О признании утратившими силу некоторых решений Казталовского районного маслихата
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 февраля 2021 года № 6828
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Казталовского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Шакуов
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 18 февраля 2021 года №3-6
1. Решение Казталовского районного маслихата от 17 сентября 2019 года №38-2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Казталовскому району на 2019-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5789, опубликованное 24 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5915, опубликованное 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5977, опубликованное 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Казталовского районного маслихата от 31 марта 2020 года №45-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6103, опубликованное 2 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Казталов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 ақпанда № 6828 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Казталов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Шакуов
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 18 ақпандағы
№3-6 шешіміне қосымша
1. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 қыркүйектегі №38-2 "Казталов ауданы бойынша 2019-2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5789 тіркелген, 2019 жылғы 24 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5915 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5977 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы №45-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6103 тіркелген, 2020 жылғы 2 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Казталовского районного маслихата от 8 апреля 2020 года №46-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6138, опубликованное 14 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Решение Казталовского районного маслихата от 10 апреля 2020 года №46-3 "О внесении изменения и дополнения в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6150, опубликованное 16 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Казталовского районного маслихата от 19 мая 2020 года №48-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6247, опубликованное 25 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Решение Казталовского районного маслихата от 3 июня 2020 года № 49-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6270, опубликованное 9 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Решение Казталовского районного маслихата от 3 июля 2020 года № 50-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6291, опубликованное 15 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Решение Казталовского районного маслихата от 17 июля 2020 года №51-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6308, опубликованное 24 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 сәуірдегі №46-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6138 тіркелген, 2020 жылғы 14 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі №46-3 "Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6150 тіркелген, 2020 жылғы 16 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 мамырдағы №48-4 "Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6247 тіркелген, 2020 жылғы 25 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 маусымдағы №49-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6270 тіркелген, 2020 жылғы 9 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі №50-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6291 тіркелген, 2020 жылғы 15 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 шілдедегі №51-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6308 тіркелген, 2020 жылғы 24 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Решение Казталовского районного маслихата от 18 сентября 2020 года №52-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6366, опубликованное 24 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
12. Решение Казталовского районного маслихата от 1 октября 2020 года № 53-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6409, опубликованное 12 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Решение Казталовского районного маслихата от 15 октября 2020 года №54-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6434, опубликованное 22 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
14. Решение Казталовского районного маслихата от 20 ноября 2020 года №55-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6479, опубликованное 28 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
15. Решение Казталовского районного маслихата от 2 декабря 2020 года №56-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6502, опубликованное 9 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
16. Решение Казталовского районного маслихата от 15 декабря 2020 года №57-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6563, опубликованное 29 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі №52-3 "Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6366 тіркелген, 2020 жылғы 24 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
12. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 қазандағы №53-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6409 тіркелген, 2020 жылғы 12 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қазандағы №54-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6434 тіркелген, 2020 жылғы 22 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
14. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы №55-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6479 тіркелген, 2020 жылғы 28 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
15. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы №56-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6502 тіркелген, 2020 жылғы 9 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
16. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы №57-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6563 тіркелген, 2020 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).