О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 августа 2021 года № ҚР ДСМ-77 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственных средств и медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 марта 2022 года № ҚР ДСМ-30. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 апреля 2022 года № 27395.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 августа 2021 года № ҚР ДСМ-77 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственных средств и медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23886) следующие изменения:
в предельных ценах на торговое наименование лекарственных средств в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных приложением 1 к указанному приказу:
строку, порядковый номер 76, изложить в следующей редакции:
"
76
Актилизе®
Алтеплаза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 50 мг, 50 мл, №1
B01AD02
РК-ЛС-5№013222
Флакон
167 701,28
";
строку, порядковый номер 136, изложить в следующей редакции:
"
136
Амикацин
Амикацин
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 500 мг № 1
J01GB06
РК-ЛС-3№021481
Флакон
440,60
";
строку, порядковый номер 380, изложить в следующей редакции:
"
380
Вентолин® дыхательный раствор
Сальбутамол
Раствор для небулайзера, 5 мг/мл, 20 мл, №1
R03AC02
РК-ЛС-5№006081
Флакон
622,60
";
строку, порядковый номер 504, изложить в следующей редакции:
"
504
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 5%, 400 мл, №1
B05CX01
РК-ЛС-5№004660
Бутылка
268,47
";
строки, порядковые номера 508 и 509, изложить в следующей редакции:
"
508
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 5 %, 400 мл, № 1
B05CX01
РК-ЛС-3№020672
Флакон
268,47
509
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 5 %, 500 мл, № 1
B05CX01
РК-ЛС-3№020672
Флакон
188,57
";
строку, порядковый номер 517, изложить в следующей редакции:
"
517
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 5 %, 500 мл, №1
B05CX01
РК-ЛС-5№009405
Флакон
188,57
";
строки, порядковые номера 613 и 614, изложить в следующей редакции:
"
613
Дигоксин
Дигоксин
Таблетки, 0,25 мг, № 40

"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың және медициналық бұйымдардың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № ҚР ДСМ-77 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2022 жылғы 31 наурыздағы № ҚР ДСМ-30 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 сәуірде № 27395 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың және медициналық бұйымдардың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № ҚР ДСМ-77 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23886 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі дәрілік заттардың саудалық атауына арналған шекті бағаларда:
реттік нөмірі 76-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
76
Актилизе®
Алтеплаза
Венаішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 50 мг, 50 мл, №1
B01AD02
ҚР-ДЗ-5№013222
Құты
167 701,28
";
реттік нөмірі 136-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
136
Амикацин
Амикацин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг № 1
J01GB06
ҚР-ДЗ-3№021481
Құты
440,60
";
реттік нөмірі 380-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
380
Вентолин® дем алатын ерітінді
Сальбутамол
Небулайзерге арналған ерітінді, 5 мг/мл, 20 мл, №1
R03AC02
ҚР-ДЗ-5№006081
Құты
622,60
";
реттік нөмірі 504-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
504
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 5%, 400 мл, №1
B05CX01
ҚР-ДЗ-5№004660
Бөтелке
268,47
";
реттік нөмірілері 508 және 509-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
508
Глюкоза
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 5 %, 400 мл, № 1
B05CX01
ҚР-ДЗ-3№020672
Құты
268,47
509
Глюкоза
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 5 %, 500 мл, № 1
B05CX01
ҚР-ДЗ-3№020672
Құты
188,57
";
реттік нөмірі 517-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
517
Глюкоза
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 5 %, 500 мл, №1
B05CX01
ҚР-ДЗ-5№009405
Құты
188,57
";
реттік нөмірілері 613 және 614-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
613
Дигоксин
Дигоксин
Таблеткалар, 0,25 мг, № 40

C01AA05
РК-ЛС-5№015693
Таблетка
2,94
614
ДИГОКСИН ГРИНДЕКС
Дигоксин
Таблетки, 0.25мг №50
C01AA05
РК-ЛС-5№002437
Таблетка
9,08
";
строки, порядковые номера 812 и 813, изложить в следующей редакции:
"
812
Каптоприл
Каптоприл
Таблетки, 25 мг, № 20
C09AA01
РК-ЛС-5№009646
Таблетка
24,07
813
Каптоприл Вива Фарм
Каптоприл
Таблетки, 25 мг, № 30
C09AA01
РК-ЛС-5№018187
Таблетка
24,07
";
строку, порядковый номер 861, изложить в следующей редакции:
"
861
КосмоФер®
Препараты железа (III) для парентерального применения
раствор для внутривенного введения 100 мг/2 мл с наличием терапевтического показания к лечению анемии беременных
B03AC06
РК-ЛС-5№007849
Ампула
3 208,94
";
строку, порядковый номер 911, изложить в следующей редакции:
"
911
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением, 300 мг, № 100
N03AG01
РК-ЛС-5№014766
Капсула
38,42
";
строку, порядковый номер 1084, изложить в следующей редакции:
"
1084
Мекинист®
Траметиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2 мг, № 30
L01XE25
РК-ЛС-5№023050
Таблетка
23 721,56
";
строку, порядковый номер 1095, изложить в следующей редакции:
"
1095
Меркацин
Амикацин
Раствор для инъекций, 500 мг/2 мл, 2 мл № 1
J01GB06
РК-ЛС-5№122054
Флакон
1 204,26
";
строку, порядковый номер 1229, изложить в следующей редакции:
"
1229
Натрия йодид
131 I
Нет данных
Раствор для приема внутрь, не более 3500 МБк/мл, 2 мл, №1
V10XA01
РК-ЛС-5№025038
Флакон
368 042,62
";
строки, порядковые номера 1236 и 1237, изложить в следующей редакции:
"
1236
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0,9 %, 100 мл, №1
B05BB01
РК-ЛС-5№009406/ РК-ЛС-3№020643
Флакон
73,28
1237
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий 0,9 %, 100 мл № 1
B05CB01
РК-ЛС-3№019988
Контейнер
73,28
";
строку, порядковый номер 1343, изложить в следующей редакции:
"
1343
ОКТАГАМ™ 10%
Нет данных
Раствор для инфузий, 10%, 20 мл, № 1
J06BA02
РК-ЛС-5№014188
Флакон
76 315,17
";
строку, порядковый номер 1441, изложить в следующей редакции:
"
"
1441
Парацетамол Вива Фарм
Парацетамол
Суппозитории ректальные, 80 мг, № 10
N02BE01
РК-ЛС-5№023826
Суппозиторий
106,61
";
строку, порядковый номер 1550, изложить в следующей редакции:
"
1550
Ревекард
Алтеплаза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий, в комплекте с растворителем - водой для инъекций, 50 мг, №1
B01AD02
РК-ЛС-5№024126
Флакон
150 832,17
";
строку, порядковый номер 1566, изложить в следующей редакции:
"
1566
Реланиум
Диазепам
Раствор для внутримышечных и внутривенных инъекций, 5 мг/мл, 2 мл, № 5
N05BA01
РК-ЛС-5№014355
Ампула
130,85
";
строку, порядковый номер 1783, изложить в следующей редакции:
"
1783
Тафинлар®
Дабрафениб
Капсулы, 75 мг, № 120

C01AA05
ҚР-ДЗ-5№015693
Таблетка
2,94
614
ДИГОКСИН ГРИНДЕКС
Дигоксин
Таблеткалар, 0.25мг №50
C01AA05
ҚР-ДЗ-5№002437
Таблетка
9,08
";
реттік нөмірлері 812 және 813-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
812
Каптоприл
Каптоприл
Таблеткалар, 25 мг, № 20
C09AA01
ҚР-ДЗ-5№009646
Таблетка
24,07
813
Каптоприл Вива Фарм
Каптоприл
Таблеткалар, 25 мг, № 30
C09AA01
ҚР-ДЗ-5№018187
Таблетка
24,07
";
реттік нөмірі 861-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
861
КосмоФер®
Парентеральді қолдануға арналған темір (III) препараттары
жүкті әйелдердің анемиясын емдеуге емдік көрсетілімі бар венаішіне енгізуге арналған 100 мг/2 мл ерітінді
B03AC06
РК-ЛС-5№007849
Ампула
3 208,94
";
реттік нөмірі 911-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
911
Конвулекс®
Вальпроий қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 300 мг, № 100
N03AG01
ҚР-ДЗ-5№014766
Капсула
38,42
";
реттік нөмірі 1084-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1084
Мекинист®
Траметиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг, № 30
L01XE25
ҚР-ДЗ-5№023050
Таблетка
23 721,56
";
реттік нөмірі 1095-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1095
Меркацин
Амикацин
Инъекцияға арналған ерітінді, 500 мг/2 мл, 2 мл № 1
J01GB06
ҚР-ДЗ-5№122054
Құты
1 204,26
";
реттік нөмірі 1229-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1229
Натрий хлориді 131 I
деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді, 3500 МБк/мл көп емес, 2 мл
V10XA01
РҚ-ДЗ-5№025038
Құты
368 042,62
";
реттік нөмірілері 1236 және 1237-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1236
Натрий хлориді
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0,9 %, 100 мл, №1
B05BB01
ҚР-ДЗ-5№009406, ҚР-ДЗ-3№020643
Құты
73,28
1237
Натрий хлориді
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді,
9 %, 100 мл №1
B05CB01
ҚР-ДЗ-3№019988
Контейнер
73,28
";
реттік нөмірі 1343-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1343
ОКТАГАМ™ 10%
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 20 мл, № 1
J06BA02
ҚР-ДЗ-5№014188
Құты
76 315,17
";
реттік нөмірі 1441-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
"
1441
Парацетамол Вива Фарм
Парацетамол
Ректальді суппозиторийлер, 80 мг, №10
N02BE01
ҚР-ДЗ-5№023826
Суппозиторийлер
106,61
";
реттік нөмірі 1550-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1550
Ревекард
Алтеплаза
Венаішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 50 мг, №1
B01AD02
ҚР-ДЗ-5№024126
Құты
150 832,17
";
реттік нөмірі 1566-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1566
Реланиум
Диазепам
Бұлшықетішілік және венаішілік инъекцияға арналған ерітінді, 5 мг/мл, 2 мл, № 5
N05BA01
ҚР-ДЗ-5№014355
Ампула
130,85
";
реттік нөмірі 1783-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1783
Тафинлар®
Дабрафениб
Капсулалар, 75 мг, № 120

L01XE23
РК-ЛС-5№020852
Капсула
15 150,73
";
строки, порядковые номера 1787, 1788 и 1789 изложить в следующей редакции:
"
1787
Тахокомб®
Нет данных
Абсорбирующее гемостатическое средство, губка, №2
B02BC30
РК-ЛС-5№010582
Губка
36 035,40
1788
Тахокомб®
Нет данных
Абсорбирующее гемостатическое средство, губка, №1
B02BC30
РК-ЛС-5№010581
Губка
18 793,78
1789
Тахокомб®
Нет данных
Абсорбирующее гемостатическое средство, губка, №1
B02BC30
РК-ЛС-5№010583
Губка
75 537,00
";
строку, порядковый номер 1842, изложить в следующей редакции:
"
1842
Топивитэ
Топирамат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг, № 28
N03AX11
РК-ЛС-5№023796
Таблетка
171,50
";
строку, порядковый номер 2006, изложить в следующей редакции:
"
2006
Фраксипарин
Надропарин кальция
Раствор для инъекций, 7600МЕанти-Ха/0,8мл, 0.8 мл № 10
B01AB06
РК-ЛС-5№013682
Шприц
3 300,93
";
строки, порядковые номера 2008 и 2009, изложить в следующей редакции:
"
2008
Фраксипарин
Надропарин кальция
Раствор для инъекций, 3800 МЕ анти-Ха/0.4мл, 0.4 мл, № 10
B01AB06
РК-ЛС-5№004639
Шприц
1 891,27
2009
Фраксипарин
Надропарин кальция
Раствор для инъекций, 2850МЕ анти-Ха/0,3 мл, 0.3 мл, № 10
B01AB06
РК-ЛС-5№013680
Шприц
1 643,47
";
строку, порядковый номер 2142, изложить в следующей редакции:
"
2142
Эндоксан
Циклофосфамид
Таблетки, покрытые сахарной оболочкой, 50 мг, № 50
L01AA01
РК-ЛС-5№023045
Таблетка
117,84
";
в предельных ценах на торговое наименование медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных приложением 2 к указанному приказу:
строки, порядковые номера 757 и 758, изложить в следующей редакции:
"
757
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 10мл, с иглами 21Gx11/2
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
РК-ИМН-5№016504
24,71
758
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 5мл; с иглами 22Gx11/2
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
РК-ИМН-5№016504
15,64
";
строку, порядковый номер 761, изложить в следующей редакции:
"
761
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 2мл; с иглами 23Gx1
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука

L01XE23
ҚР-ДЗ-5№020852
Капсула
15 150,73
";
реттік нөмірлері 1787, 1788 және 1789-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1787
Тахокомб®
Деректер жоқ
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш, №2
B02BC30
ҚР-ДЗ-5№010582
Сіңіргіш
36 035,40
1788
Тахокомб®
Деректер жоқ
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш, №1
B02BC30
ҚР-ДЗ-5№010581
Сіңіргіш
18 793,78
1789
Тахокомб®
Деректер жоқ
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш, №1
B02BC30
ҚР-ДЗ-5№010583
Сіңіргіш
75 537,00
";
реттік нөмірі 1842-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1842
Топивитэ
Топирамат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, № 28
N03AX11
ҚР-ДЗ-5№023796
Таблетка
171,50
";
реттік нөмірі 2006-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
2006
Фраксипарин
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 7600 ХБ анти-Ха/0,8мл, 0.8 мл, №10
B01AB06
ҚР-ДЗ-5№013682
Шприц
3 300,93
";
реттік нөмірлері 2008 және 2009-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
2008
Фраксипарин
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 3800 ХБ анти-Ха/0.4мл, 0.4 мл, № 10
B01AB06
ҚР-ДЗ-5№004639
Шприц
1 891,27
2009
Фраксипарин
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 2850 ХБ анти-Ха/0,3 мл, 0.3 мл, № 10
B01AB06
ҚР-ДЗ-5№013680
Шприц
1 643,47
";
реттік нөмірі 2142-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
2142
Эндоксан
Циклофосфамид
Қантты қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, № 50
L01AA01
ҚР-ДЗ-5№023045
Таблетка
117,84
";
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшамен бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық бұйымдардың саудалық атауына шекті бағаларда:
реттік нөмірлері 757 және 758-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
757
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 10 мл; 21Gx11/2 инелерімен
Жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден дайындалған шприц тұрады. Жұқа қабатты силиконмен үшқырлы қайралған ине қапталған
дана
ҚР-ММБ-5№016504
24,71
758
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 5мл; 22Gx11/2 инелерімен
Жоғары сапалы пластиктен дайындалған шприц және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Жұқа қабатты силиконмен үшқырлы қайралған ине қапталған
дана
ҚР-ММБ-5№016504
15,64
";
реттік нөмірі 761-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
761
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 2мл; 23Gx1 инелерімен
Жоғары сапалы пластиктен дайындалған шприц және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған
дана

РК-ИМН-5№016504
15,84
";
строки, порядковые номера 763 и 764, изложить в следующей редакции:
"
763
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 10мл с иглами 21Gx11/2
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
РК-ИМН-5№016319
24,10
764

ҚР-ММБ-5№016504
15,84
";
реттік нөмірілері 763 және 764-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
763
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 10 мл; 21Gx11/2
инелерімен
Жоғары сапалы пластиктен дайындалған шприц және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Жұқа қабатты силиконмен қапталған үшқырлы қайралған ине.
дана
ҚР-ММБ-5№016319
24,10
764

Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 2мл с иглами 23Gx1
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
РК-ИМН-5№016319
15,83
";
строку, порядковый номер 766, изложить в следующей редакции:
"
766
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 5мл с иглами 22Gx11/2
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
РК-ИМН-5№016319
15,69
";
строку, порядковый номер 772, изложить в следующей редакции:
"
772
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 2мл с иглами 23Gx1
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
РК-ИМН-5№015146
15,55
";
строку, порядковый номер 775, изложить в следующей редакции:
"
"
775
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 5мл с иглами 22Gx1 1/2
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
РК-ИМН-5№015146
15,75
";
строку, порядковый номер 779, изложить в следующей редакции:
"
"
779
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 2 мл с иглой 23Gx1
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
РК-ИМН-5№012114
15,63
";
строку, порядковый номер 781, изложить в следующей редакции:
"
781
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 10мл с иглой 21Gx1 1/2
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
штука
РК-ИМН-5№012114
26,08
".
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 2мл; 23Gx1 инелерімен
Жоғары сапалы пластиктен дайындалған шприц және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Силиконмен қапталған жұқа қабатты үшқырлы қайралған ине.
дана
ҚР-ММБ-5№016319
15,83
";
реттік нөмірі 766-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
766
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 5мм; 22Gx11/2 инелерімен
Жоғары сапалы пластиктен дайындалған шприц және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Силиконмен қапталған жұқа қабатты үшқырлы қайралған ине.
дана
ҚР-ММБ-5№016319
15,69
";
реттік нөмірі 772-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
772
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 2мл, 23Gx1 инелерімен
Жоғары сапалы пластиктен дайындалған шприц және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Силиконмен қапталған жұқа қабатты үшқырлы қайралған ине.
дана
ҚР-ММБ-5№015146
15,55
";
реттік нөмірі 775-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
"
775
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 5мл, 22Gx1 1/2 инелерімен
Жоғары сапалы пластиктен дайындалған шприц және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Силиконмен қапталған жұқа қабатты үшқырлы қайралған ине.
дана
ҚР-ММБ-5№015146
15,75
";
реттік нөмірі 779-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
"
779
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 2мл 23Gx1 инесімен
Жоғары сапалы пластиктен дайындалған шприц және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Силиконмен қапталған жұқа қабатты үшқырлы қайралған ине.
дана
ҚР-ММБ-5№012114
15,63
";
реттік нөмірі 781-жол мынадай редакцияда жазылсын: "
781
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 10мл 21Gx1 1/2 инесімен
Жоғары сапалы пластиктен дайындалған шприц және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Силиконмен қапталған жұқа қабатты үшқырлы қайралған ине.
дана
ҚР-ММБ-5№012114
26,08
".
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;

2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Ғиният

2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Ғиният