О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №57-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 2 апреля 2021 года № 4-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 апреля 2021 года № 6953
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №57-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6574, опубликованное 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 869 886 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 313 141 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 19 980 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 511 765 тысяч тенге;
2) затраты – 9 104 190 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 70 923 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 127 247 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 324 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 305 227 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 305 227 тысяч тенге:
поступление займов – 177 890 тысяч тенге;
погашение займов – 56 326 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 183 663 тысячи тенге.";
в пункте 4:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 495 619 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в новой редакции:
"на строительство школы на 60 мест (1-9 классов) в селе Сарыкудык– 0 тенге:";
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"на строительство полигона твердо бытовых отходов в селе Казталов -189 493 тысячи тенге;";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:

Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №57-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 4-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 6953 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы№57-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6574 тіркелген, 2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 869 886 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 313 141 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 980 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 511 765 мың теңге;
2) шығындар – 9 104 190 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 70 923 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 127 247 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 324 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -305 227 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 305 227 мың теңге:
қарыздар түсімі – 177 890 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 56 326 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 183 663 мың теңге.";
4 - тармақта:
2) тармақшада:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы – 495 619 мың теңге:";
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Сарықұдық ауылында 60 орынға арналған (1-9 сыныптар) мектептің құрылысына – 0 теңге;";
келесі мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Казталов ауылындағы қатты - тұрмыстық қалдықтар алаңы құрылысына – 189 493 мың теңге;";
келесі мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:

"на строительство полигона твердо бытовых отходов в селе Жалпактал -180 669 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь -10 000 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме 145 191 тысяча тенге.
Распределение указанных сумм бюджетам сельских округов осуществляется на основании постановления акимата Казталовского района.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Г. Даулетова
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 2 апреля 2021 года №4-1
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 22 декабря 2020 года №57-2
Районный бюджет на 2021 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"Жалпақтал ауылында қатты тұрмыстық қалдықтар алаңы құрылысына – 180 669 мың теңге;";
келесі мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарды ұсынуға – 10 000 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын.
"8-1. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 145 191 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған сомаларды ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу Казталов ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Даулетова
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 2 сәуірдегі
№4-1 шешіміне қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-2 шешіміне 1 - қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
мың тенге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы