Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных в области теплоснабжения в населенных пунктах
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 16 февраля 2022 года № 79. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 февраля 2022 года № 26926
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения о тепловых сетях" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения о теплоснабжении в населенных пунктах" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения об автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов" согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и инфраструктурного
развития Республики Казахстан
К. Ускенбаев
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 16 февраля 2022 года № 79
Форма, предназначенная для сбора административных данных "Сведения о тепловых сетях"
Представляется: в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.miid.gov.kz
Наименование формы административных данных: "Сведения о тепловых сетях".
Индекс формы административных данных (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): ТС-1.
Периодичность: ежегодно.
Отчетный период: не позднее 20 января года, следующего за отчетным.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы, городов областного значения, городов районного значения.
Срок представления формы административных данных
местные исполнительные органы городов районного значения, городов областного значения в местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы не позднее 15 января года, следующего за отчетным;
местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы не позднее 20 января года, следующего за отчетным.
№ п/п
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование области, городов республиканского значения и столицы
Протяженность тепловых сетей в двухтрубном исчислении, км
в том числе, км
магистральные сети
износ,%
распределительные сети
износ,%
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего по области (городу), в том числе в разрезе территориальных единиц:
продолжение таблицы
в том числе диаметром, миллиметр
до 200, км
в том числе со сроком службы более 25 лет, км
износ сетей,%

Елді мекендердегі жылумен жабдықтау саласында әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2022 жылғы 16 ақпандағы № 79 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 ақпанда № 26926 болып тіркелді
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Жылу желілері туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Елді мекендерде жылумен жабдықтау туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес "Бір объектіден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамамен белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрі
К. Ускенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасының
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министрінің
2022 жылғы 16 ақпандағы
№ 79 Бұйрығына
қосымша
"Жылу желілері туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.miid.gov.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: "Жылу желілері туралы мәліметтер".
Әкімшілік дереккөздер нысанының индексі (нысан атауының әріптік-сандық қысқаша көрінісі): ЖЖ-1.
Кезеңділік: жыл сайын.
Есепті кезең: есепті жылдан кейінгі жылдың 20 қаңтарынан кешіктірмей.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі
аудандық маңызы бар қалалардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарына есепті жылдан кейінгі жылдың 15 қаңтарынан кешіктірмей;
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары есепті жылдан кейінгі жылдың 20 қаңтарынан кешіктірмей жібереді.
Р/с
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды
Облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Екі құбырлы есептегендегі жылу желілерінің ұзындығы, км
оның ішінде, км
магистральдық желілер
тозу,%
тарату желілері
тозу,%
1
2
3
4
5
6
7
8
Облыс (қала) бойынша барлығы, оның ішінде аумақтық бірліктер бөлінісінде:
кестенің жалғасы
оның ішінде диаметрі, миллиметр
200-ге дейін , км
оның ішінде қызмет ету мерзімі 25 жылдан астам , км
желілердің тозуы,%

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о тепловых сетях" (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма предоставляется не позднее 20 января года, следующего за отчетным.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается порядковый номер;
в графе 2 указывается код классификатора административно-территориальных объектов (КАТО);
в графе 3 указывается наименование областей и городов Республики Казахстан;
в графе 4 указывается протяженность всех тепловых сетей в двухтрубном исчислении по области или городу;
в графе 5 указывается протяженность всех магистральных тепловых сетей в двухтрубном исчислении по области или городу;
в графе 6 указывается износ всех магистральных тепловых сетей в двухтрубном исчислении по области или городу;
в графе 7 указывается протяженность всех распределительных тепловых сетей в двухтрубном исчислении по области или городу;
в графе 8 указывается износ всех распределительных тепловых сетей в двухтрубном исчислении по области или городу;
в графах 9-20 указывается протяженность всех тепловых сетей в двухтрубном исчислении по указанным диаметрам, в том числе со сроком службы более 25 лет и их износ в процентном соотношении по области или городу;
в графе 21 указывается средний износ всех тепловых сетей в двухтрубном исчислении по области или городу в процентном соотношении;
в графе 22 указывается число технологических нарушений на тепловых сетях по области или городу;
в графе 23 указывается количество насосных станций по области или городу;
в графе 24 указывается средний износ основного оборудования магистральных насосных станций по области или городу в процентном соотношении.
Приложение
к приказу Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 16 февраля 2022 года № 79
Форма, предназначенная для сбора административных данных "Сведения о теплоснабжении в населенных пунктах"
Представляется: в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.miid.gov.kz.
Наименование формы административных данных: "Сведения о теплоснабжении в населенных пунктах".
Индекс формы административных данных (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): ТНП-1.
Периодичность: ежегодно.
Отчетный период: не позднее 20 января года, следующего за отчетным.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы, городов областного значения, городов районного значения.
Срок представления формы административных данных
местные исполнительные органы городов районного значения, городов областного значения в местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы не позднее 15 января года, следующего за отчетным;
местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы не позднее 20 января года, следующего за отчетным.
№ п/п
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование области, городов республиканского значения и столицы
Общая численность населения, имеющих централизованное теплоснабжение, человек
Общая численность жилищ
Общее количество жилищ по региону, единиц
Количество жилищ с централизованным теплоснабжением, единиц
1
2
3
4
5
6
Всего по области (городу), в том числе в разрезе территориальных единиц:
продолжение таблицы
Обеспеченность централизованным теплоснабжением, %
Предприятие предоставляющее населению услуги теплоснабжения
Количество абонентов, охваченных централизованным теплоснабжением предприятия, единиц
Охват общедомовыми (МЖД) приборами учета тепла по состоянию на конец отчетного года
Бизнес идентификационный номер
Наименование
всего с нарастающим, единиц
охват, %
7
8
9
10
11
12
продолжение таблицы
Стоимость тарифов в месяц(для населения)
Уровень нормативных потерь тепловой энергии, %
Фактический уровень потерь тепловой энергии, %
Общая тепловая нагрузка сетей, Гкал/час
Объем оказываемых услуг в утвержденной тарифной смете, тысяч/ Гкал
Фактический объем оказываемых услуг в отчетном году, тысяч/ Гкал
отопление
горячее водоснабжение
максимально, тенге/Гкал
минимально,
тенге/Гкал
максимально, тенге/Гкал
минимально, тенге/Гкал
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Наименование ___________________
________________________________
Адрес_______________________
____________________________
Телефон __________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________________
Исполнитель ____________________________________
Фамилия, имя, отчество при его наличии
___________________ подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________________
Фамилия, имя, отчество при его наличии
___________________ подпись
Место для печати (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
_________________________
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о теплоснабжении
в населенных пунктах"
Пояснение по заполнению формы административных данных "Сведения о теплоснабжении в населенных пунктах" (ТНП-1, ежегодно)

1. Осы түсіндірме "Жылу желілері туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне ұсынады.
3. Нысанға басшы не оның міндетін атқарушы адам тегін және аты-жөнін көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан есепті жылдан кейінгі жылдың 20 қаңтарынан кешіктірілмей ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі;
2-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің (ӘАОЖ) коды көрсетіледі;
3-бағанда Қазақстан Республикасы облыстарының және қалаларының атауы көрсетіледі;
4-бағанда облыс немесе қала бойынша екі құбырмен есептелген барлық жылу желілерінің ұзындығы көрсетіледі;
5-бағанда облыс немесе қала бойынша екі құбырлы есептегендегі барлық магистральдық жылу желілерінің ұзындығы көрсетіледі;
6-бағанда облыс немесе қала бойынша екі құбырлы есептегендегі барлық магистральдық жылу желілерінің тозуы көрсетіледі;
7-бағанда облыс немесе қала бойынша екі құбырлы есептегендегі барлық таратушы жылу желілерінің ұзындығы көрсетіледі;
8-бағанда облыс немесе қала бойынша екі құбырлы есептегендегі барлық таратушы жылу желілерінің тозуы көрсетіледі;
9-20-бағандарда көрсетілген диаметрлер бойынша, оның ішінде қызмет ету мерзімі 25 жылдан асатын екі құбырлы есептеу кезінде барлық жылу желілерінің ұзындығы және олардың облыс немесе қала бойынша пайыздық қатынаста тозуы көрсетіледі;
21-бағанда облыс немесе қала бойынша екі құбырлы есептегендегі барлық жылу желілерінің орташа тозуы пайыздық қатынаста көрсетіледі;
22-бағанда облыс немесе қала бойынша жылу желілеріндегі технологиялық бұзушылықтардың саны көрсетіледі;
23-бағанда облыс немесе қала бойынша сорғы станцияларының саны көрсетіледі.
24-бағанда облыс немесе қала бойынша магистральдық сорғы станцияларының негізгі жабдықтарының пайыздық қатынаста орташа тозуы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министрінің
2022 жылғы 16 ақпандағы
№ 79 Бұйрығына
қосымша
"Елді мекендерде жылумен жабдықтау туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.miid.gov.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: "Елді мекендерде жылумен жабдықтау туралы мәліметтер"
Әкімшілік дереккөздер нысанының индексі (нысан атауының әріптік-сандық қысқаша көрінісі): ЕЖЖ-1.
Кезеңділік: жыл сайын.
Есепті кезең: есепті жылдан кейінгі жылдың 20 қаңтарынан кешіктірмей.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі
аудандық маңызы бар қалалардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарына есепті жылдан кейінгі жылдың 15 қаңтарынан кешіктірмей;
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары есепті жылдан кейінгі жылдың 20 қаңтарынан кешіктірмей жібереді.
Р/с
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды
Облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Орталықтандырылған жылумен қамтамасыз етілген халықтың жалпы саны, адам
Тұрғын үйлердің жалпы саны
өңір бойынша тұрғын үйлердің жалпы саны, бірлік
орталықтандырылған жылумен қамтамасыз етілген тұрғын үйлер саны, бірлік
1
2
3
4
5
6
Облыс (қала) бойынша барлығы, оның ішінде аумақтық бірліктер бөлінісінде:
кестенің жалғасы
Орталықтандырылған жылумен қамтамасыз ету, %
Халыққа жылумен жабдықтау қызметтерін ұсынатын кәсіпорын
Кәсіпорынның орталықтандырылған жылумен жабдықтауымен қамтылған абоненттер саны, бірлік
Есепті жылдың соңындағы жағдай бойынша үйге ортақ (КПТҮ) жылуды есептеу аспаптарымен қамту
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Атауы
өсумен барлығы, бірлік
қамту, %
7
8
9
10
11
12
кестенің жалғасы
Бір айдағы тарифтердің құны (халық үшін)
Жылу энергиясының нормативтік ысыраптарының деңгейі, %
Жылу энергиясы ысырабының нақты деңгейі, %
Желілердің жалпы жылу жүктемесі, Гкал / сағ.
Бекітілген тарифтік сметада көрсетілетін қызметтердің көлемі, мың / Гкал
Есепті жылы көрсетілетін қызметтердің нақты көлемі, мың / Гкал
жылыту
ыстық сумен қамтамасыз ету
ең жоғарғы теңге/
Гкал
ең төменгі, теңге/
Гкал
ең жоғарғы теңге/
Гкал
ең төменгі, теңге/
Гкал
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Атауы _____________________
__________________________
Мекенжайы ______________________
_________________________________
Телефоны ___________________________________________
Электрондық почта мекенжайы ______________________________________________
Орындаушы _________________________________________ Тегі, аты және әкісінің аты бар болған жағдайда
___________________ қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
____________________________________________________ Тегі, аты және әкісінің аты бар болған жағдайда
___________________ қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
"Елді мекендердегі жылумен
жабдықтау туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Елді мекендердегі жылумен жабдықтау туралы мәліметтер" әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (ЕЖЖ-1, жыл сайын)

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о теплоснабжении в населенных пунктах" (далее – Форма).
2.  Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма предоставляется не позднее 20 января года, следующего за отчетным.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается порядковый номер;
в графе 2 указывается код классификатора административно-территориальных объектов (КАТО);
в графе 3 указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы Республики Казахстан;
в графе 4 указывается общая численность населения имеющих централизованное теплоснабжение в области, городов республиканского значения и столицы;
в графе 5 указывается общее количество жилищ по заполняемому региону;
в графе 6 указывается количество жилищ, оборудованного централизованным теплоснабжением;
в графе 7 указывается обеспеченность централизованным теплоснабжением по заполняемому региону в процентном соотношении;
в графе 8 указывается бизнес идентификационный номер предприятия, предоставляющее населению услуги теплоснабжения по заполняемому региону;
в графе 9 указывается наименование предприятия, предоставляющее населению услуги теплоснабжения по заполняемому региону;
в графе 10 указывается количество абонентов, охваченных централизованным теплоснабжением предприятия, указанного в графах 8 и 9;
в графе 11 указывается количество охвата общими приборами учета тепла с нарастающим по состоянию на конец отчетного года;
в графе 12 указывается охват общими приборами учета тепла по состоянию на конец отчетного года в процентном соотношении;
в графах 13-14 указывается минимальная и максимальная стоимость тарифов в месяц (для населения) отопления;
в графах 15-16 указывается минимальная и максимальная стоимость тарифов в месяц (для населения) горячего водоснабжения;
в графе 17 указывается уровень нормативных потерь тепловой энергии в процентном соотношении;
в графе 18 указывается фактический уровень потерь тепловой энергии в процентном соотношении;
в графе 19 указывается общая тепловая нагрузка сетей;
в графе 20 указывается объем оказываемых услуг в утвержденной тарифной смете;
в графе 21 указывается фактический объем оказываемых услуг в отчетном году.
Приложение
к приказу Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 16 февраля 2022 года № 79
Форма, предназначенная для сбора административных данных "Сведения об автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов"
Представляется: в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.miid.gov.kz.
Наименование формы административных данных: "Сведения об автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов".
Индекс формы административных данных (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): АК-1.
Периодичность: ежегодно.
Отчетный период: не позднее 20 января года, следующего за отчетным.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы, городов областного значения, городов районного значения.
Срок представления формы административных данных
местные исполнительные органы городов районного значения, городов областного значения в местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы не позднее 15 января года, следующего за отчетным;
местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы не позднее 20 января года, следующего за отчетным.
№ п/п
Код классификатора административно-территориальных объектов
Наименование области, городов республиканского значения и столицы
Количество автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов, единиц
Форма собственности автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов, единиц
частная
коммунальная
1
2
3
4
5
6
Всего по области (городу), в том числе в разрезе территориальных единиц:
продолжение таблицы
Вид топлива
средний коэффициент полезного действия, %
газ
уголь
мазут/дизельное топливо
электроэнергия
другое
7
8
9
10
11
12
продолжение таблицы
Мощность автономных котельных
Средний износ автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов, %
Количество потребителей, единиц
Число технологических нарушений на автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов, единиц
до 3 Гкал/час
износ%

1. Осы түсіндірме "Елді мекендердегі жылумен жабдықтау туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне ұсынады.
3. Нысанға басшы не оның міндетін атқарушы адам тегін және аты-жөнін көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан есепті жылдан кейінгі жылдың 20 қаңтарынан кешіктірілмей ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі;
2-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің (ӘАОЖ) коды көрсетіледі;
3-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және Қазақстан Республикасы астанасының атауы көрсетіледі;
4-бағанда облыста, республикалық маңызы бар қалаларда және астанада орталықтандырылған жылумен жабдықтауы бар халықтың жалпы саны көрсетіледі;
5-бағанда толтырылатын өңір бойынша тұрғын үйлердің жалпы саны көрсетіледі;
6-бағанда орталықтандырылған жылумен жабдықтаумен жабдықталған тұрғын үйлердің саны көрсетіледі;
7-бағанда толтырылатын өңір бойынша пайыздық қатынаста орталықтандырылған жылумен қамтамасыз етілу көрсетіледі;
8-бағанда толтырылатын өңір бойынша халыққа жылумен жабдықтау қызметтерін көрсететін кәсіпорынның бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі;
9-бағанда толтырылатын өңір бойынша халыққа жылумен жабдықтау қызметтерін көрсететін кәсіпорынның атауы көрсетіледі;
10-бағанда 8 және 9-бағандарда көрсетілген кәсіпорынның орталықтандырылған жылумен жабдықтауымен қамтылған абоненттер саны көрсетіледі;
11-бағанда есепті жылдың соңындағы жағдай бойынша өспелі жылуды есепке алудың жалпы аспаптарымен қамту саны көрсетіледі;
12-бағанда есепті жылдың соңындағы жағдай бойынша пайыздық арақатынаста жылуды есепке алудың жалпы аспаптарымен қамтылуы көрсетіледі;
13-14-бағандарда жылыту тарифтерінің бір айдағы (халық үшін) ең төменгі және ең жоғарғы құны көрсетіледі;
15-16-бағандарда ыстық сумен жабдықтау тарифтерінің бір айдағы (халық үшін) ең төменгі және ең жоғарғы құны көрсетіледі;
17-бағанда пайыздық қатынаста жылу энергиясының нормативтік ысыраптарының деңгейі көрсетіледі;
18-бағанда пайыздық қатынаста жылу энергиясы ысырабының нақты деңгейі көрсетіледі;
19-бағанда желілердің жалпы жылу жүктемесі көрсетіледі;
20-бағанда бекітілген тарифтік сметада көрсетілетін қызметтердің көлемі көрсетіледі;
21-бағанда есепті жылы көрсетілетін қызметтердің нақты көлемі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министрінің
2022 жылғы 16 ақпандағы
№ 79 Бұйрығына
қосымша
"Бір объектіден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.miid.gov.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: "Бір объектіден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтар туралы мәліметтер"
Әкімшілік дереккөздер нысанының индексі (нысан атауының әріптік-сандық қысқаша көрінісі): АҚ-1.
Кезеңділік: жыл сайын.
Есепті кезең: есепті жылдан кейінгі жылдың 20 қаңтарынан кешіктірмей.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі
аудандық маңызы бар қалалардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарына есепті жылдан кейінгі жылдың 15 қаңтарынан кешіктірмей;
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары есепті жылдан кейінгі жылдың 20 қаңтарынан кешіктірмей жібереді.
Р/с
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды
Облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Бір объектіден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтардың саны, бірлік
Біреуден үшке дейінгі объектілерді жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтардың меншік нысаны, бірлік
жеке
коммуналдық
1
2
3
4
5
6
Облыс (қала) бойынша барлығы, оның ішінде аумақтық бірліктер бөлінісінде:
кестенің жалғасы
Отын түрі
орташа пайдалы әсер коэффициенті, %
газ
көмір
мазут / дизель отыны
электр энергиясы
басқа
7
8
9
10
11
12
кестенің жалғасы
Дербес қазандықтардың қуаты
Бір объектіден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтардың орташа тозуы, %
Тұтынушылар саны, бірлік
Бірден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтардағы технологиялық бұзушылықтар саны, бірлік
3-ке дейін, Гкал/сағ
тозу,%

от 3,1 до 20 Гкал/час
износ%
свыше 20,1 Гкал/час
износ%
физические лица
юридические лица
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Наименование ___________________
________________________________
Адрес_______________________
____________________________
Телефон ______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ____________________________________
Фамилия, имя, отчество при его наличии
___________________
подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
________________________________________________ Фамилия, имя, отчество при его наличии
___________________
подпись
Место для печати (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
_________________________
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения об автономных котельных,
обеспечивающие теплоснабжением
от одного до трех объектов"
Пояснение по заполнению формы административных данных "Сведения об автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов" (АК-1, ежегодно)
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения об автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов" (далее – Форма).
2.  Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма предоставляется не позднее 20 января года, следующего за отчетным.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается порядковый номер;
в графе 2 указывается код классификатора административно-территориальных объектов (КАТО);
в графе 3 указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы Республики Казахстан;
в графе 4 указывается общее количество автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов и не относящиеся к зоне централизованного теплоснабжения;
в графах 5-6 указывается форма собственности автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов;
в графах 7-11 указывается вид топлива автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов;
в графе 12 указывается средний коэффициент полезного действия в процентном соотношении;

3,1-ден 20-ға дейін, Гкал / сағ
тозу,%
20,1-ден жоғары, Гкал/сағ
тозу,%
жеке тұлғалар
заңды тұлғалар
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Атауы ____________________
__________________________
Мекенжайы ______________________
_________________________________
Телефоны ___________________________________________
Электрондық почта мекенжайы ______________________________________________
Орындаушы _________________________________________ Тегі, аты және әкісінің аты бар болған жағдайда
___________________ қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
____________________________________________________ Тегі, аты және әкісінің аты бар болған жағдайда
___________________ қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
"Бірден үш объектіге дейін
жылумен жабдықтауды
қамтамасыз ететін дербес
қазандықтар туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Бірден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтар туралы мәліметтер" әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (АҚ-1, жыл сайын)
1. Осы түсіндірме "Бірден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне ұсынады.
3. Нысанға басшы не оның міндетін атқарушы адам тегін және аты-жөнін көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан есепті жылдан кейінгі жылдың 20 қаңтарынан кешіктірілмей ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі;
2-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің (ӘАОЖ) коды көрсетіледі;
3-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және Қазақстан Республикасы астанасының атауы көрсетіледі;
4-бағанда бірден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін және орталықтандырылған жылумен жабдықтау аймағына жатпайтын дербес қазандықтардың жалпы саны көрсетіледі;
5-6-бағандарда бірден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтардың меншік нысаны көрсетіледі;
7-11-бағандарда бірден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтардың отын түрі көрсетіледі;
12-бағанда пайыздық қатынаста пайдалы әрекеттің орташа коэффициенті көрсетіледі;

в графах 13-18 указывается мощность и износ автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов;
в графе 19 указывается средний износ автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов в процентном соотношении;
в графах 20-21 указывается количество потребителей в разрезе физических и юридических лиц;
в графе 22 указывается число технологических нарушений на автономных котельных, обеспечивающие теплоснабжением от одного до трех объектов.

13-18-бағандарда бірден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтардың қуаты мен тозуы көрсетіледі;
19-бағанда пайыздық арақатынаста бірден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтардың орташа тозуы көрсетіледі;
20-21-бағандарда жеке және заңды тұлғалар бөлінісінде тұтынушылар саны көрсетіледі;
22-бағанда бірден үш объектіге дейін жылумен жабдықтауды қамтамасыз ететін дербес қазандықтардағы технологиялық бұзушылықтардың саны көрсетіледі.