О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 48-14 "О бюджете Долинского сельского округа Теректинского района на 2021-2023 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 апреля 2021 года № 5-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 апреля 2021 года № 7087
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 48-14 "О бюджете Долинского сельского округа Теректинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6710) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Долинского сельского округа Теректинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 108 тысяч тенге;
налоговые поступления – 2 400 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 708 тысяч тенге;
2) затраты – 39 744 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -636 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 636 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 636 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Теректинского районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С. Идиятов
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 27 апреля 2021 года № 5-6
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 48-14
Бюджет Долинского сельского округа на 2021 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 48-14 "2021-2023 жылдарға арналған Теректі ауданының Долин ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 28 сәуірде № 7087 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 48-14 "2021-2023 жылдарға арналған Теректі ауданының Долин ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6710 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Теректі ауданының Долин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 108 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 36 708 мың теңге;
2) шығындар – 39 744 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -636 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 636 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 636 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Теректі аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Б. Кенжеғұлов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Идиятов
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 сәуірдегі
№ 5-6 шешіміне қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№48-14 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Долин ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы