Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Бәйтерек Западно-Казахстанской области
Постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 октября 2021 года № 667. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25145
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Бәйтерек Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Бәйтерек" (Тулепкалиев Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Байменова М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Токжанов
Приложение
к постановлению акимата
района Бәйтерек
от 20 октября 2021 года № 667
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Бәйтерек Западно-Казахстанской области
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Вид нестационарных торговых объектов
Количество нестационарных торговых объектов
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, сельский округ Махамбет, село Махамбет, улица Мектеп 22Б, напротив магазина "Эльнара"
24 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
6
магазин "Эльнара"
2
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Железновский сельский округ, село Железново, улица Достык 50, справа на 15 метров от магазина "Айжан"
30 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
магазин "Айжан"
3
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Щаповский сельский округ, село Щапово, улица Уральская 16а, перед сельским стадионом
24 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
нет
4
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Чировский сельский округ, село Чирово, улица Мирная 62, напротив магазина сельского потребительского кооператива "Приуральный"
20 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
магазин сельского потребительского кооператива "Приуральный"
5
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, сельский округ Трекинский, село Трекино, улица Жибери на 66, перед парком
39 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
9
нет
6
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Январцевский сельский округ, село Январцево, улица Гагарина 87, перед магазином "Мендыгазиева"
25 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
магазин "Мендыгазиева"
7
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Январцевский сельский округ, село Красноармейское, улица Красноармейская 50, напротив сельского Дома культуры
20 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
нет
8
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, сельский округ Белес, село Белес, улица Маметова 2а, перед магазином "Анюта"
100 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
13
магазин "Анюта"
9
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Дарьинский сельский округ, село Дарьинское, улица Балдырган 27, напротив магазина "Лиза"
18 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
магазин "Лиза"
10
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, сельский округ Макаровский, село Макарово, улица Петрова 1, напротив здания Государственного учреждения "Аппарат акима Макаровского сельского округа"
80 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
12
нет
11
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Красновский сельский округ, село Погодаево, улица Женис 33, перед Культурно-спортивным комплексом
21 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
6
нет
12
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, сельский округ Достық, село Достык, улица Бостандык 10, перед магазином "Березка"
100 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
12
магазин "Березка"
13
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Кушумский сельский округ, село Кушум, улица Достык 67, перед магазином "Адия"
30 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
магазин "Адия"
14
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Кушумский сельский округ, село Большой Чаган, улица Абая 11, перед магазином "Центральный"
30 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
магазин "Центральный"
15
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, сельский округ Егіндібұлақ, село Егіндібұлақ, улица Бейбітшілік 8, перед сельским Домом культуры
20 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
нет
16
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Зеленовский сельский округ, село Зеленое улица Тәуелсіздік 2, перед зданием товарищества с ограниченной ответственностью "Зеленовский гоударственный сорт участок"
48 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
нет
17

Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қазандағы № 667 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25145 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңдарын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Бәйтерек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Т.Тулепкалиев) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Байменовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Токжанов
Бәйтерек ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 20 қазандағы № 667
қаулысына қосымша
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Стационарлық емес сауда объектілерінің түрі
Стационарлық емес сауда орындарының саны
Жақын орналасқан инфрақұры-лым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Махамбет ауылдық округі, Махамбет ауылы, Мектеп көшесі 22Б, "Эльнара" дүкеніне қарама-қарсы
24 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
6
"Эльнара" дүкені
2
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Железнов ауылдық округі, Железново ауылы, Достық көшесі 50, "Айжан" дүкенінен 15 метр оң жақта
30 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
"Айжан" дүкені
3
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Щапов ауылдық округі, Щапов ауылы, Орал көшесі 16а, ауылдық стадионның алдында
24 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
жоқ
4
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Чиров ауылдық округі, Чирово ауылы, Мирная көшесі 62, "Приуральный" ауылдық тұтыну кооперативі дүкеніне қарама- қарсы
20 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
"Приуральный" ауылдық тұтыну кооперативі дүкені
5
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Трекин ауылдық округі, Трекино ауылы, Жиберин көшесі 66, саябақтың алдында
39 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
9
жоқ
6
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Январцев ауылдық округі, Январцево ауылы, Гагарин көшесі 87, "Меңдіғазиева" дүкенінің алдында
25 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
"Меңдіғазиева" дүкені
7
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Январцев ауылдық округі, Красноармейское ауылы, Красноармейская көшесі 50, ауылдық мәдениет үйіне қарама-қарсы
20 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
жоқ
8
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Белес ауылдық округі, Белес ауылы, Маметова көшесі 2а, "Анюта" дүкенінің алдында
100 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
13
"Анюта" дүкені
9
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Дариян ауылдық округі, Дариян ауылы, Балдырған көшесі 27, "Лиза" дүкеніне қарама-қарсы
18 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
"Лиза" дүкені
10
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Макаров ауылдық округі, Макарово ауылы, Петров көшесі 1, "Макаров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
80 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
12
жоқ
11
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Краснов ауылдық округі, Погодаево ауылы, Жеңіс көшесі 33, Мәдени-спорт кешенінің алдында
21м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
6
жоқ
12
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Достық ауылдық округі, Достық ауылы, Бостандық көшесі 10, "Березка" дүкенінің алдында
100 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
12
"Березка" дүкені
13
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Көшім ауылдық округі, Көшім ауылы, Достық көшесі 67, "Адия" дүкенінің алдында
30 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
"Адия" дүкені
14
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Көшім ауылдық округі, Үлкен Шаған ауылы, Абай көшесі 11, "Центральный" дүкенінің алдында
30 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
"Центральный" дүкені
15
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Егіндібұлақ ауылдық округі, Егіндібұлақ ауылы, Бейбітшілік көшесі 8, ауылдық Мәдениет үйінің алдында
20 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
жоқ
16
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Зеленов ауылдық округі, Зеленое ауылы, Тәуелсіздік көшесі 2, "Зеленов мемлекеттік сорт учаскесі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратының алдында
48 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
жоқ
17

Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Чеботаревский сельский округ, село Чеботарево улица Абая 13/2, напротив столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Хаминское"
50 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
10
нет
18
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Раздольненский сельский округ, село Раздольное, улица Школьная 8, перед парком
63 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
7
Магазин "Алуан"
19
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Рубеженский сельский округ, село Рубежинское, улица Абая 77/4, перед магазином "Все для Вас"
20 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
нет
20
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Мичуринский сельский округ, село Мичуринское, улица Школьная 1, перед Государственным коммунальным предприятием на праве хозяйственного ведения "Городская поликлинника №4 Управления здравохранения акимата Западно-Казахстанской области врачебная амбулатория села Мичурино"
60 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
15
нет
21
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Янайкинский сельский округ, село Янайкино, улица Парковая 20, перед магазином "Яик"
18 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
магазин "Яик"
22
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, сельский округ Шалғай, село Шалғай, улица Чамчияна 12/1, перед магазином индивидуального предпринимателя "Федосеев"
20 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
Магазин "Федосеев"
23
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, Переметнинский сельский округ, село Переметное, улица Гагарина 62, перед магазином "Янтарь"
65 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
15
магазин "Янтарь"
24
Западно-Казахстанская область, район Бәйтерек, сельский округ Сұлу Көл, село Сұлу Көл, перед жилым домом по улице Достык 44
15 м²
3 года
сельскохозяйственная продукция
автолавка, автомат, киоск, выносной прилавок, палатка (павильон)
5
нет
Расшифровка аббревиатуры:
м²- квадратный метр

Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Чеботарев ауылдық округі, Чеботарев ауылы, Абай көшесі 13/2, "Хаминское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің асханасына қарама-қарсы
50 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
10
жоқ
18
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Раздольное ауылдық округі, Раздольное ауылы, Школьная көшесі 8, саябақтың алдында
63 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
7
"Алуан" дүкені
19
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Рубежин ауылдық округі, Рубежин ауылы, Абай көшесі 77/4, " Все для Вас" дүкенінің алдында
20 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
жоқ
20
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Мичурин ауылдық округі, Мичуринское ауылы, Школьная көшесі 1, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№4 қалалық емхана мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Мичурин ауылы дәрігерлік амбулаториясының" алдында
60 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
15
жоқ
21
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Янайкин ауылдық округі, Янайкино ауылы, Парковая көшесі 20, "Яик" дүкенінің алдындаа
18 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
"Яик" дүкені
22
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Шалғай ауылдық округі, Шалғай ауылы, Чамчиян көшесі 12/1, жеке кәсіпкер "Федосеев" дүкенінің алдында
20 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
"Федосеев" дүкені
23
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Переметный ауылдық округі, Переметный ауылы, Гагарин көшесі 62, "Янтарь" дүкенінің алдында
65 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
15
"Янтарь" дүкені
24
Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Сұлу Көл ауылдық округі, Сұлу Көл ауылы, Достық көшесі 44 тұрғын үйінің алдында
15 м²
3 жыл
ауыл шаруашылық өнімі
автодүкен, автомат, дүңгiршек, жылжымалы сөре, шатыр (павильон)
5
жоқ
Аббревиатураның толық жазылуы:
м²- шаршы метр