О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 56-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2021 года № 11-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2021 года № 26147
Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 56-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6620) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 512 884 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 440 623 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 920 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 030 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 063 311 тысяч тенге;
2) затраты – 10 763 610 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 290 211 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 379 898 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 89 687 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 540 937 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 540 937 тысяч тенге;
поступление займов – 379 867 тысяч тенге;
погашение займов – 89 688 тысяч тенге;

Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 56-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 желтоқсанда № 26147 болып тіркелді
Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 56-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6620 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 512 884 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 440 623 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 920 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 030 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 063 311 мың теңге;
2) шығындар – 10 763 610 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 290 211 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 379 898 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 89 687 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 540 937 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 540 937 мың теңге;
қарыздар түсімі – 379 867 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 89 688 мың теңге;