О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 18-04/279 "Об утверждении форм актов государственного инспектора по охране животного мира, Правил их составления и выдачи"
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 23 июня 2022 года № 233. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 июня 2022 года № 28595
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 18-04/279 "Об утверждении форм актов государственного инспектора по охране животного мира, Правил их составления и выдачи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11592) следующее изменение:
приложения 2, 3, 5 и 6 изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему приказу.
2. Комитету рыбного хозяйства Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
С. Брекешев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 23 июня 2022 года № 233
Приложение 2 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 30 марта 2015 года
№ 18-04/279
Форма
№_____ тексеру актісі/Акт проверки № _____
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі/
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(ведомства атауы/наименование ведомства)
_____________________________________________________________________
(аумақтық бөлімшенің атауы/наименование территориального подразделения)

"Жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік инспектор актілерінің нысандарын, оларды жасау мен берудің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 18-04/279 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 23 маусымдағы № 233 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 маусымда № 28595 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік инспектор актілерінің нысандарын, оларды жасау мен берудің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 18-04/279 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11592 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2, 3, 5 және 6 қосымшалар осы бұйрықтың 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрі
С. Брекешев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрі
2022 жылғы 23 маусымдағы
№ 233 Бұйрыққа
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2015 жылғы 30 наурыздағы
№ 18-04/279 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
№_____ тексеру актісі/Акт проверки № _____
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі/
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
________________________________________________
___________________________________________________________________
(ведомства атауы/наименование ведомства)
___________________________________________________________________
(аумақтық бөлімшенің атауы/наименование территориального подразделения)

2 данадан /Составлено в 2 экземплярах на ________ парақта жасалды/ листах.
бірінші дана/экземпляр первый _______________________________________
екінші дана/экземпляр второй ________________________________________
Актімен таныстым және бір данасын алдым/
С актом ознакомлен и один экземпляр получил:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
тексерілетін субъектінің, не оның өкілінің қолы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған
кезде) /подпись, фамилия, (имя, отчество (при его наличии) проверяемого субъекта
либо его представителя)
Приложение 2 к приказу
Министра экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 23 июня 2022 года № 233
Приложение 3 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 30 марта 2015 года
№ 18-04/279
Форма
Предписание № __________ об устранении нарушений требований законодательства
Республики Казахстан в области охраны, воспроизводства и использования животного мира
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
________________________________________________________________________
(наименование ведомства)
________________________________________________________________________
(наименование территориального подразделения)
"___" _____________ 20___ года
________________________________________________________________________
(местонахождение объекта (село, поселок, город, рыбохозяйственный водоем и (или) участок)
Государственным (и) инспектором (ами) по охране животного мира:
________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
На основании Акта проверки № ___________ от "___" _______ 20__года.
Руководствуясь подпунктом 2) пункта 1 статьи 53 Закона Республики Казахстан
"Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", предписываю
выполнить следующие мероприятия:
Содержание предписания
Срок исполнения
1
2
3
Скачать
Настоящее предписание подлежит обязательному исполнению.
Руководителю предприятия, организации направить в адрес уполномоченного органа
в области охраны, воспроизводства и использования животного мира информацию
по выполнению настоящего предписания.
За невыполнение или ненадлежащее выполнение предписаний виновное лицо
привлекается к административной ответственности в соответствии со статьей 462
Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях".
Уполномоченное должностное лицо __________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Предписание получил ________________________________ "____"________ 20_года
(подпись, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати
Приложение 3 к приказу
Министра экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 23 июня 2022 года № 233
Приложение 5 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан

2 данадан _____парақта жасалды /Составлено в 2 экземплярах на листах ____.
бірінші дана/экземпляр первый _______________________________________
екінші дана/экземпляр второй ________________________________________
Актімен таныстым және бір данасын алдым/С актом ознакомлен и один
экземпляр получил: _________________________________________________
тексерілетін субъектінің, не оның өкілінің қолы, тегі,
аты, әкесінің аты (ол болған кезде)/подпись, фамилия,
имя, отчество (при его наличии) проверяемого субъекта
либо его представителя)
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрі
2022 жылғы 23 маусымдағы
№ 233 Бұйрыққа
2-қосымша
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2015 жылғы 30 наурыздағы
№ 18-04/279 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
№ __________
Қазақстан Республикасының жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы заңнама талаптарының бұзушылықтарын жою туралы ұйғарым
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
___________________________________________________________________
(ведомства атауы)
___________________________________________________________________
(аумақтық бөлімшенің атауы)
"___" _____________ 20___ жыл ______________________________________
(объектінің орналасқан жері (ауыл, кент,
қала, балық шаруашылығы су айдыны
және немесе) учаскесі)
Жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік инспектор (лар) мен:
___________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20___ жылғы ______________ № _______________ тексеру актісі негізінде
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 53-бабының 1-тармағының 2) тармақшасын басшылыққа ала отырып, келесі іс-шараларды орындауды ұйғарамын:
Ұйғарымның мазмұны
Орындау мерзімі
1
2
3
Осы ұйғарым міндетті орындауға жатады. Кәсіпорынның, мекеменің басшысы, жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы уәкілетті органның мекенжайына осы ұйғарымның орындалуы бойынша ақпарат жолдайды.
Ұйғарымды орындамағаны немесе тиісінше орындамағаны үшін кінәлі тұлға Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексінің 462-бабына сәйкес әкімшілік жауапкершілікке тартылады.
Уәкілетті лауазымды тұлға ___________________________________________
(қолы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
Ұйғарымды алдым ____________________________ "__"________ 20__ жыл
(қолы, тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
Мөр орны
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрі
2022 жылғы 23 маусымдағы
№ 233 Бұйрыққа
3 қосымша
Ауыл шаруашылығы
министрінің

от 30 марта 2015 года
№ 18-04/279
Форма
Постановление № _____ о привлечении виновного лица к административной ответственности
за нарушение законодательства Республики Казахстан в области охраны, воспроизводства и использования животного мира
"___" _____ 20__ года
_________________________
(место рассмотрения дела)
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
_____________________________________________________________________
(наименование ведомства)
_____________________________________________________________________
(наименование территориального подразделения,
____________________________________________________________________
должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
рассмотрев дело об административном правонарушении, предусмотренном
____________________________________________________________________
(указать статью особенной части Кодекса Республики Казахстан
"Об административных правонарушениях")
____________________________________________________________________
в отношении ________________________________________________________
(для физических лиц: фамилия, имя, отчество (при его наличии),
дата рождения, место жительства, наименование и реквизиты документа,
удостоверяющего личность, идентификационный номер, сведения о регистрации
по месту жительства, место работы; для юридических лиц: наименование,
организационно-правовая форма, место нахождения, номер и дата государственной
регистрации в качестве юридического лица, идентификационный номер и банковские
реквизиты) установил: ________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
В соответствии со статьей 738 Кодекса Республики Казахстан "Об административных
правонарушениях" определяю ______________ язык производства.
На основании изложенного, руководствуясь статьей 821, 822, 823 Кодекса
Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" государственный инспектор
Постановил:
подвергнуть __________________________________________________________
(для физических лиц: фамилия, имя, отчество (при его наличии);
_____________________________________________________________________
(для юридических лиц: наименование привлекаемого к административной ответственности)
по статье ________ пункта _________ Кодекса Республики Казахстан
"Об административных правонарушениях" в размере ________ месячный расчетный
показатель в сумме ______________________ (сумма прописью)
Штраф должен быть внесен не позднее _______ рабочих дней, со дня вступления
в законную силу, на бюджетный счет № _______________ в банк
Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, код ____
Комитет государственных доходов _______________________________________,
бизнес-идентификационный номер __________, бенефициар банка____________
банковский идентификационный код __________________.
Указать вид принимаемого решения по результатам рассмотрения дела согласно
статье 821 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях",
а также
________________________________________________________________________
(решения вопросов об изъятых вещах и документах, находившихся при физическом
лице и решения вопросов об изъятых документах и имуществе юридического лица)
Настоящее постановление может быть обжаловано в соответствии со статьями 830,
832 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях",
в течение 10 суток со дня вручения постановления, а лицом не участвовавшим
в рассмотрении дела, в тот же срок, но со дня ее получения.
Должностное лицо ____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
_____________________________________________________________________
(наименование ведомства уполномоченного органа или его территориального подразделения)
"___" _________ 20 _ года
Место печати
Лицо, привлекаемое к ответственности один экземпляр постановления получил,
с правами и обязанностями ознакомлен
_____________________________________________________________________
(фамилия, инициалы, подпись)
"___" ______________ 20 ___ года
Приложение 4 к приказу
Министра экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 23 июня 2022 года № 233
Приложение 6 к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан

2015 жылғы 30 наурыздағы
№ 18-04/279 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
№ _____ Қазақстан Республикасының жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы заңнамасын бұзғаны үшін кінәлі тұлғаны әкімшілік жауапкершілікке тарту туралы қаулы
20 __ жылғы "___" ______________
________________________________
(істі қараған жер)
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
_____________________________________________________________________
(ведомство атауы)
_____________________________________________________________________
(аумақтық бөлімшенің атауы, лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_____________________________________________________________________
жеке тұлғалар үшін: тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде),
_____________________________________________________________________
туған күні, тұрғылықты жері, жеке басты куәләндыратын құжаттың атауы және
деректемелері, сәйкестендіру нөмірі, тұрғылықты жері бойынша тіркелгені туралы
мәлімет, жұмыс орны; заңды тұлғалар үшін: атауы, ұйымдық-құқықтық нысаны,
орналасқан жерi заңды тұлға ретiнде мемлекеттiк тiркеу нөмiрi мен күнi, сәйкестендіру
нөмiрi және банк деректемелерi)
_____________________________________________________________ қатысты
_____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы"
кодексінің баптарын көрсету)
көзделген әкімшілік құқық бұзушылық туралы істі қарап, мыналарды анықтадым:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінің 738-бабына сәйкес өндіріс тілін ________________________ белгілеймін.
Осы айтылғандардың негізінде, Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінің 821, 822, 823-баптарын басшылыққа ала отырып, мемлекеттік инспектор
Қаулы етті:
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінің __________-бабы __________-тармағы бойынша
____________________________________________________________________
(жеке тұлғалар үшін: әкімшілік жауапкершілікке тартылушының тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда);
____________________________________________________________________
заңды тұлғалар үшін: әкімшілік жауапкершілікке тартылушының атауы)
айлық есептік көрсеткіш _____________________________ сомада қайтарсын.
(сомасын жазып көрсету)
Айыппұл Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің банкіндегі №__________ бюджеттік есепшотына заң күшіне енген күннен бастап _____ жұмыс күннен кешіктірілмей енгізілуі, коды _____________ Мемлекеттік табыстар комитеті _____________,
бизнес-сәйкестендіру номері ____________, банк бенифициары _____________, банктіксәйкестендіру коды _____________.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінің 821-бабына сәйкес қаралған істің нәтижелері бойынша қабылданған шешім түрі көрсетілсін, сондай-ақ ____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның өзімен бірге алып жүрген заттары мен құжаттардың алынып қойылғаны туралы мәселелердің және заңды тұлғаның меншігінен алынып қойған құжаттар мен мүліктер туралы шешімдер)
Осы қаулыға Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодекстің 830, 832-баптарына сәйкес қаулы берілген күннен бастап, 10 тәулік ішінде, ал істі қарауға қатыспаған тұлғаларға, оны алған күннен бастап, сол мерзімде шағым жасалуы мүмкін.
Лауазымды тұлға: ____________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
____________________________________________________________________
(уәкілетті органның немесе оның аумақтық бөлімше ведомствосының атауы)
20 ___ жылғы "___" __________
Мөр орны
Жауапкершілікке тартылған тұлға қаулының бір данасын алды, құқықтарымен және міндеттерімен танысты
___________________________________________________________________
(тегі, аты-жөні, қолы)
20 ___ жылғы "___" ______________
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрі
2022 жылғы 23 маусымдағы
№ 233 Бұйрыққа
4-қосымша
Ауыл шаруашылығы
министрінің

от 30 марта 2015 года
№ 18-04/279
Постановление № ____ об изъятии огнестрельного оружия, использованного с нарушением законодательства
Республики Казахстан в области охраны, воспроизводства и использования животного мира,
запрещенных орудий добывания и незаконно добытых объектов животного мира
и их продукции для временного хранения до вынесения судебного решения
"___" ___________ 20____ года
_______________________________________
(место принятия постановления)
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
_____________________________________________________________________
(наименование ведомства)
_____________________________________________________________________
(наименование территориального подразделения, фамилия, имя, отчество
(при его наличии) должностного лица)
рассмотрев материалы дела об административном правонарушении, предусмотренном
_____________________________________________________________________
(статьей Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях")
в отношении _________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), гражданство, дата и место рождения,
_____________________________________________________________________
(место жительства, место работы, адрес, реквизиты работодателя)
возбужденного на основании протокола № ___ от "__" __________ 20__года
и представленных материалов, установил:
______________________________________________________________________
(обстоятельства изъятия огнестрельного оружия, использованного нарушением
Закона Республики Казахстан в области охраны, воспроизводства и использования
животного мира, запрещенных орудий добывания и незаконно добытых объектов
животного мира и их продукции)
В соответствии со статьей 738 Кодекса Республики Казахстан "Об административных
правонарушениях" определяю ____________________________________________
_____________________________________________________ язык производства.
На основании изложенного, руководствуясь статьей 791 Кодекса Республики
Казахстан "Об административных правонарушениях" государственный инспектор
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
(наименование ведомства уполномоченного органа или его территориального
подразделения, фамилия, имя, отчество (при его наличии) должностного лица)
Постановил:
изъять ________________________________________________________________
(номер, вид, марка изъятого огнестрельного оружия, использованного с нарушением
Закона Республики Казахстан в области охраны, воспроизводства и использования
животного мира, запрещенные орудия добывания и незаконно добытые объекты
животного мира и их продукции)
Настоящее постановление может быть обжаловано в порядке статей 830, 832 Кодекса
Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", в течение 10 суток
со дня вручения постановления, а лицом, не участвовавшим в рассмотрении дела,
в тот же срок, но со дня ее получения.
Должностное лицо _______________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________________________________________________
(наименование ведомства уполномоченного органа или его территориального подразделения,
"____" _________________ 20 ____ года
Место печати
Лицо, привлекаемое к ответственности один экземпляр постановления получил,
с правами и обязанностями ознакомлен ____________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, инициалы, подпись)
"____" ______________ 20 ___ года

2015 жылғы 30 наурыздағы
№ 18-04/279 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
№ _____ Қазақстан Республикасының жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы заңнамасын бұза отырып, пайдаланылған атыс қаруын, тыйым салынған олжалау құралдарын және заңсыз олжаланған жануарлар дүниесі объектілері мен олардың өнімдерін сот шешімі шығарылғанға дейін уақытша сақтау үшін алып қою туралы қаулы
20 __ жылғы "____" ___________
___________________________________
(қаулы қабылданған жер)
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
____________________________________________________________________
(ведомство атауы)
____________________________________________________________________
(аумақтық бөлімшенің атауы, лауазымды тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
____________________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), азаматтығы, туған күні және жері,
тұрғылықты жері,
____________________________________________________________________
(жұмыс орны, оның мекенжайы, жұмыс берушінің деректемелері)
_____________________________________ қатысты _______________________
____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінің
баптарын көрсету)
көзделген әкімшілік құқық бұзушылық туралы 20___ жылғы "___"________ №______
хаттама негізінде қозғалған іс пен ұсынылған материалдарды қарап, мыналарды
анықтадым:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы
Қазақстан Республикасының заңнамасын бұза отырып пайдаланылған атыс қаруын,
тыйым салынған олжалау құралдарын және заңсыз олжаланған жануарлар дүниесі
объектілері мен олардың өнімдерін алып қою жағдайы)
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінің
738-бабына сәйкес өндіріс тілін ____________________________ белгілеймін.
Осы айтылғандардың негізінде, Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық
бұзушылық туралы" кодексінің 791-бабын басшылыққа ала отырып, мемлекеттік
инспектор
____________________________________________________________________
(уәкілетті орган ведомствосының немесе оның аумақтық бөлімшесінің атауы,
лауазымды тұлғаның тегі, аты, болса әкесінің аты (болған жағдайда)
Қаулы етті:
____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасының жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және
пайдалану саласындағы заңнамасын бұза отырып, пайдаланылған жануарлар
дүниесінің объектілері мен олардың өнімдерін заңсыз аулау мен тыйым салынған
құралдар, алып тасталған дәрімен атылатын қару-жарақтардың нөмірі, маркасы, түрі)
алынсын.
Осы қаулыға Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы"
кодекстің 830, 832-баптарына сәйкес қаулы берілген күннен бастап, 10 тәулік ішінде,
ал істі қарауға қатыспаған тұлғаларға, оны алған күннен бастап, сол мерзімде шағым
жасалуы мүмкін.
Лауазымды тұлға: ____________________________________________________
(уәкілетті орган ведомствосының немесе оның аумақтық бөлімшесінің атауы,
лауазымды тұлғаның тегі, аты, болса әкесінің аты (болған жағдайда)
20 ___ жылғы "___" _____________
Мөр орны
Жауаптылыққа тартылатын тұлға қаулының бір данасын алды, құқықтарымен
және міндеттерімен танысты __________________________________________
(тегі, аты-жөні, қолы)
20___ жылғы "___" ________________