О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Бәйтерек
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 апреля 2021 года № 6897
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Бәйтерек согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
председатель сессии Н. Хайруллин
секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение к решению
маслихата района Бәйтерек
от 30 марта 2021 года № 3-22
1. Решение маслихата района Бәйтерек от 13 января 2020 года №43-5 "О бюджете сельского округа Сұлу Көл района Бәйтерек на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5983, опубликованное 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Решение маслихата района Бәйтерек от 20 апреля 2020 года №48-5 "О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 13 января 2020 года №43-5 "О бюджете сельского округа Сұлу көл района Бәйтерек на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6197, опубликованное 29 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение маслихата района Бәйтерек от 28 октября 2020 года №56-13 "О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 13 января 2020 года №43-5 "О бюджете сельского округа Сұлу көл района Бәйтерек на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6452, опубликованное 3 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение маслихата района Бәйтерек от 24 декабря 2020 года №59-6 "О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 13 января 2020 года №43-5 "О бюджете сельского округа Сұлу көл района Бәйтерек на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6678, опубликованное 6 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Бәйтерек ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-22 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 6897 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бәйтерек ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы Н. Хайруллин
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 наурыздағы
№ 3-22 шешіміне қосымша
1. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №43-5 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Сұлу Көл ауылдық округі бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5983 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі №48-5 "Бәйтерек ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №43-5 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Сұлу көл ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6197 тіркелген, 2020 жылы 29 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы №56-13 "Бәйтерек ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №43-5 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Сұлу көл ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6452 тіркелген, 2020 жылы 3 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №59-6 "Бәйтерек ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №43-5 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Сұлу көл ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6678 тіркелген, 2021 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).