169
1
Автомобильный транспорт
860699
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
860699
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
58547
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

23820
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23820
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
69352
1
Ауыл шаруашылығы
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
0
6
Жер қатынастары
20514
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20514
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19659
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
550
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
305
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
48838
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
48838
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
48838
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27924
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27924
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27924
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21523
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6401
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
0
12
Көлік және коммуникация
861169
1
Автомобиль көлігі
860699
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
860699
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
58547
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу