О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Бәйтерек
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 28 сентября 2021 года № 8-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 октября 2021 года № 24654
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Бәйтерек:
1) решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Зеленовскому району" от 20 декабря 2018 года №28-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5517);
2) решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по району Бәйтерек" от 31 марта 2021 года №3-29 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6888).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
секретарь маслихата Р. Исмагулов

Бәйтерек ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 8-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қазанда № 24654 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Бәйтерек ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
1) Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 20 желтоқсандағы №28-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5517 болып тіркелген);
2) Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының "Бәйтерек ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2021 жылғы 31 наурыздағы №3-29 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6888 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов