О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №64-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 4-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 апреля 2021 года № 6927
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №64-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6595, опубликованное 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 810 118 тысяч тенге:
налоговые поступления – 420 367 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 206 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 365 745 тысяч тенге;
2) затраты – 4 961 302 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 92 225 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 92 225 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -243 409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 243 409 тысяч тенге:
поступление займов – 179 411 тысяча тенге;
погашение займов – 43 677 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 107 675 тысяч тенге.";
в пункте 6:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета в общей сумме 166 341 тысяча тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам – 4 647 тысяч тенге;";
дополнить абзацами пятым, шестым, седьмым, восьмым следующего содержания:
"на проект "Контракт поколении" – 175 тысяч тенге;
на текущий ремонт автодороги районного значения "Чингирлау-Акшат-Сегизсай" – 51 498 тысяч тенге;

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №64-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 6927 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №64-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6595 тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 810 118 мың теңге:
салықтық түсімдер – 420 367 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 206 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 365 745 мың теңге;
2) шығындар – 4 961 302 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 92 225 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 92 225 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -243 409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 243 409 мың теңге:
қарыздар түсімі – 179 411 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 43 677 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 107 675 мың теңге.";
6-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте 2021 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 166 341 мың теңге ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 4 647 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы бесінші, алтыншы, жетінші, сегізінші абзацтармен толықтырылсын:
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасына – 175 мың теңге;
"Шыңғырлау-Ақшат-Сегізсай" аудандық маңызы бар автомобиль жолын ағымдағы жөндеуге – 51 498 мың теңге;

для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь – 10 000 тысяч тенге;
на строительство топочной для Ащысайской средней общеобразовательной школы-сад села Ащысай Чингирлауского района – 47 186 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Шагиров.С.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С. Байтенова
Секретарь маслихата С. Казиев
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 31 марта 2021 года №4-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 23 декабря 2020 года № 64-1
Районный бюджет на 2021 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма

әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге – 10 000 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Ащысай ауылы Ащысай орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасына қазандық құрылысына – 47 186 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Байтенова
Мәслихат хатшысы С. Казиев
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
31 наурыздағы №4-1 шешіміне
1-қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
23 желтоқсандағы № 64-1
шешіміне 1- қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы