О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №50-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 12-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26056
Жанибекский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1.Внести в решение Жанибекского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №50-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6582) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 334 719 тысяч тенге:
налоговые поступления – 527 424 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 14 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 792 175 тысяч тенге;
2) затраты – 6 526 131 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 2 668 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 34 527 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 37 195 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -188 744 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 188 744 тысячи тенге:
поступление займов – 32 250 тысяч тенге;
погашение займов – 37 198 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 193 692 тысячи тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в новой редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 1 806 393 тысячи тенге:";
абзац второй изложить в новой редакции:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 144 114 тысячи тенге;";
абзац шестой изложить в новой редакции:
"на частичное субсидирование заработной платы – 8 538 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в новой редакции:
"на молодежную практику – 31 000 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в новой редакции:
"на общественные работы – 71 949 тысяч тенге;";
абзац тринадцатый изложить в новой редакции:
"на кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов – 34 527 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
"на сурдотехнические средства – 1 898 тысяч тенге;";
дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:

Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №50-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26056 болып тіркелді
Батыс-Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №50-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6582 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 334 719 мың теңге:
салықтық түсімдер – 527 424 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 792 175 мың теңге;
2) шығындар – 6 526 131 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -2 668 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 34 527 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 37 195 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -188 744 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 188 744 мың теңге:
қарыздар түсімі – 32 250 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 37 198 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 193 692 мың теңге.";
4 - тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 806 393 мың теңге көлемінде қарастырылсын:";
екінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 144 114 мың теңге;";
алтыншы абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"жалақыны ішінара субсидиялауға – 8 538 мың теңге;";
жетінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 31 000 мың теңге;";
тоғызыншы абзац жаңа редакцияда жазылсын:
қоғамдық жұмысқа – 71 949 мың теңге;";
оң үшінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға кредит беруге – 34 527 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"сурдотехникалық құралдарға – 1 898 мың теңге;";
келесі мазмұндағы оң жетінші абзацпен толықтырылсын:

"на тифлотехнические средства – 1 248 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
"на специальные средства передвижения (кресло-коляски) – 134 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"на санаторно-курортное лечение – 2 520 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры двух двухэтажных двенадцати квартирных жилых домов в селе Жанибек Жанибекского района – 72 245 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать первым следующего содержания:
"на строительство сооружений (дорог) для девяти новых улиц северной части в селе Жанибек Жанибекского района – 230 926 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"на капитальный ремонт сельского дома культуры в селе Камысты Жанибекского района – 134 425 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"на капитальный ремонт автомобильных дорог по улице Р.Егизбаева в селе Жанибек Жанибекского района – 105 891 тысяча тенге;";
дополнить абзацем двадцать четвертым следующего содержания:
"на капитальный ремонт автомобильных дорог по улице К.Мусина в селе Жанибек Жанибекского района – 93 598 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать пятым следующего содержания:
"на капитальный ремонт автомобильных дорог по улице А.Байтурсынова в селе Жанибек Жанибекского района – 105 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать шестым следующего содержания:
"на капитальный ремонт автомобильных дорог по улице М.Утемисова в селе Жанибек Жанибекского района – 51 728 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать седьмым следующего содержания:
"на средний ремонт автодороги Жанибек-Таловка-Малый Узень 2-27 километров Жанибекского района – 193 313 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать восьмым следующего содержания:
"на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустанционарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения – 24 900 тысяч тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 704 319 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в новой редакции:
"на строительство двух двухэтажных двенадцати квартирных жилых домов в селе Жанибек Жанибекского района – 86 884 тысячи тенге;";
абзац пятый изложить в новой редакции:
"на предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь – 1 000 тысяча тенге;";
абзац шестой изложить в новой редакции:
"на проект "Первое рабочее место" – 934 тысячи тенге;";
абзац восьмой изложить в новой редакции:

"тифлотехникалық құралдарға – 1 248 мың теңге;";
келесі мазмұндағы оң сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Арнайы қозғалыс құралдарға (кресло-арбалар) – 134 мың теңге;";
келесі мазмұндағы оң тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"санаторлы-курорттық емдеуге – 2 520 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауданы Жәнібек ауылындағы екі қабатты он екі пәтерлі екі тұрғын үйдің инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру құрылысына – 72 245 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауылының солтүстік бөлігіндегі тоғыз жаңа көшеге автокөлік жолдарының құрылысына – 230 926 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауданы Қамысты ауылындағы ауылдық мәдениет үйін күрделі жөндеуге – 134 425 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауданы Жәнібек ауылы Р.Егізбаев көшесіндегі автомобиль жолын күрделі жөндеуге – 105 891 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауданы Жәнібек ауылы Қ.Мусин көшесі бойындағы автомобиль жолын күрделі жөндеуге – 93 598 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауданы Жәнібек ауылы А.Байтұрсынов көшесіндегі автокөлік жолын күрделі жөндеуге – 105 000 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауданы Жәнібек ауылы М.Өтемісов көшесіндегі автокөлік жолын күрделі жөндеуге – 51 728 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауданы Жәнібек-Талов-Кіші Өзен автожолын орташа жөндеу 2-27 шақырым – 193 313 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге – 24 900 мың теңге.";
5 - тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 704 319 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Жәнібек ауданы Жәнібек ауылындағы екі қабатты он екі пәтерлі екі тұрғын үйдің құрылысына – 86 884 мың теңге;";
бесінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру – 1 000 мың теңге;";
алтыншы абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Алғашқы жұмыс орны" жобасына – 934 мың теңге;";
сегізінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:

"на приобретение специальных средств передвижения (кресло-коляски) – 1 096 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в новой редакции:
"на средний ремонт автодороги Жанибек-Таловка-Малый Узень 2-27 километров – 434 926 тысяч тенге;";
абзац одиннадцатый изложить в новой редакции:
"на расходы на новую систему оплаты труда государственных служащих основанной на факторно-бальной шкале – 93 529 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры двух двухэтажных двенадцати квартирных жилых домов в селе Жанибек Жанибекского района – 7 224 тысячи тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
"на капитальный ремонт поъездной автомобильной дороги в селе Жаскайрат Жанибекского района– 60 223 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"на санаторно-курортное лечение – 729 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Т. Кадимов
Приложение к решению

"Арнайы қозғалыс құралдарына (кресло-арбалар) – 1 096 мың теңге;";
оныншы абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Жәнібек ауданы Жәнібек-Талов-Кіші Өзен автожолын орташа жөндеу 2-27 шақырым – 434 926 мың теңге;";
оң бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"факторлық-баллдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбекақы төлеудің жаңа жүйесіне – 93 529 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауданы Жәнібек ауылындағы екі қабатты он екі пәтерлі екі тұрғын үйдің инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру құрылысына – 7 224 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауданы Жасқайрат ауылына кіреберіс автомобиль жолын күрделі жөндеуге – 60 223 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"санаторлы-курорттық емдеуге – 729 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Т. Кадимов