О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 48-8 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 октября 2021 года № 12-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2021 года № 24736
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 48-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6599) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 173 545 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 713 816 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 427 729 тысяч тенге;
2) затраты – 13 610 879 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 149 602 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 232 631 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 83 029 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 586 936 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 586 936 тысяч тенге:
поступление займов – 1 090 872 тысячи тенге;
погашение займов – 167 995 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 664 059 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата

Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №48-8 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қазандағы № 12-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 қазанда № 24736 болып тіркелді
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теректі аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №48-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6599 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 173 545 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 713 816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 427 729 мың теңге;
2) шығындар – 13 610 879 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 149 602 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 232 631 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 83 029 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 586 936 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 586 936 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 090 872 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 167 995 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 664 059 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының

98 515
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
73 253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
29 511
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
40 801
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 941
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
25 262
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
22 471
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 791
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
80 449
6
Земельные отношения
31 028
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
31 028
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21 389
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
7 439
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 200
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
49 421
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
49 421
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
49 421
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 149
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 149
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
30 149
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
26 417
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 262
015
Капитальные затраты государственного органа
470
12
Транспорт и коммуникации
48 764
1
Автомобильный транспорт
48 764
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

98 515
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
73 253
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 511
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
40 801
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 941
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
25 262
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 471
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 791
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
80 449
6
Жер қатынастары
31 028
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
31 028
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 389
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
7 439
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 200
10
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
49 421
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
49 421
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
49 421
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 149
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 149
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
30 149
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 417
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 262
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
470
12
Көлік және коммуникация
48 764
1
Автомобиль көлігі
48 764
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі